Skoči na vsebino

CECA na RTV


Fazer03

Priporočene objave

Gospod HHV!

Vas berem po različnih temah in opažam rahlo napetost in nemir... Pridite kaj v Psihološko, bo g. Moos-tang poskušal strokovno pomagati... jaz bom pa tokrat asistiral...  :blush:

Bo držalo, dottore! :OK: In bo minilo... upam... jebela, če ne bo pa res treba na brušenje in štelungo! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride kera sesta k meni?!

Mislim, po tleh...  :blush:

Verjamem,da si se zatipkal,saj si nekako ne morem predstavljat,da bi ti kaj takega rojilo po glavi.........

sesta...........mislil posesa????? :OK: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseen je grda;

pa ce sesa al pa ne.

Brez zamere,Ice,ampak,ali je tvoja lepša?Če je ceca grda in tvoja samo malce lepša,potem še vedno ni lepa.Za mene je Ceca svetovno dobra baba in če je tvoja proti njej lepa,potem bi prav rad videl to boginjo...a upaš thumbnail prpet?Če je res lepa,kot praviš,se nimaš kaj bat...bo samo pozitivne kritike dobivala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jejz, sem rekel da tebi ne sme biti lepa/ grda/ super/ whatever?! se ne spominjam.

zame je ceca grda zenska, basta. niti ne toliko opticno ampak kot celotni "package". ce se ne strinjas......... who cares? .)

BTW: da, lady je bistveno in absolutno boljsa, lepsa in oh in sploh od te "sese".

doom on you, amigo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vprašanje če se strinjam ali ne.Osebno mnenje:pri Mariu-ne,drugače-jaaaaa!

Če pa nekdo gleda na žensko in reče,da je grda,pa valjda nisi mislil,da je grda po duši?!Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jejz, sem rekel da tebi ne sme biti lepa/ grda/ super/ whatever?! se ne spominjam.

zame je ceca grda zenska, basta. niti ne toliko opticno ampak kot celotni "package". ce se ne strinjas......... who cares? .)

BTW: da, lady je bistveno in absolutno boljsa, lepsa in oh in sploh od te "sese".

doom on you, amigo. :devil:

.....auuuuu smo sladki.....stari, če lady tole bere pade večerja z posladkom garantirano.....keep on going amigo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseen je grda;

pa ce sesa al pa ne.

hm....

beauty is in the eye of the beholder.....

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem,da si se zatipkal,saj si nekako ne morem predstavljat,da bi ti kaj takega rojilo po glavi.........

sesta...........mislil posesa?????

E, napača pač... :blush:

Sesta... kakorkoli... najprej po tleh, potem pa... eh, kaj bi razlagal... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....

beauty is in the eye of the beholder.....

yep. definitivno. saj to ravno pravim. :)

v obratnem primeru bi vsi na enake babnice lezli, se vozili z enakimi motorji in jedli enake sladolede. izbirapress.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Srbsko pevko Svetlano Ražnatović - Ceco so slovenski obmejni organi na brniškem letališču zavrnili ob vstopu v našo državo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbsko pevko Svetlano Ražnatović - Ceco so slovenski obmejni organi na brniškem letališču zavrnili ob vstopu v našo državo.

in to zato, kr naj bi ji viza potekla čez 15 dni, medtem ko bi ona bila še v SLO.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak vlke joške so mi prav ogabne, to ne more zgledat lepo pa da se j**** :SS

Da se o katastrofalni muziki sploh ne menimo :SS

men so pa všeč naravni joški, silikonski, pol tisti k jih je sam pušap, velki, mejhni samo da jih dekle zna nosit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da se ji tud joški niso vžgali :hmm:

Lahko bi se ji. :yes:

Vprašanje pa je , če je kdo probal dat vžigalnik blizu. :)

Booooga, so jo nagnal nazaj. :friend1:

:devil:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceca: "Doći ču ja i u petak ponovno i te zelene carinjake izmlati mojim sisama, nezvala se Ceca ako neće biti tako ! " :P

p.s.

en rahel udarec desničarskim organizatorjem beri Žurnalu ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo Turistična agencija Arkan že uredila vstop, brez skrbi..

je pa hecno, da za toplega Maria ni bil problem vize zrihtat, za big open night concert pa nekaj šteka.. temne sile zla so na delu, vam povem.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!