Skoči na vsebino

Katero glasbo bi predpisali na lastnem pogrebu?


SiR

Priporočene objave

Niti nebi hoto pogreba. Nocem da se folk zbira okrog žare itd itd...tud nocem da bi bil pepel na pokopališču, naj ga raztrosijo kam ga hočejo da ga veter raznosi pa konec. Kiri kmet si je zmislo pogreb, to cloveka samo se dodatno psihira - živega namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja....jaz bi sicer rad, da me na grmadi zažgejo, pa na UE pa na komunali pravijo, da ne bo nič s tega... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti nebi hoto pogreba. Nocem da se folk zbira okrog žare itd itd...tud nocem da bi bil pepel na pokopališču, naj ga raztrosijo kam ga hočejo da ga veter raznosi pa konec. Kiri kmet si je zmislo pogreb, to cloveka samo se dodatno psihira - živega namreč.

Mat'r s' zajeban. A prjatlom n'č zabave pa p'jače ne prvoščiš?

Pri nas v lovski družini smo imeli najstarejšega lovca, ki je lani prenehal z dihanjem. Ker se mu je pri njegovih nevem koliko letih čez 90 to že nakako dozdevalo, je dec dal na kraj penzijo in jo namenil za zadnjo jagrsko fešto, ki jo sicer časti lovska družina. Menda je bilo zabavno. Mene sicer ni bilo, ker se mi zdi trapasto hodit na pijačo in jedačo na račun človeka, ki ga osebno nisem poznal.

Ampak tako za primer, kako lahko poskrbiš za post mortum fešto, je pa ta opis kar primeren, kajne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mat'r s' zajeban. A prjatlom n'č zabave pa p'jače ne prvoščiš?

ker se mi zdi trapasto hodit na pijačo in jedačo na račun človeka, ki ga osebno nisem poznal.

.....neki let nazaj bla sedmina pr nas - cca.80 ljudi....1/3 ni imela pojma za katero osebo se je šlo - pač malo bolj znana osebnost v dolini je odslužila svoje in ker se je ta oseba v pogovorih dokler je bila še pr zdravju pogosto pojavljala so pač smatrali da jo poznajo :cry: - ta 1/3 je skor do jutra obujala spomine na to osebo - pa še dons tko lepo govorijo o tej osebi....refoškpapršutnaspomin.. :xx:

...Welcome to the Jungle - gunse....to neka se čuje ko bom padal not...pa zvonove s Svetga Antona v ozadju.... :cry: ma šele čez 63 let... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amazing grace na trobento...

...evo, pa si me prehitu...jest bi kr klasično na dude + Pervy-jevo varianto z motorji pred musko...

lp flero :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Techno party

Ja, ja... ta je dobra - tehno sranje, da naj ce sem ze jaz mrtev se ostali malo trpijo... Da se jim nasmesek zbrise z obrazov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ac/dc - Highway to hell" mogoče? :hmm:  :lol:

:OK: :OK:

jaz tud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZZ TOP the best of :kva2: skočim iz groba :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno si sanjala njeee ga :fredy:

Ne, resno bi pa

ME AND BOBBY McGEE

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divlje jagode - "Motori" :devil: ....sicer pa želja....žara in rastrosit v enem lepem ovinku za polagat :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Billy Idol - Dancing with Myself :yea2:

če bi se pa z motorjem fentu pa...

Billy Idol - Speed :yea2:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!