Skoči na vsebino

Tunizija marec 2005


misog

Priporočene objave

Za motoristični raid v Tuniziji imamo še eno (eventuelno dve) prosto mesto

- kam: tunizijska Sahara Tozeur, Douz, Ksar Ghilene, Ain Essibath, Bir Auine

- kdaj: odhod 26.03.2005, povratek 09.04.2005

- namen: trening za Paris - Dakar (Tomo), trening vožnje po sipinah in GPS navigacije, predvsem pa uživanje

- trenutna posadka: 11 oseb, 3 terenci (Toyota Landcruser, Nissan Terrano, Mercedes Puch), 3 motorji (KTM 660 Rally, KTM 525 EXC, KTM 450 EXC), prikolica za motorje

- cena 650 EUR na glavo

- cena vsebuje: prevoz voznika in motorja do roba Sahare (Tozeur, Douz), ladijska karta in kabina (4 posteljna) na ladji Genoa-Tunis-Genoa, zavarovanje Coris, prenočišča v campih in hotelih v Tuniziji, skupna hrana v restavracijah v Tuniziji, eventuelne stroške vodičev in dovoljenj, GPS koordinate in road-book-e etap rally-a El Chott 2003, 2004 po katerih bomo delno vozili

- cena ne vsebuje: goriva za motor v Tuniziji (cca 30 EUR), hrane v campih, eventuelnih spominkov in podobno

info: Mišo 041/610-587

Popravljeno . Popravil misog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Mišo!

Letos ste pa malo pohiteli :OK: če ne boš vedel kdo sem :rolleyes: se spomni motoristov 2000. :slap:

Lepo se imejte :worship:

Jaz grem letos Sicilija. :yea1: Lp Motoristek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, letos smo kar precej zgodnji. Tomo že od Dubaja ni bil v pesku, pa je že malo nervozen, jaz pa se z motorjem po Sahari nisem vozil od jeseni 2003. Poleg tega imamo za 1 maj še druge načrte in moramo vse časovno uskladiti.

Želim vam veliko veselja na Siciliji.

lp mišo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!