Skoči na vsebino

Hrvatom NE


Ganges

Priporočene objave

Dokler bodo ob cesti (recimo jadranska magistrala) sežgani,prevrnjeni, razbiti avti nimajo kaj delat v EU! :grrr

PS; Lahko bi vsaj malo pospravli ob glavnih cestah! :doze:

Popravljeno . Popravil tato
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sežgani,prevrnjeni, razbiti avti nimajo kaj delat v EU! :grrr

Zahodni breg, Faludža, Bagdad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaška naj gre kar lepo v EU. Zakaj? Saj itak se tam oz. tu  :wacko: ne cedita med in mleko, kot lahko vidimo. Ne bomo imeli navedenih težav z mejo in se bomo lahko lepo fjakali čez, kot smo se 15 let nazaj. Pa še Šengenska meja se pomakne dol, pa naj imajo oni probleme potem. In potemtakem; Jadran je spet NAŠ  :lol:

Ta Evropa je krneki  :grrr

:worship: :worship: :worship: :worship:

Se strinjam s povedanim.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrvaška v Eu...da...kdaj?...ko izpolnijo pogoje....

vendar, če je gotovina v južni ameriki??

še slovenci ne moremo svoji kriminalcev zadrževat v naši deželi....jeba je to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vendar, če je gotovina v južni ameriki??...

Pol pa nej ga tm ulovijo, pa bo šla Argentina v Evropo in ne Hrvaška. :lol1:

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvtje in njihova prihodnost v EU:

www.antegotovina.com

Hrvati se nikoli ne bodo obnašali po evropskih normah, pa če bodo kdaj v EU ali ne. To naj vam bo jasno. Še manj se bo na bolje spremenil njihov odnos do SLO.

Preveč trpijo za kompleksom večvrednosti. Po njihovem je EU brez Hrvaške kot ZDA brez Kalifornije.

Kaj bi bilo zanimivo za videt, da jih EU zdaj da v paket s Srbijo in se skupaj začnejo pogajati za vstop. Jezik imajo tako ali tako enak.

Popravljeno . Popravil Whitewater
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa nej ga tm ulovijo, pa bo šla Argentina v Evropo in ne Hrvaška. :lol1:

poglej na interpolovo stran, boš videl koliko slovencev se po svetu skriva... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves kaj, ne govori nekaj na pamet ce se na to ne spoznas.

Dragi prijatelj,

Če ne razmišljam isto, kot ti, še ne pomeni, da o stvari nimam pojma, oz.se na to ne spoznam, ampak pomeni, da imam s temi ljudmi pač drugačne izkušnje, oz. se gibljem v krogu bolj normalnih Hrvatov.

Lahko pa je to tudi posledica reka: kar boš sejal, boš tudi žel....

Če tako togoten, kot si to nakazal v tvojem mnenju, prideš na mejo, verjamem, da ti z isto mero vračajo nazaj....

Od tega tudi moja misel, da če bi ,"našpičen" proti Dolenjcem prišel na našo veselico, ter to še javno in naglas izražal, bi ti bolj trda predla. Kakor tudi meni v obratnem primeru na Štajerskem.....

Pa lep pozdrav

Damjan

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Damian jaz pa sedaj mislim, da si ti bolj burno reagiral na opazko o dolenjcih in ne toliko Hrvatih. Jaz tudi živim 200m od meje s Hrvaško in poznam velllliko dobrih Hrvatov. Ampak kaj, ko so to v glavnem samo ti, ki živijo ob meji. Večina pa je močno nastrojena proti nam.

Čeprav jaz lani na morju tudi nisem doživel slabe izkušnje z odnosom, so pa nekateri znanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina pa je močno nastrojena proti nam.

Čeprav jaz lani na morju tudi nisem doživel slabe izkušnje z odnosom, so pa nekateri znanci.

Od kod ti ta "večina"? In "nekaj tvojih znancev" še ne pomeni "skoraj vsi"... Hočem rečt - posplošuješ na nekaj posameznikih oziroma na manjšem deležu vseh skupaj... Od 30.000 motoristov v Sloveniji jih je 3000 res kretenov (ne bi jih poimensko našteval ;)), potem pa stare mame rečejo "skoraj vsi motoristi so nevarni huligani, bejžmo".

Tko to gre, žal, s predsodki. Kdo nima izdelanega sejalnega vzorca za filtriranje, žal ne vidi, kakšno krivico dela nekaterim.

Ok, to je samo mojih 5 centov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, kaj naj pol zacnem uporabljat izraz SKORAJ VSE KAR SEM JIH MEL MOZNOST SPOZNAT al naj probam spoznat pol države da bo moja informacija kolko tolko točna? Pri teh stvareh gre vedno za subjektivna mnenja in kot taka jih je tudi treba vzet.

Folk si ustvarja mnenje na podlagi lastnih izkusenj IN na podlagi mnenja ostalih - vse skupaj tvori celoto. Ceprav lastne izkusnje najvec veljajo, vsaj za moje pojme. In drugace bom zacel verjet tudi ko bom mel drugacne LASTNE izkusnje ne ko mi bojo drugi tak rekli. Ceprav dost folka ne misli tako.

Mediji ste marsikdaj posredni krivec za razprtije ki se dogajajo doma in po svetu. Tukaj vec nebi smelo it za subjektivna mnenja ker je to zavajanje javnosti ampak bi mogle bit informacije karseda objektivne.

Mislim da v svojem delu prenasanja in nemalokrat izkrivljanja informacij prav uzivate. Samo da je nekaj novega, ce ni res bojo pa ze tozli. Ko pa raja tisto nekaj kar ni res vzame za sveto ker vam verjame pa spet hocete bit najbolj pametni in prikazat drugacno resnico. Nikol vam nic ne pase, nikol ni nic res, pravzaprav je - resnica vedno na vasi strani.

* govorim za medije nasplosno da ne bos vzel tega kot osebni napad, ceprav sem to napisal ravno tebi na cast, da bi pocasi zacel razumet. Zakaj pol mediji nikol ne napisejo "Hrvati so super" ampak skoraj vedno izpostavljajo samo probleme"?!

Obstajata dve razlagi: slabe novice so bolje prodajane ali pa lazejo. Ti poznas ta posel, zdaj se pa odloci katera verzija je prava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Evropa je krneki  :grrr

...točno tko...zamenjam...Slovenija vn, Hrvaška pa not...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym vem, da je mogoče moje mnenje krivično in preveč posplošeno, ampak takšno pač je.

Ko imaš enkrat slabo izkušnjo jo pač preveč posplošim. Po Zagrebu se peljem z osebnim avtomobilom in na semaforju pri rdeči lepo ustavim (v avtu sem imel očeta, teto, strica). Zraven mene parkira en avto in potrobi. Pogledam na stran on pa mi preklinja vse povprek in nekaj maha. Nisem ga hotel gledati pa še vedno nadaljuje, čez Slovence,.... Avto je bil cel zrukan, neregistriran,... jaz pa sem bil z našim novim avtom in mi je samo po glavi šlo, da nebi ta slučajno mene ruknil ali kaj podobnega,.... Lahko bi se obrisal pod nosom za kakšno škodo. No on je še naprej preklinjal, medtem jaz dobim zeleno luč in odpeljem naprej (hvala bogu).

No v takih trenutkih ljudje dostikrat posplošujemo. In takrat sem mrzil prav vse!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni čudno, da je svet v pizdi, ko pa skoraj vsi skoraj vedno skoraj vse posplošujejo/mo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako ne razumete, da jaz njim četudi bi jih mrzil mržnje nebi kazal! Oni pa jo kažejo navzven in to ni prav. Nevem zakaj nekateri to tako opravičujete. Kaj ste res takega mnenja, da se moramo klanjati vsem, ki po nas serejo?

Vedno se vsem prilagajamo, govorimo njihov jezik, smo uslužni,... Kaj pa dobimo vrnjeno? Delajo se nore, da nas ne razumejo! Sam tudi na hrvaškem govorim hrvaško in me to ni sram povedati, ker tako pač bolje pridem skoz.

Mogoče pa se samo ne razumemo kaj hočem povedati!

Tudi takrat, ko sem bil najbolj jezen na njih tega nisem kazal in Hrvatov v Ormožu grozil in podobno (pa jih je tu veliko ker je mejni prehod). Jaz pa če grem kam skoraj vedno dobim kakšne neželjene poglede ali besede. Nikoli pa nisem slišal, da bi njim kdo grozil ali jih tiral domov pri nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: cak´ da pridem enkrat v merkator v ormoz in me je prej crobatar na cesti zahebaval. :devil:

lady ima po tanovem vedno rajnglo za pect´ v torbici. tisto ta zelezno. :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če je gotovina v sloveniji, naj se nakaže na moj tekoči račun... :lol1:

garantirano ga ne prijavim u haag, samo da mi napolni račun :grim

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo cel balkan v EU pred hrvaško, vsekakor pa ne bodo postali del EU dokler ne sprejmejo EU načina razmišljanja in delovanja.

Koneckoncev je v našem interesu, da postanejo članica EU, ker to pomeni, da bo z njimi lažje komunicirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo z njimi možno lažje komunicirati, je čista utvara.

Bili smo že skupaj z njimi v eni državi, ne v nekakšni povezavi, pa ni bila komunikacija nič bolj pametna.

Nategnili so nas za celo Istro, ko smo bili v isti državi.

Kaj bi jim radi dali sedaj?

Še Piran, da bo konec težav s Piranskim zalivom?

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!