Skoči na vsebino

Katero glasbo bi predpisali na lastnem pogrebu?


SiR

Priporočene objave

Angleži bi poslušali Williamsovo "Angel", poroča 24ur...

Jaz zase še ne vem. Mogoče bi si privoščil tokato v D molu, ali pa Čmrljev let. Ampak z 10000 gigavatnim ojačevalnim sistemom, da bi odmevala cela država :) Al pa McFerrinovo Don't Worry, Be Happy... al pa mogoče od Yo Yo Ma uvodno skladbo v Crouching Tiger, Hidden Dragon ... al pa kaj od Morriconeja... skratka - nekaj basovsko-ritmično teatralnega :)

Potem na sedmini pa Judas Priest, Iron Maiden, Mőtőrhead, Ramones, ... :) party music pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ful dobra tema....

zadnje cajte sem o tem premišljevala.....ker me je lastna mati šokirala in izjavila, da hoče imet cerkveni pogreb....grozn...no, in da se ji ne bi tolk zmešal, da če se men kej zgodi, sem že v pripravi pisanja navodil za lastni pogreb ( da me ne bi slučajn kdo u cerku nesu :devil: )

no...neki od Creed-ov......še izbiram..... :wub:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima, če bo tudi tu Fredy Miler zmagal?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I'will survive...... :kva2:

Ne, hecam se.....nobene muzike....sam veter in zvok morja....itaq me bojo raztrosili po Kornatskem kanalu, tam nekje okol Mane..... :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo od Eaglsov: Hotel California

Potem bi se pa še našlo kaj, kar bi kasneje prišlo na vrsto.....

"Ac/dc - Highway to hell" mogoče? :hmm: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nažalost sem že doživel pogrebe z mojo "željeno" muziko :cry:

prvo klasična tišina pol pa 20 sec nažiganja v rdečo polje enih 50 motrjev in potem minuta tišine. grozno kako te stisne ko motorji utihnejo v smrtno tišino, res ganljiv dogodek.

no na sedmini pa celi hard core program od motorhead, iron maiden, metallice in podobnega in zaključek Marilyn Manson - The Nowbodies!!!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joksimovič in Merline - Nisam ja Supermen :P

... no resno - sploh nočem pograba ali bit pokopan ( stran metanje dnarja če mene vprašaš ). Edin orenk sedmino pa bi privoščil svojim bližnjim in prijateljem.

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervyjeva varianta kombinirana z zadnjim pogonom. Poki pušk in lajanje psov goničev. In vse total full out off control v iber ture in naglas, da še zadnjič pokažem :P farškim kurbam! Potlej pa ene par ta bolših frendov s šibrenkami razsuje moj pepel v glinasti posodi, nakar svobodno odfrčim in se razgubim med listjem in divjačinskimi drekci. Jebela, to bi pa res rad vidu! A de ne bom? Ah jebi ga pol. Mi bo pa ta prvi, ki za mano pride povedal kakšne rilce in zgražanje je videl! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!