Skoči na vsebino

Igranje Dungeons & Dragons


Priporočene objave

quote:

quote:

Hola!

Lucky, se mi zdi, da sva midva se edina zagreta...

Haloooooooooooooo

Suzuki, a jst sm pa zrak al kaj?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Ma ne vem, no, ampak tale tvoja izjava ni nič kaj obetavna: Ah, meni se zdi, da mi lahko kar pozabimo na igranje D&D. Vsaj do naslednje zime. Zdaj je na vrsti gasssssssaaaaaaa

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Moram priznati, da sem zadevo razumel natanko enako kot Lucky...

A ker me je Macica medtem ze poklicala, pa morda le se bo kaj (ceprav se bojim, da bo strast trajala le do konca "dezevnega obdobja"...). Ker bo tale vikend precej zalosten, bi morda uspela vsaj se ena igra...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma ne vem, no, ampak tale tvoja izjava ni nič kaj obetavna: Ah, meni se zdi, da mi lahko kar pozabimo na igranje D&D. Vsaj do naslednje zime. Zdaj je na vrsti gasssssssaaaaaaa

Burn to be wild

Tale moja izjava je bila samo ugotavljanje stanja. Viragica in Desmo ne kažeta nobenega zanimanja, Climber se itak sploh več ne oglasi. Samo trije pa tut ne mormo igrat. Ali pač? Ma vsak po dve bitji? Bom jaz poleg moje čarovnice še kaka tatica...

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje v dvoje (DM ne šteje) nima smisla, pa najsi vodi vsak tri osebke. Še zmeri se vsi trije vedejo kot en sam, pol pa špil ravno izgubi svo svojo žlahtnost (žlehtnost?). Če se dobimo v troje, sem pa že raje za tarok.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Hola!

Pred nami je nova zima in ... ja, točno, spet čas za DND. S tem postom uradno obveščam ekipo, da je sezona igranja odprta :shock: :wink: :lol: 8) .

Za povečanje resnosti zadeve sem se dogovoril z enim TAPRAVIM znalcem, da nam bo enkrat ali dvakrat pokazal, kako se zadevi streže, naprej bomo morali pa sami (ker ima on že dve skupini in mu bo njegova nežnejša polovica zavila vrat, ker ga že sedaj dva večera v tednu ni doma...). Prosim pa vas, da tudi vi pokažete maximalno resnost :!: Naslednji termin igre bo seveda objavljen tule :lol: 8) . Torej: Tordek, Mialee, Naull in ostali - "en garde" :!: :lol: 8) :wink:!

Razmislite tudi o FIKSNEM dnevu/večeru za igranje. Vsak teden! Moj predlog: vsak torek ob 19 uri. OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Razmislite tudi o FIKSNEM dnevu/večeru za igranje. Vsak teden! Moj predlog: vsak torek ob 19 uri. OK?

Šit, a pol sem že tri ure v zamudi? Zakaj me pa ni nihče poklical :!: :wink: :lol:

Suzuki, lepo da si odprl tole zaprašeno temo, sem tudi jaz že mislil na to.

Termin mi načeloma ustreza, a se bomo dogovorili, da vsakič igramo pri drugem? Ali pa da vsaj na vsake toliko menjamo lokacijo, da ne bo kdo rekel :oops: da mora predaleč (kamnik-Vrhnika :shock: :? )

Pa še to: Jaz ne poznam nobenega Tordeka, sem pa na ti z Gimlijem. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termin mi načeloma ustreza, a se bomo dogovorili, da vsakič igramo pri drugem? Ali pa da vsaj na vsake toliko menjamo lokacijo, da ne bo kdo rekel :oops: da mora predaleč (kamnik-Vrhnika :shock: :? )

Ja, ni blema - lahko menjamo vsak teden (čovjek ko ptica: čas ovamo, čas onamo...).

Pa še to: Jaz ne poznam nobenega Tordeka, sem pa na ti z Gimlijem. :wink:

Ha, hitro si ga zatajil ... :wink: :lol: :!: Ampak jasno, LotR rules tudi pri DNDju :? :shock: :wink: :lol: 8) (mimogrede, a se že dobi tanovi DVD? Sem bil dovolj priden, da si ga lahko podarim za novo leto...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Listen very carefully because I will say this only once :lol: :

Danes sem dobil obvestilo, da si bo DM za nas vzel čas naslednji petek, 29.11.2002 (tipično, bi rekli stari borci - na dan republike). Prosim, da si takrat brez izgovorov vzamete čas tudi vi, imate več kot en teden časa da si zorganizirate prosto. Ura bi bila najbrž šest ali sedem zvečer, seveda lahko pri meni, a mislim, da bi bilo tokrat bolje, da ga ne naganjamo glih na Vrhniko, ko nam že itaq dela uslugo :wink: :!: (bom pa še vprašal od kje je) Kakšni predlogi? Če ne, bo pač pri meni, ni panike.

Prosim potrudite se z odgovori, da mu lahko čim prej odpišem kdaj in kam naj pride.

Live long and prosper! (je sicer iz enega drugega filma, ampak ustreza namenu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo najbolje v Ljubljani, ker Kamnik ali Vrhnika - isti šmorn.

Kje? A bomo igrali, ali bo samo razložil določene finese? Lokal itak ne pride v poštev, ker je petek, dan za metek. Mačica, a pri tebi kaj kurijo, pa to ? :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm Suzukiju že rekla, da lahk računa na našo kuhno, k v dnevni sobi je miza že zasedena. Pa še do hladilnika je bližje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Torej, zadeva je dokončno dogovorjeno za naslednji petek ob 19 uri! Mi se moramo samo odločit, kje bi to bilo. DM sicer pravi, da ni težko priti do Vrhnike, kjer bom rekel, tja bo prišel... A bi bilo potem vseeno kar pri meni? Predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...A bomo igrali, ali bo samo razložil določene finese? ...

Zmenjeno je, da bomo igrali, on bo DM. Mislim, da se bomo tako največ naučili :wink: . Po moje že znano Adventure 1 in/ali če bo čas oz če bo DM presodil, da je bolje da igramo še neznano Adventure, potem 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem se odločil: v petek se dobimo malo pred 19 uro pri meni na Vrhniki. Potem pa v napad (včasih za svobodo in za kruh, danes pa... :?: ).

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem se odločil: v petek se dobimo malo pred 19 uro pri meni na Vrhniki. Potem pa v napad (včasih za svobodo in za kruh, danes pa... :?: ).

:shock: :shock: :shock: :shock:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kdo bo pa čaj kuhal? Pa skrbel za odnose med udeleženci srečanja :?: :angel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock: :shock:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kdo bo pa čaj kuhal? Pa skrbel za odnose med udeleženci srečanja :?: :angel:

A nas boš razsvetlila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock: :shock:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kdo bo pa čaj kuhal? Pa skrbel za odnose med udeleženci srečanja :?: :angel:

A nas boš razsvetlila?

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bojim se, da bomo bolj malo čaja pa zato več piva naročali :oops: ...

Če te pa skrbi za nas pa pridi da nas boš lahko čuvala :wink: :lol: ...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bojim se, da bomo bolj malo čaja pa zato več piva naročali  :oops: ...  

Če te pa skrbi za nas pa pridi da nas boš lahko čuvala :wink:  :lol: ...

Glede na to, da je Vrhnika moj drugi dom, bi skoraj da moral biti tudi jaz na tistem čaju :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bojim se, da bomo bolj malo čaja pa zato več piva naročali  :oops: ...  

Če te pa skrbi za nas pa pridi da nas boš lahko čuvala :wink:  :lol: ...

Glede na to, da je Vrhnika moj drugi dom, bi skoraj da moral biti tudi jaz na tistem čaju :lol:

Sploh ne vem, zakaj se siliva.... :roll: :D

Pejva na svoj čaj!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bojim se, da bomo bolj malo čaja pa zato več piva naročali  :oops: ...  

Če te pa skrbi za nas pa pridi da nas boš lahko čuvala :wink:  :lol: ...

Glede na to, da je Vrhnika moj drugi dom, bi skoraj da moral biti tudi jaz na tistem čaju :lol:

Sploh ne vem, zakaj se siliva.... :roll: :D

Pejva na svoj čaj!!! 8)

Dogovorjeno :!: Predlagaj termin in lokacijo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!