Skoči na vsebino

Finančna naložba


YZFgeorge

Priporočene objave

Ker je bilo zanimanje za naložbo res veliko, sem komaj našel čas, ter se spravil pisat.

Sem pisal uro in pol, razložil pojme, upošteval trenutne tečaje, vse preračunal, razložil davčni vidik, tveganje, zapadlost, vzajemne sklade.......

Sem pritisnil tipko za objavo, pa mi ta FAKING forum sporoči, da sem pozabil napisat KURČEVI naslov in da naj se vrnem. In ko se vrnem je tam samo še JEBENA belina.

Če bom pri volji bom čez kak teden še enkrat napisal, do takrat pa klel ko veliki!!!

%&$&%$$%&$#%$#%#&%$!!!!!!!!!!!!!!!!

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZF, samo en tak, kratek napotek, starega informatika: vedno pisi v kaksen urejevalniku besedil, da lahko vedno stisnes magicno kombinacijo tipk CTRL + S ali pa recimo zapeljes misko na besedo Save...

Jaz vedno vecje tekste tako pisem, potem pa samo Copy in Paste, pa je zadeva urejena. Mogoce ti pride ta nasvetek se kdaj prav... hehehe....

Se pa resnicno veselim, kaj bos napisal. Ker moje finance zeljno cakajo na magicno formulo, na koncu katere se izpise PENZIJA...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ker moje finance zeljno cakajo na magicno formulo, na koncu katere se izpise PENZIJA...

Ja sam takrat bo 65 letnik na motorju sedel.

Penzija pa sedanja leta, to formulo rabim, a se da kej naredit ?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja sam takrat bo 65 letnik na motorju sedel.

Penzija pa sedanja leta, to formulo rabim, a se da kej naredit ?

Mimogrede: nisem mislil drzavne penzije, ampak samo sredstva, da ti ni potrebno vec delati. To je bistvo, od kje jih dobim, mi je tako ali tako vseeno. No, ne smejo priti od prodaje orozja, mamil ali pa prostitucije.. ker hocem mirno spati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Hm da mal obudim tole temo :closedeyes:

torej, potreboval bi koga ki bi mi znal dat kakšen nasvet glede vlaganja na borzi, in v nepremičnine :(

Anyone :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm da mal obudim tole temo :closedeyes:

torej, potreboval bi koga ki bi mi znal dat kakšen nasvet glede vlaganja na borzi, in v nepremičnine :(

Anyone :hmm:

Edino pameten nasvet se mi zdi, da vzameš imenik, poiščeš finančnega svetovalca, odpreš tam denarnico in naj ti on svetuje. Ker sicer pobirati tu nasvete od enih laikov je totalno neodgovorno do svojega denarja........

Moje skormno mnenje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ena taka "trotl-ziher" naložba, in za moje pojme najbolj zanesljiva, (če imaš v lasti kej gozda seveda) in sicer da posadiš plemenite drevesne vrste (ala Oreh, Češna....) čez 50 let pa sekaš, pod pogojem, da trenutno uživaš rosna najstniška leta, če ne, sekajo tvoji dediči. Gozd je firma, ki dela 24 ur na dan, vse sobote in nedelje, 365 dni na leto. Nobena delnica ne obrodi toliko sadov, kot to....:OK:

Jaz čakam Penzijo, ...da začnem sekat seveda :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pameten nasvet se mi zdi, da vzameš imenik, poiščeš finančnega svetovalca, odpreš tam denarnico in naj ti on svetuje. Ker sicer pobirati tu nasvete od enih laikov je totalno neodgovorno do svojega denarja........

Moje skormno mnenje....

Oprosti Pupa, ampak se mi zdiš podcenjevalna in žaljiva do uporabnikov Foruma. Ne veš kakšni "profili" se skrivajo za Nicki.

Je pa res, da ti bi zelo težko kdo danes kaj zastonj dal ali naredil ...... razen otroka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti Pupa, ampak se mi zdiš podcenjevalna in žaljiva do uporabnikov Foruma. Ne veš kakšni "profili" se skrivajo za Nicki.

Je pa res, da ti bi zelo težko kdo danes kaj zastonj dal ali naredil ...... razen otroka.

Leon...

1. napisala sem od laikov - profiji niso torej laiki, kajne?

2. profi ne bo napisal, da je profi in tudi ne bo dajal kar tako neke nasvete na tako odprto in nedefinirano vprašanje

3. profi bo služil za posredovanje takih informacij, ker mu je to delo. Razen borznih posrednikov, samo teh pa spet ne moreš spraševati za nepremičnine, ker se na to ne spozna

4. če se kak profi najde, mu bo že na pm-u napisal......

.... itd......

upam,da sem bila dovolj eksplicitna ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!