Skoči na vsebino

Sponzoriranje


H_M

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem!

Prosila bi vas, če mi lahko kdorkoli kako pomaga s kakšnimi nasveti, glede sponzoriranja v Seicentu Siemens Junior Pokalu.

Vsak nasvet kam se še lahko obrnem, predlog in kakršna koli pomoč bo več kot dobrodošla.

Zdaj pa še nekaj malega o meni.

Moje ime je Maja Hribar in bi v sezoni 2005 vozila v Slovenskem državnem prvenstvu in sicer v Seicento Siemens Junior Pokalu.

Do sedaj imam že lepe rezultate iz kartinga, eden izmed njih je, da sem z žensko ekipo Aral Lady Team v vztrajnostnem kartingu v sezoni 2003 proslavljala naslov pokalnih prvakinj, naslednjega leta pa naslov podprvakinj v državnem prvenstvu.

Leta 2003 sem dirkala kot sovoznica Asje Zupanc v Nissan Micri v slovenskem državnem prvenstvu v rallyu, leta 2004 pa sem postala desna roka izkušenega in atraktivnega Darka Lampeta v Zastavi Yugu.

V sezoni 2005 bi vozila Seicento Siemens Junior Pokal. Ta pokal je najštevilčnejši v slovenskem prvenstvu in tako tudi dobro medijsko podprt. Tekmuje se z avtomobili Fiat Seicento Sporting, ki so homologirani in pripravljeni po določilih za skupino N

Res je, da se dekleta čedalje bolj opogumljamo v tem športu, vendar nas je še vedno zelo malo. Ravno zato pa smo toliko bolj opažena in ker je populacija, ki dirke spremlja pretežno moška, imamo dekleta na dirkah vedno največ pozornosti in navijačev in ravno to lahko kot svojo veliko prednost izkoristite tudi vi in se na popolnoma nevsiljiv način pokažete širši javnosti, s tem povečate razpoznavnost vašega podjetja in tako pripomorete k vsestranskemu razvoju.

Rada bi Vam ponudila sodelovanje, in Vas vabim, da me za podrobnejšo predstavitev samega pokala in načrtov kontaktirate na spodnje podatke.

Hvala za Vaš čas in Lep pozdrav,

Maja Hribar

Polje cesta V/3

1260 Ljubljana – Polje

GSM: 041 379 172

e-mail: maja.hribar4@guest.arnes.si

Če je kdo prebral, bi bila vesela vsakega mnenja.

Hvala!

H_M

Resize_Wizard_2.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena!

Mene pa bolj kot sponzorstvo, ki ga boš težko dobila, zanima če je že bil izbor? A je bila huda konkurenca? :angry:

Lep pozdrav! Želim ti veliko uspeha pri sklepanju sponzorskih pogodb!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubica kr u vrsto se postav :D Nas je kr nekej, ki tudi dirkamo (sicer z motorji) in rabimo sponzorje :)

Drgač ti pa želim obilo uspeha na športni poti, pa želim, da se ti čimveč ljudi ponudi in te tako ali drugače podpre pri tvojih načrtih za Seicento.

PS: Kaj si ti vozila 6-urno gokart dirko, ko je Lemež uvedel ta pokal, prvič ko je blo na Rudniku pred Viator&Vektor?

Tam je naša ekipa Auto-maister zasegla 3-je mesto. Pa da se pohvalm: samo Jernej Pitako je imel boljši čas kroga od mene, celo Jerančiči in še kakšni so po času zaostali za mano :naughty: :oops: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja maja težko delo te čaka,a nikar obupat.tudi sam še krpam proračun za dirkaško sezono2005.najprej napiši prošnjo,v njej naj bodo dosedanji dosežki ter načrti za prihodnje.komu vse poslat je tvoja presoja a vedi da prijazna beseda lepo mesto najde.povdari tudi kaksno korist in kje bi sponzor imel od tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da bi komu upanje zbijal, ampak skoraj edina šansa so dobre stare V(eze) I(n) P(oznanstva). SLO firme ne vidijo ravno interesa v sponzorstvih, zato rajši kot da tratite čas na bolj ali manj na propad obsojeno pisanje prošenj pot pod noge in osebno po firmah kjer poznate koga. v slo moto športu je pač tako da je ogromno talentov na samofinanciranju medtem ko imajo nekateri pozerji z vezami sponzorje čeprav jih lokalni pubeci scat peljejo kadar imajo 5 min časa.

pa obilo uspeha vsem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja, želim ti obilo uspehov. Pomagat pa ti žal ne morem.

Špilferderber, saj je prilimala sliko .)

post-725-1110865470_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!