Skoči na vsebino

CECA na RTV


Fazer03

Priporočene objave

D ali E; odvisno; na mojo srečo nič več, sedaj C, kar je več kot dovolj :blush:

Enim se veča, drugim manjša? :eek: :hmm:

Pri joškah pa načeloma velja: biger is better. :grim

C je že na spodnji meji, oz. ravno prav, kot bi se izrazil moj pokojni dedek. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da nikoli ne gledam tega drekobrbca! Ker bi verjetno razbil domač televizor.

24. 03. 2005 ob 20 uri PRVA TV (qrc mi jo imamo na kabelski) bo Nina Gajic gostila Ceco v svoji oddaji. Priporocam ogled, kajti pompozna Nina ji bo ze dala vetra! Priporocam ogled! :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kej je tolko okoli te cece, za mene je prav ostudno grda in še srbkinja po vrhu.

že nekaj let opazujem ta v nebo vpijoč prosrbski medijsku pomp...le kaj je tako zanimivega v tisti zafurani brezvezni državi in njenem trapastem narodu z masivnim manjvrednostnim kompleksom?  :SS  :SS  :SS

..in to verjetno trdiš kot poznavalec naroda in tamkajšnjih razmer, ali pa si mogoče to nekje prebral??.....

namreč iz tvojih izjav bi predvideval, da zelo dobro poznaš tamkajšnje razmere in ljudi,kajti tako kategorične definicije še nisem nikjer zasledil, zato mi prosim povej , od kje ti takšna kategorizacija?.....namreč živim v popolnem zatomu in bi se rad razsvetlil,če je le mogoče......

za kakršnokoli strokovno literaturo v tej smeri bom zelo hvaležen, kajti tudi jaz bi zelo rad spoznal zadeve "tam doli" in ne samo rekla - kazala......

Vnasprotnem bi te prosil, da se v bodoče vzdržiš takšnih izjav,ki omalovažujejo kakršnokoli raso,vero ali narod,ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in jaz budalo sem živel v misli, da imajo srbi kvečemu večvrednostini kompleks :hmm:

no ja kakorkoli, vsi nacionalistični junaki in moralisti bi enako skočli na njo če bi vam dala kot mi neobremenjeni .) . pa tudi vsi ki zagovarjajo male joške (ni narobe z njimi da nebo pomote) so se bunili proti njim samo dokler jih niso dobili v roke.

dajmo no ločit fuk in politiko, spomnite se romeo in julije, politično nasprotna pa sta se vseeno imela rada :grim no zgodba se ne konča lepo, ampak ker sta premalo fukala pa preveč se ukvarjala z moralo in politiko.

lahko smo ideološko nasprotni - AMPAK MEJMO SE RADI!!!!!! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kej je tolko okoli te cece, za mene je prav ostudno grda in še srbkinja po vrhu.

že nekaj let opazujem ta v nebo vpijoč prosrbski medijsku pomp...le kaj je tako zanimivega v tisti zafurani brezvezni državi in njenem trapastem narodu z masivnim manjvrednostnim kompleksom? 

... najprej sem hotel napisati tole: zanimive so delnice... :grim

... potem pa še tole: razprava o različnih političnih pogledih naj se odvija v Politiziranju brez prevelikih rasističnih izpadov. :nono:

Tukaj naj se pogovarja predvsem o Ceci kot babi z velikimi umetnimi joški... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe men je pa kr fletna :004 Pa bi imu eno kopijo al pa tud original doma, pa magari v vitrini, pa da vn pride sam ko bi nucal :) Mislm pa da se greste nacionalizem pr stvareh, k so apolitične (lepota- sicer raztegljiv pojem zato so možna različna mnenja) je pa :BUA:

Sej jest tud ne maram recimo Italijanov, k majo globalno gledano tud krvave roke.... ampak pica pa makaroni rulz :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... najprej sem hotel napisati tole: zanimive so delnice...  :grim

... potem pa še tole: razprava o različnih političnih pogledih naj se odvija v Politiziranju brez prevelikih rasističnih izpadov.  :nono:

Tukaj naj se pogovarja predvsem o Ceci kot babi z velikimi umetnimi joški...  :whistle:

In velikimi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tukaj naj se pogovarja predvsem o Ceci kot babi z velikimi umetnimi joški...  :whistle:

Zakwa že? Saj nismo v ljubezni! Lohka se pogovarjamo tud o njenih smrdlivih štunfih! Pa o gori body guardov. Al je to tud za politko? Al' jih ima za obrambo pred trumami gorečih oboževalcev ( :hmm: za to bi verjetno rabila pelerino), al' se boji, da bi jo kakšen musli s svincem nafutral? Jebi ga, zdaj pa vedi, kam bi se obrnil, na ljubezen ali v politiko?!

Skratka, kozla se mi ob njej in naših medijih, ki navlečejo vkup ves gnoj, samo ker mislijo, da se bodo bolje prodali! :SS :SS :SS

P.S.: Ob določenih slikah je jasno videti, da je navadna kmečka prekla z obešenimi silikonskimi žakli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, očitno bi nekateri radi vidli samo, vau, oh, ja velike ma, ja, res, ma kaki joški, vau silikon, ma kaka jajaca od joškov, grda, lepa...in tako v nedogled...

me zanima koliko so tej kuzli plačali za razmaz njenega ostudnega frisa na TV...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakwa že? Saj nismo v ljubezni! Lohka se pogovarjamo tud o njenih smrdlivih štunfih! Pa o gori body guardov. Al je to tud za politko? Al' jih ima za obrambo pred trumami gorečih oboževalcev ( :hmm: za to bi verjetno rabila pelerino), al' se boji, da bi jo kakšen musli s svincem nafutral? Jebi ga, zdaj pa vedi, kam bi se obrnil, na ljubezen ali v politiko?!

Skratka, kozla se mi ob njej in naših medijih, ki navlečejo vkup ves gnoj, samo ker mislijo, da se bodo bolje prodali! :SS  :SS  :SS

P.S.: Ob določenih slikah je jasno videti, da je navadna kmečka prekla z obešenimi silikonskimi žakli!

:yea2: všečna izjava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmečka krava da dosti mleka...pa saj ne morem razmišljat ob vseh teh joških :angry2:

Jejž, ti pa sam stran od teh napihnenih joškov, de na bo vse okol šprical! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jejž, ti pa sam stran od teh napihnenih joškov, de na bo vse okol šprical! :angry2:

Če pa rad pijem kavo...z veliiiiko mleka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picka je enostavno grda...

Tudi ce das se tako lepo stvar na nekaj grdega, bo se vedno grdo... jebiga tko je...

Aja, pa tudi meni so teli njeni baloni predvsem groteskni, kot privlacni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Skratka, kozla se mi ob njej in naših medijih, ki navlečejo vkup ves gnoj, samo ker mislijo, da se bodo bolje prodali!

Gospod HHV!

Vas berem po različnih temah in opažam rahlo napetost in nemir... Pridite kaj v Psihološko, bo g. Moos-tang poskušal strokovno pomagati... jaz bom pa tokrat asistiral... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima koliko so tej kuzli plačali za razmaz njenega ostudnega frisa na TV...

Glede na to da je slo za promocijo koncerta verjetno bolj malo :hmm:

Kar se pa joškov tiče.. veliki :eek: in grdi :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :lol1:

post-685-1111560715_thumb.jpg

post-685-1111560723_thumb.jpg

post-685-1111560728_thumb.jpg

post-685-1111560735_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceca v živo pjeva samo za vas

(klikni z miško kjer koli )

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!