Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

hmmm, kje pa je ta Novi Marof?, če praviš da je kratek bi šlo tudi s 125ko lepo?!?

A ni TOTW2 za že izkušene kolenčkarje?

Ima kdo BREZPLAČNO TOTW1? PM :OK:

EDIT:Najdu temo o novem Marofu, mal je deleč, sam če gremo eno turco narest, bi šlo :OK:

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dons sm se spet mal vozu pa sm prdobu nekej filinga, ni več kot je blo prvi dan, itak bo počasi pršlo pod kožo...

A vi date pol riti dol iz sedeža al več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi date pol riti dol iz sedeža al več?

Za cesti motor bo pol riti kar zadost za naked motorje pa je treba dat po mojem tud mal več :)

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od marca 2004 naprej zbrisano vse kar v resnici nima veze z voznjo po kolenu.

===============================

Ko postate imejte prosim v mislih, da ta konkretna tema ni namenjena:

- Prepucavanju

- Samoironiji

- moraliziranju

- fotografijam padcev

- razpravi cesta vs. dirkalisce

- teoretiziranju o tem kaka naravna katastrofa je kolenckanje

- ...

Za vse to imate na voljo temo v kr'neki.

Hvala.

===============================

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi date pol riti dol iz sedeža al več?

No, tukaj piše, da naj bi bil rob sedeža v šupku :D , vzdolžna os telesa pa vzporedna z vzdolžno osjo motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi date pol riti dol iz sedeža al več?

Odvisno kje in kdaj... na pisti si včasih "zataknjen" za sedež praktično s kolenom, tako da ni neke "standardne" pozicije :grrr

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj pogledal celotni TOWR 1. na DVD-ju (thanx man :OK: ). sicer nisem odkril kaj revolucionarnega (mater kak obvladam) razen odličnih napotkov za študij piste in zbijanje tistih nekaj sekund in foro šaltanja dol pred ovinkom z vmesnim dodajanjem gasa (aaaaaa to je bila ta fora :slap: ). zdaj je treba samo še trenirat ampak se bojim da bo moralo počakati na drugo leto :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za varno učenje

Verjetno bolj za štoraste in počasne tipe? :P

Custom Bike: California Superbike School's Lean/Slide Bike

slide3.jpg

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: mam hlače iz kordure, pa me zanima, če se mogoče dobi kaka varijanta drsnikov, ki se na kak način pritrdijo na kolena.

lp.

na hlače daj zašiti ježka ... pa boš lahko dal tazaresne slajderje gor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: mam hlače iz kordure, pa me zanima, če se mogoče dobi kaka varijanta drsnikov, ki se na kak način pritrdijo na kolena.

lp.

obstajajo ene vrste kolenčniki na katerih je prišit ježek ,ne vem kako se jim reče ,

zgledajo pa podobno kot tistim za rolerje sam mal manjši in kompaktni so ,

nosiš jih pa na jeans al pa na corduro.

po moje pa je najboljš ,da si kupiš usnjen kombinezon če mislš brusit kolena :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, mene pa zanima če se je že kdo od 125tk pelu po kolenu (no pa d se je uspel še brez večjih posledic dvignt, kr men je šlo prei čez rob gume kakor do kkšnga kolena), sj fotke sm že vidu sam tist je šlo bol tko d je biu motor pravokotno s cesto sam d je tip šu tok dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, mene pa zanima če se je že kdo od 125tk pelu po kolenu (no pa d se je uspel še brez večjih posledic dvignt, kr men je šlo prei čez rob gume kakor do kkšnga kolena), sj fotke sm že vidu sam tist je šlo bol tko d je biu motor pravokotno s cesto sam d je tip šu tok dol.

sem mel takšno Aprilio kot je tvoja, po kolenu B.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga vse se da, kupi si raje kake hlače za kolenčkanje, pol pa se je treba presest pa mal koleno stegnt pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga vse se da, kupi si raje kake hlače za kolenčkanje, pol pa se je treba presest pa mal koleno stegnt pa bo...

Ma ja! Js res d nimam hlač s drsniki, se presedm ful pa vozim z gumo po robu oz. par mm do nje pa ni niti bliz asvalta (saj zgleda tko) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti ni treba na koleno furat, važn da se ti dost nagneš, lohk pa si nardiš neki k prtrdiš na tačke da ti zadrsa po tleh, tko da maš neko mejo, da ne boš čez padu, si pa ti manjši od Petra, in verjetno nimaš tako dolgih nožic B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziga, podrobno poglej temo.

Nasveti, ki so navedeni veljajo prav za vsak motor. Tehnika je ista od skuterja do SS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, NSRa na kolenu, ne nism jest

post-291-1128517090_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav če ga nagneš do tačke pa daš dolen vn nej bi biu s kolenom že na tleh.....morm mal še zrast :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziga, podrobno poglej temo.

Nasveti, ki so navedeni veljajo prav za vsak motor. Tehnika je ista od skuterja do SS.

:? Če se ne motim, sem v nekem postu (ne v tej temi-se ne spomnim, v kateri) prebral, da je za ISTO hitrost v istem ovinku (recimo: po "enaki" krivulji) potrebno različne vrste motorja nagniti različno-svoje izkušnje je navedel avtor pri primerjavi svojega 600cc turista s sportakom. To verjetno pomeni, da gredo eni tipi motorjev lažje (enostavnejše-z manjšo hitrostjo vožnje ovinka) "na koleno" kot drugi. Drži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!