Skoči na vsebino

Kdo je pametnejši


JEJŽ

Priporočene objave

Ampak,kdo je bolj butast? :?

ali kdo je manj, odvisno od optimizma v življenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak če se pa skonektata pa združita sisteme, sta pa oba skupaj bolj pametna kot večina posameznikov/posameznic...

pjozda mam dons filozofske...jest rabm en žbe :smoke: (baje pol nam več tok pametn... .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že samo vprašanje in ukvarjanje s tem, me nekako opozarja na to, da ste glede odgovora nesigurni, zato žensko sprašujete, kaj bi bil pravi odgovor na to ...  :lol1:  :lol1:  :lol1:

ah ja...in Ice ima kot v večini primerov, seveda spet prav ...  :lol:

da draga. :lol1: :whistle: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske so pametnejše takrat, ko uspejo moškega prepričat, da je to kar ona želi pravilno in vredno naredit. ko nimajo nobenega, da bi ga prepričevale postanejo nerazumljive in neumne. :afro1:

drugače smo pa moški pametnejši že zato, ker imamo dve glavi. ker tamala glavca prevzame nase del razmišljanja, je tako tavelika prosta za trezno :rolleyes: presojo in ostalo razmišljanje. pri ženskah pa tega ni. in se vse meša v eni sami glavi in zato so tako kakršnekoli misli ali želje podvržene vremenu, pms-ju, trenutnemu razpoloženju, vplivih marsa, lune, venere in še česa...da ne omenjam dejstva, da tudi če žensko naučiš neko stvar delat bo vedno storila narobe, ker se ji bo zdelo, da to kar piše v navodilih in kar ji je nekdo pokazal ni v skladu z njenim trenutnim razmišljanjem, tako odkriva vsakič toplo vodo. moški pa, ko se enkrat naučimo, to tudi tako počnemo in čeprav lahko zej kera reče, da smo zato le zdresirančki, naj ji povem, da se nam prav zato ni treba vsakič s to rečjo ukvarjat in lahko mislimo na druge stvari, tako širimo svoja obzorja in smo zato pametnejši :lol1:

dokaz za to je šola. ker so deklice pač v povprečju boljše pomeni, da morajo absorbirat ogromne količine nepotrebnih podatkov, da napolnijo brezdanje praznine njihovih glav. moški smo kmalu siti neumnosti ki nam jih filajo in se raje gremo ukvarjat s kakimi bol pametnimi rečmi, kot so motor, pivo, klapa, seks.

je pa res, da ženske v povprečju prej začnejo seksat, kar pa je le dodaten dokaz, da potrebujejo nekaj trdne preizkušene pameti v sebi:lol1: :lol1:

to kar sem napisal je neovrgljivo. :fredy:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je,da so v povprečju ženske bolj pridne v šoli

ženske imajo delovne navade....

a je sploh pomebno kdo je pametnejši.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske imajo delovne navade....

a je sploh pomebno kdo je pametnejši.... :hmm:

je.

moški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bile ženske pametne bi bili skoraj vsi moški še nedolžni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom brez strahu rekel, da so moški pametnejši (nimamnobenedabimeteplapress :yea2: )

A se čudiš, ko pa take ven mečeš :devil: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa misliš, da je dotični smajli zraven? Ker mi je to všeč (ena oseba manj, ki bi mi morila :krneki: ), drugače si pa že druga danes, ki mi je to naprej vrgla, matr kok ste neizvirne :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa misliš, da je dotični smajli zraven? Ker mi je to všeč (ena oseba manj, ki bi mi morila :krneki: ), drugače si pa že druga danes, ki mi je to naprej vrgla, matr kok ste neizvirne :devil: .

To ni neizvirnost ampak realnost! :friend1: saj se mi kar malo smiliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da smo moski bolj odprte glave, zanima nas vec stvari in posledicno tudi vec vemo. Smo bolj iznajdlivi in samostojni. Dokaz:nism se vidu tipa k bi se zaletu pa bi na kraj nesrece klicu svojo punco .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... Dokaz:nism se vidu tipa k bi se zaletu pa bi na kraj nesrece klicu svojo punco .)

:lol1: :lol1: :lol1: Jaz sem ga pa že videla! Najdi kak boljši dokaz, da ste pametnejši! :P

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!