Skoči na vsebino

Igranje Dungeons & Dragons


Priporočene objave

quote:

Hola!

Naceloma smo dogovorjeni, da se dobimo pri meni nekje ob 18 uri, ampak nihce ni se nic poklical... Najbrz je danasnji soncek pregnal temo iz celega podzemlja... Ce ne bo nikogar, se bomo v sredo v O.L.P. dogovorili za nov termin.

LP suzuki

Ja glej ga zlomka kolk je ura... glih kar sem prisla domov... s cim ze? hehe... soncek ja... imas prav... no ja pa drugic

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ahem, kdaj se bomo spet kaj dobili? Gimli se že malo dolgočasi in bi z veseljem butnil enega goblina.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Lucky a veš, da si mi vzel besedo z jezika. Jaz predlagam, da se res en dan v tednu fiksno zmenmo, pa pol vsak ve, da si mora takrat rezervirat čas. Pa čez teden naj bo, pa naj to ne bo sreda. Drgač iz tega nau nč, k ma sicer vedno kdo kake opravke.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej na razpolago so:

- ponedeljek

- torek

- četrtek

Glasujte zdaj.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Torej na razpolago so:

- ponedeljek

- torek

- četrtek

Glasujte zdaj.

Er... em.. hm...khm... petek?

Ma kva pa vem, mogoče mi najbolj leži ponedeljek, ker je to najbolj dolgočasen dan v tednu, ki bi ga en dober dnd popestril.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ideja o tocno dolocenem dnevu/veceru je ze nekajkrat naceta, a nedokoncana. Skromno ugotavljam, da bi meni po uvedbi Tromostovja cisto in se najbolj odgovarjala sreda, saj se lahko po srecanju s prijatelji Motosvetovci na enem od mostov preselimo k meni namesto v (katerikoli, da ne bo pomote) lokal... Takrat imamo zagotovo vsi cas (in prevoz!). Kaj mislite, druscina???

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A kar konec?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec? Konec česa? Saj še začeli nismo ornk. Dejta se vidva z Desmotom že odločit, a bomo kaj igrali ali ne. Samo še vaju čakamo.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A takole dopisno, po internetu se pa tega heca ne da igrati, ker očitno pričenjate imeti težave z grupiranjem

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Zal se tega ne da igrati dopisno... Igralci se moramo zbrati, pa bo...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, dajmo določit nasledn datum. Rečemo to sredo. Se dobimo na troomostovju, pol pa gasa k tebi.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Meni je prav. Tisti, ki bomo na 3M gremo lahko skupaj, ostali priletite odkoderkolize!

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Suzuki, dajmo določit nasledn datum. Rečemo to sredo. Se dobimo na troomostovju, pol pa gasa k tebi.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Pa jst ne vem zakaj jst glih v sredo nimam casa... joj again ... aja mogoce zato, ko se ravno vsako sredo dobivam na pijaco in prijeten cvek s ta dbesticnimi zadetki...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Popravil/a - viragica dne 07/04/2002 ob 20:30:19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Viragica ma kar prav. Dokler se bomo Motosvetovci dobivali po Tromostovju še v OLP, se bomo težko zbrali za kakšen špil. Meni je sicer vseeno, ampak če bomo igrali samo dva in DM, ne bo zanimivo.

Nadaljevanje v komediji Kaj pa zdaj?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, meni se zdi, da mi lahko kar pozabimo na igranje D&D. Vsaj do naslednje zime. Zdaj je na vrsti gasssssssaaaaaaa

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mislite da je sreda kriva zato, da ne igramo, lahko zadevo prestavimo na kaksen drug dan/vecer. Ce pa je vzrok splosno pomanjkanje "vecernega" casa, pa se bojim, da nam ni pomoci... do naslednje zime.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svoje že povedal. Vseeno mi je kdaj igramo, samo da igramo. Da pa enkrat na mesec ne bi mogli najti časa za dve, tri urice, ne verjamem. Tudi ne vem, kaj bo zima pripomogla. Trenutno se še posloviti noče, pa od tega nimamo nič.

A ja, pa še to: Kaj ma veze motor pa D&D? Za motor je čas čez dan, zvečer pa...

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Lucky, se mi zdi, da sva midva se edina zagreta... Ker sama pac ne bova metala kock, bom poskusil izumiti kaj drugega - bom poiskal kako bi midva to "neodvisno" igrala v zivo in skupaj na Netu (lahko bi bla Legolas in Gimli, hehehe, kaj pravis ). Sporocim, ko bom nasel kaj pametnega.

Zvecer me ne bo v O.L.P. ker me se vedno precej daje grlo, tako da se kaj slisimo ali pa morda cez vikend kam zapeljemo oz zagotovo naslednji teden, ko bo (upam) spet 3M.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

Lucky, se mi zdi, da sva midva se edina zagreta... Ker sama pac ne bova metala kock, bom poskusil izumiti kaj drugega - bom poiskal kako bi midva to "neodvisno" igrala v zivo in skupaj na Netu (lahko bi bla Legolas in Gimli, hehehe, kaj pravis ). Sporocim, ko bom nasel kaj pametnega.

LP suzuki

Suzuki, jaz sem za. Poskusit ni greh, pravijo.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

Lucky, se mi zdi, da sva midva se edina zagreta...

Haloooooooooooooo

Suzuki, a jst sm pa zrak al kaj?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!