Skoči na vsebino

Hrvatom NE


Ganges

Priporočene objave

prijateljček, že dolgo, dolgo ne hodim več na Hrvaško... :BUA: :SS

obstajajo na svetu še veliko lepši in prijaznejši kraji ob morju!!

En kup lepih turističnih krajev obstaja. Npr Dunaj, kjer te vsak natakar, v še tako zanikrni gostilni postreže po slovensko, morski raji v Italiji, Grčiji, Turčiji, itd, kjer je prva stran vsakega jedilnika napisana v kleni slovenščini, itd........

Kako se vsi radi repenčimo proti Jugi, a ko prestopimo severno mejo, je težko najti večje copatke, ki se trudijo , trudijo in trudijo dopovedati natakarju ali trgovcu po njihovo, da bo le imel občutek, kako se Janezki znamo prilagajati severnim, zahodnim in ostalim "večvrednim" sosedom.....

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hrvati si tako in tako ne želijo v EU, z veseljem jim ustrežem, po vseh svojih močeh. Če bi pa bil referendum z užitkom obkrožim proti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvati si tako in tako ne želijo v EU, z veseljem jim ustrežem, po vseh svojih močeh. Če bi pa bil referendum z užitkom obkrožim proti.

Na vstop Hrvaške v EU lahko gledaš z dveh vidikov...

1. Z vidika koristi in škode, ki jo tebi/Sloveniji tak vstop prinaša

ali

2. Z vidika slovemske zaplankanosti in zarukanosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda:

zaplankan in zarukan je tisti, ki ne misli tako, kot ti.

Ne, zaplankan in zarukan je tisti, ki sebi dela škodo samo zato, da jo še sosedu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, potem pa v redu.

Tvoja 1. točka govori o koristi/škodi meni/državi.

Ugotavljam, da mi njihov vstop v EU škodi.

Sem zato zarukan in zaplankan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja 1. točka govori o koristi/škodi meni/državi.

Ugotavljam, da mi njihov vstop v EU škodi.

Sem zato zarukan in zaplankan?

:grrr

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, potem pa v redu.

Tvoja 1. točka govori o koristi/škodi meni/državi.

Ugotavljam, da mi njihov vstop v EU škodi.

Sem zato zarukan in zaplankan?

hmmm... kaj pa veš? :hmm:

Mogoče? :hmm:

precej? :hmm:

zna bit...ni pa nujno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi nam lahko dali Grobnik in Savudrijo za kakšen drugi kos naše zemlje, ki ga hočejo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se rpav spomnim, obstajajo neki stari učbeniki, kjer je meja med Slovenijo in Hrvaško nadvse zanimivo prikazana ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se rpav spomnim, obstajajo neki stari učbeniki, kjer je meja med Slovenijo in Hrvaško nadvse zanimivo prikazana ...  :hmm:

:hmm: a čmo Jelinčiča sm poklicat :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so hrvati. zaplankani. škodijo sebi in drugim.  .)

Tukaj takole, v eni drugi temi si se pa kar cedil po hrvatici. :grim

Aja ups, tu verjetno misliš samo hrvate (muško). :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a grobnik od hrvatov je pa ok?

Ne.

Ravno zato rajši divjam po naših cestah,

kot da bi hodil v hrvatijo na Grobnik.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

heh, zgleda da letosnje mojre na hrvaskem odpade... ...pa tudi marsikaj drugega v povezavi s hrvasko... :blush:

post-1466-1116403740_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splitčanke so še posebej lepe punce... :blush:

ma vseeno mam raje slovenko. :afro1:

tolko o HR, EU, SLO... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splitčanke so še posebej lepe punce... :blush:

moja bivsa je prvih 10 let zvela v splitu :D

zlo cart pupa... :wub:

...dokler nisma sla narazn. :P

...ona je bla kul, ampak eni me pa totalno vrzejo s tira s svojimi nacionalisticnimi forami... ...sploh pa uni k zvijo v sloveniji - ce jim kej ne pase pa naj grejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj hodite vi na morje. Jaz celo leto hodim na fax, delam prek studenta, prenasam tečno (nc slabga s tem ne mislim) punco, se kregam s fotrom......... Julija sm pa cist 100% frej, glava je prazna, tko da mi je vsen če spijem Pivo na Hrvaškem, Bohinju, Evropi, Himalaji...... Sam da sm s pravim folkom, da mam Laško, pa prazno glavo. Eni, se mi zdi, pa hodte na morje, pa čekerate kako se domačini obnašajo do vas, pa podobne bedarije. Ko greste na dopust, pustite tečnobo pa zakompleksanost, da ste slovenci, doma.

Se vidimo kjerkoli že. .)

P.S.: s hrvati, na njihovi zemlji še nisem nikoli imel problemov. Mi ni panike, če moram na kepico sladoleda kazat s prstom, besedo Laško pa itak vsak razume, čolnol ne najemam, na bencinski pogledam na blagajno....... Ne se spotikat ob vsako malenkost.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se nekateri sekirajo okoli neumnosti. Vsak narod ima dobre ljudi, kakor tudi budale. Kaj češ.

Sicer pa naj gre vsak na morje, kamor hoče in kjer se bo dobro počutil.

Ne pa mi dopovedovat, da sem bedak in izdajalec, če letujem na Hrvaškem.

Meni pač tam ugaja.

pa tudi, kar seješ, to žanješ. če je to nestrpnost že v osnovi, jo boš dobil tudi vrnjeno, po moje...

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj hodite vi na morje. Jaz celo leto hodim na fax, delam prek studenta, prenasam tečno (nc slabga s tem ne mislim) punco, se kregam s fotrom......... Julija sm pa cist 100% frej, glava je prazna, tko da mi je vsen če spijem Pivo na Hrvaškem, Bohinju, Evropi, Himalaji...... Sam da sm s pravim folkom, da mam Laško, pa prazno glavo. Eni, se mi zdi, pa hodte na morje, pa čekerate kako se domačini obnašajo do vas, pa podobne bedarije. Ko greste na dopust, pustite tečnobo pa zakompleksanost, da ste slovenci, doma.

Se vidimo kjerkoli že.  .)

P.S.: s hrvati, na njihovi zemlji še nisem nikoli imel problemov. Mi ni panike, če moram na kepico sladoleda kazat s prstom, besedo Laško pa itak vsak razume, čolnol ne najemam, na bencinski pogledam na blagajno....... Ne se spotikat ob vsako malenkost.

:OK: :OK: :OK: točno tako imaš 100% prav :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvatom se tale začasni NE kar dobro pozna. Finančni trgi se potapljajo (in zraven tudi moja nespamenta naložba), kapital beži ven. Zgodba, da se bo na hrvaškem ponovilo dogajanje Češke, Poljske; Litve in Slovenije je dokončno ovržena. Letos bodo imeli tako štalo, da bodo po kolenih prosili bodisi za pristop k pogajanjem za EU ali pa za kreditiranje za zmanjšanje proračunskega primankljaja. BDP bo letos po moje padel. Narod so tolk napumpali s parolami, da je velik del proti EU. Medtem arogantno sprejemajo dodatne "antituristične zakone".

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!