Skoči na vsebino

Prodaja starih motorjev kot novih


RSV Mille

Priporočene objave

Živjo! Zanima me info.glede Panigaza-v akciji imajo nov motor, 04 letnik, zelo ugodno.V bistvu je 300.000 sit cenejše, kot v drugih salonih. Me zanima zakaj taka razlika, če pa so vsi pooblaščeni s strani DKS-a.Je možno da je bil motor poškodovan, pa so zamenjali dele, števc prevrteli na 0 in ga zdj prodajajo kot novga? Je možno da je bil uvožen iz EU?Mi je prijazna gospa iz DKS-a povedala, da je panigaz vrjetno te motorje vzel za sebe (osebno), pa se je zdj premislil in ga prodaja strankam... hmmm... :hmm: hvala za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Zanima me info.glede Panigaza-v

...tudi meni je striček reku, zakaj sem ga kupil pri DKS (636 l.04)...ker bi ga pri njem dobil dosti ceneje...kako?...stric je med pogovorom omenil pribl. tako: ...smo jih nekaj sami pripeljali...

...imajo pa v salonu še, 1x 636r (sreb.) in 1x 600rr (zel.)...na pogled sta taka kot mora biti nov motor...res ni videt, da bi bila vožena...tako, da se po moje splača...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Zanima me info.glede Panigaza-v akciji imajo nov motor, 04 letnik, zelo ugodno.V bistvu je 300.000 sit cenejše, kot v drugih salonih. Me zanima zakaj taka razlika, če pa so vsi pooblaščeni s strani DKS-a.Je možno da je bil motor poškodovan, pa so zamenjali dele, števc prevrteli na 0 in ga zdj prodajajo kot novga? Je možno da je bil uvožen iz EU?Mi je prijazna gospa iz DKS-a povedala, da je panigaz vrjetno te motorje vzel za sebe (osebno), pa se je zdj premislil in ga prodaja strankam... hmmm...  :hmm:  hvala za odg.

...u če to misliš 10-ko ninjo....pa če je črne barve zlo pazi .)

...lani je eden (sej je tud tuki na forumu,sam ga ne bom poimenoval,bo že sam povedal če bo hotu) v LJ sesul črno 10-ko....in kokr sem jz slišal je Panigaz ta motor popravil,sam ne vem a so se že vozil kej z njemu al pa je to ta :o

...sam sej pravm nisem ziher.....sej veš neki slišiš pa ne veš a je to sploh res :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je moder-ko sm pršu v salon, so bli trije modri lepo po vrsti postavljeni. Mi je pa prodajalec reku, da sta 2 že zaarana, eden je pa še na voljo -in ta je bil moj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa lepo ponudil, naj si izberem kterga kol od njih-sj so itak vsi čist isti.

A mislte, da je možno, da bi razbit motor popravil, zamenal dele, pa še na črno ga poštrihal? Ampak zakaj mi je pa reku, naj si izberem ktergakol od tistih treh? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...u če to misliš 10-ko ninjo....pa če je črne barve zlo pazi .)

...lani je eden (sej je tud tuki na forumu,sam ga ne bom poimenoval,bo že sam povedal če bo hotu)  v LJ sesul črno 10-ko....in kokr sem jz slišal je Panigaz ta motor popravil,sam ne vem a so se že vozil kej z njemu al pa je to ta :o

...sam sej pravm nisem ziher.....sej veš neki slišiš pa ne veš a je to sploh res :)

lp cagiva

Ja, mislim, da mislite na miller-ja, a ne?

Hej miller javi se-kaj je zdj s tvojim motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi meni je striček reku, zakaj sem ga kupil pri DKS (636 l.04)...ker bi ga pri njem dobil dosti ceneje...kako?...stric je med pogovorom omenil pribl. tako: ...smo jih nekaj sami pripeljali...

lp flero

Točno tako, tudi jaz mam isto informacijo-motorji prpeljani iz istega skladišča, vendar na svojo roko. Mi je ta striček iz panigaza rekel, da ga js lahko vzamem tudi prek DKS-a (iz panigaza v DKS, iz DKS pa k meni). Ampak bi bla tud cena višja za okrog 200-250 jurjev .) .

Sem mu pa tudi omenil, da bom motor dal generalno preverit, ko ga prpeljem domov-je vedel, da mislim na to, da če bi bli deli zamenjani v mašini.Mi je pa sam odgovoril, da si takih stvari ne more, ne upa prvoščit nobeden-izguba licence, miljonske odškodnine...tko da mislim da je motor dejansko nov novcat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa lepo ponudil, naj si izberem kterga kol od njih-sj so itak vsi čist isti.

A mislte, da je možno, da bi razbit motor popravil, zamenal dele, pa še na črno ga poštrihal? Ampak zakaj mi je pa reku, naj si izberem ktergakol od tistih treh?  :hmm:

Hm...tole diši na zaroto razsežnosti X-Files :slap:

Pa človek motor kupuješ od resne firme, ne od švercerja ki bi te tkole nategoval!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak-sam veš, so me pred dvema letoma nazaj skor nategnili ko sm kupu motor in to nov! in pol maš vedno v glavi, da kaj pa če to ni to, te bojo spet nategnl, pa uno pa ta tretje...brezveze.

Sj veš da je motor nov, ampak po slabi predhodni preizkušnji vsako stvar jemlješ mal preveč z rezervo, pa se brezveze sekiraš, pa študiraš na vsemogoče.

Ja in pol prebereš tukaj da so pa mel razbito črno 10-ko, pa so jo poštrihal pa ej, a ni to slučajn tvoja, pa take...mislim, res brezveze...

Ja in kaj se je pol zgodilo? So to črno 10-ko, k je bla sesuta zrihtal in jo prodal kot nepoškodovano al jo celo prodali kot novo!!! :eek: Sm slišal tudi, da je bla prej zelena, nato so jo poštrihal na črno...mislim svašta. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa lepo ponudil, naj si izberem kterga kol od njih-sj so itak vsi čist isti.

A mislte, da je možno, da bi razbit motor popravil, zamenal dele, pa še na črno ga poštrihal? Ampak zakaj mi je pa reku, naj si izberem ktergakol od tistih treh?  :hmm:

Ok, zdja pa, prosim, dovolj nabijanja v tej temi ...

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa dj nehite folk nategovat-ja kter ti bo pa šel razbite motorje, ki so bli popravljeni in prodani celo kot novi, prodajat?! :?

Ja pa sej gre tukaj za dokaj ugledne firme (ene bolj druge manj), ki itak vejo, da če bi prodajali take motorje, bi se zihr najdu nekdo, ki bi to ugotovil. Pa itak so odškodnine miljonske, pa izguba licence pa vse, tko ko je panigaz rsv milletu reku.

Pač tip se je znajdu, na lastno roko prpeljal motorje iz centralnega skladišča za ta konc EU, ki je mislim de v nemčiji, cena je pa ugodna, ker jih tip prodaja iz prve roke (pri dks-u so take visoke cene zarad njihove marže).

A mislite da se tud pr generalno obnovljenem (popravljenem razbitem) motorju, ki če bi ga prodajali kot novga, ne bi moglo ugotovit, da je blo vozilo poškodovano? Ne vrjamem!

No Ice, zdj pa hitr zbriš moj post-ampak ta slučajno paše v to temo, se strinjaš? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem še mel ninjo 9 sem jo redno vozu panigazu in nkol nobenih problemov. To je še blo v časih ko je bil u šenčurju ali cerkljah. Potem ko se je preselil sem še bil enkat tam pa mi ni blo preveč všeč.

Razlika je bla predvsem ta da prej je vse naredil sam, v kranju pa je že imel nekaj fantov ki pa so bli bolj šlampasti. Sam sem doma nekaj vijakov moral pritegnit.

Drgač mi je pa zrihtu tabolšga akrapoviča po super ugodni ceni in mislim da je možak zelo na mestu. Verjetn pa je težko dobiti dobre mehanike.

Moderatorji zdej pa navalite. Tale forum pa je že čist preveč policijski. V vsaki temi se pokaže moderator pa neki soli pamet. Res ne vem če je treba bit tolk ............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno nisi prebral dokaj natančno tele zgornje poste-trenutna debata ne teče zaradi servisiranja (čeprav je tema prav temu namenjena zato moderatorji sori za :topic: ,je pa dokaj pikantna zadeva), ampak

Ja pa dj nehite folk nategovat-ja kter ti bo pa šel razbite motorje, ki so bli popravljeni in prodani celo kot novi, prodajat?!

A mislite da se tud pr generalno obnovljenem (popravljenem razbitem) motorju, ki če bi ga prodajali kot novga, ne bi moglo ugotovit, da je blo vozilo poškodovano?

No ti je kaj bolj jasno o čem se pogovarjamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja človk, pogovarjamo se o tem, če bi bli razbiti motorji popravljeni in prodani kot novi! Ne pa to, da so pa zdj tvojmu fotru kable narobe pršraufali! HALO?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja človk, pogovarjamo se o tem, če bi bli razbiti motorji popravljeni in prodani kot novi! Ne pa to, da so pa zdj tvojmu fotru kable narobe pršraufali! HALO?!

Ne vem kaj se je o tem za pogovarjat ko pa je totalno neizvedljivo. Sploh v tem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!