Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Hjao ded ti si verjetno eden in edini ki si na ms upa brez drsnikov po kolenu čez ovinek,sploh pa pri kake 150km/h ali pa še več, cyo niti predstavljat si nočem. :slap: :slap:

Vsaka ti čast. :P

ps: tud z usnjenim kombinezonom brez drsnikov tega raje ne probavaj,ne boš malo tako poceni prišel skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst sm prezgav corduro.sam da je koža ostala cela(ni blo nevemkake hitrosti).Sam je hud filing.

in se splača(1krat :) )za večkrat pa drsnike :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem je hud filing, ko moraš v trgovino po nove hlače in tam pustiš 30k :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem je hud filing, ko moraš v trgovino po nove hlače in tam pustiš 30k :grim

Zakaj bi nove hlače kupoval, jaz sem šu kar do trgovca ki mi je prodal hlače in

ga prosil za eno flikco cordure in problem je bil rešen :OK:

menjal sem par flikc in hlače so zdržale 2 leti, pol je pa cvenk za kombinezon padu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guma drži, položim še malo in s kolenom drsim čez ovinek. Nenadoma me je nekaj speklo WTF, hitro dvignem koleno in naprej peljem počasi. Ker me je še kar peklo, se po nekaj ovinkih ustavim in pogledam kaj je s kolenom.

Ma to ni nič. Jaz sem letos bil s corduro na obeh kolenih. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ma to ni nič. Jaz pa na hrbtu in čeladi.

..in v malinah.. O:-)

Ampak da ponovim moje mnjenje: samo idioti vozijo po javnih cestah po kolenu.

Upam, da se bo vsaj enega od mulcev to prijelo... :angry:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in v malinah.. O:-)

Se vidi da ti je biologija tuja ko Madagaskar. Tisto je bil šipek.

Ampak da ponovim moje mnjenje: samo idioti vozijo po javnih cestah po kolenu.

Upam, da se bo vsaj enega od mulcev to prijelo... :angry:

Pa ti misliš, da je to vse res al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti misliš, da je to vse res al kaj?

Hehe, saj vem, da se samo ven mecejo. Na dirkalisce pa itak ne upajo, ker se vsak stari ata hitreje in lepse pelje kot oni.

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti nis mogu zadržat pa tih bit se pa tud jest ne bom

nam greš pokazat kok se pelje po pisti?

eni smo vozil po kolenu takrat ko je večina "motoristov" že mela odjavljene mopede in je blo polno peska na cest. So fucking what?

Morš res druge u drek tlačt zato da svoje hibe prikriješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišem.

Sicer pa vsak posameznik ve do kje lahko gre in kolk raskera.Nekaterim je pač to všeč!!

PS:dirkališče pa zato ne hodim ker ni dnara!Ce castiš grem pa z veseljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni smo vozil po kolenu takrat ko je večina "motoristov" že mela odjavljene mopede in je blo polno peska na cest. So fucking what?

...za začetek, pojma nimam o vožnji po kolenu. Rečeno mi je blo, da jo ti RES obvladaš :worship: , zato me čudi, da tako nestrpno vletiš na pameten nasvet: Po javnih cestah čim manj po kolenu, ker se tako dlje živi. "So f***ing what" filozofija ubija! Tudi najboljše! <_<

Pa da ne bo pomote, naslednjo sezono grem (verjetno) tudi jaz v uk na Marof... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti nis mogu zadržat pa tih bit se pa tud jest ne bom

nam greš pokazat kok se pelje po pisti?

eni smo vozil po kolenu takrat ko je večina "motoristov" že mela odjavljene mopede in je blo polno peska na cest. So fucking what?

Morš res druge u drek tlačt zato da svoje hibe prikriješ?

1. Nisi razumel, niti ne pricakujem da bos

2. Namen mojega pisanja je bil, da naj se mulci cim manj preseravajo po cestah, in naj se spravijo raje na piste, poligone,...

3. Raje kot po kolenu, se naj ucijo spretnostne voznje po cestah. Kako odregirat v danih situacijah, obvladovanje motorja, predvsem pa svoje glave.

PS: o mojih hibah nimas pojma

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Nisi razumel, niti ne pricakujem da bos

2. Namen mojega pisanja je bil, da naj se mulci cim manj preseravajo po cestah, in naj se spravijo raje na piste, poligone,...

3. Raje kot po kolenu, se naj ucijo spretnostne voznje po cestah. Kako odregirat v danih situacijah, obvladovanje motorja, predvsem pa svoje glave.

PS: o mojih hibah nimas pojma

:winkiss:

1.ni meni namenjeno :P

2.tudi na cesti je prav da veš kje je meja in da v kriznih situacijah to izkoristiš

3.to pride s časom in km

ps:tvoje hibe nikogar ne zanimajo(mal heca mora bit .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.tudi na cesti je prav da veš kje je meja in da v kriznih situacijah to izkoristiš

si hotel povedati, da je torej treba vedno mejo čimbolj natančno locirati, vsakič sproti - da se ve, kje je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si hotel povedati, da je torej treba vedno mejo čimbolj natančno locirati, vsakič sproti - da se ve, kje je?

Mejo je treba vedno natančno locirati, sploh živo mejo. Če jo spregledaš zna bit pizdarija. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za začetek, pojma nimam o vožnji po kolenu. Rečeno mi je blo, da jo ti RES obvladaš :worship: , zato me čudi, da tako nestrpno vletiš na pameten nasvet: Po javnih cestah čim manj po kolenu, ker se tako dlje živi. "So f***ing what" filozofija ubija! Tudi najboljše! <_<

Pa da ne bo pomote, naslednjo sezono grem (verjetno) tudi jaz v uk na Marof... :grim

Dlje se živi s pametno vožnjo in predvidevanjem. Z vožnjo po kolenu tudi na javnih cestah tam kjer to lahko delaš, kjer ni dovoznih poti na cesto, kjer je pregledno.

Razlika med nama pa je da jest stvari direkt povem in jih ne polepšujem (nič zvezdic namest "fucking" :P)

1. Nisi razumel, niti ne pricakujem da bos

2. Namen mojega pisanja je bil, da naj se mulci cim manj preseravajo po cestah, in naj se spravijo raje na piste, poligone,...

3. Raje kot po kolenu, se naj ucijo spretnostne voznje po cestah. Kako odregirat v danih situacijah, obvladovanje motorja, predvsem pa svoje glave.

PS: o mojih hibah nimas pojma

:winkiss:

1.Sem dobro razumel in bi te podprl, ČE bi bila to tema o moraliziranju. Tako pa je to tema o vožnji po kolenu, o tehniki in vsem kar je s tem povezano. Večina povezuje vožnjo po kolenu s hitrostjo vendar tu delate eno veliko napako. Po kolenu se lahko pelješ pri 20 na uro in pri 250. Od voznika pa je odvisno KJE bo s kakšno hitrostjo peljal. Tehnika tukaj nima veze.

2. OK, pa dajmo mal "za mulce". "Mulc" sem bil tud jaz tri leta nazaj ko sem se prvič usedel na GPZja in se (takrat je bil že november) probal peljat. Sej naravnost gre, sam ovinki so pa druga stvar. In zatrdno sklenil da se grem naslednjo sezono učit na dirkališče. in sem šel, na mobikrog. Po cca 2000 km na motorju u mojmu lifu sem peljal na koleno. in se učil dalje. in padel. tud to je del motoriranja.

In če gledamo s tega stališča, ja "mulci" pejte na novi marof, krško in se tam učite. Učite se tudi temne plati motociklizma, padcev. Lahko vidiš 100 padcev drugih, nikoli jih ne boš videl na pravi način in razumel dokler ne boš sam na tleh.

S seboj pa vedno nekoga ki ti lahko pove kaj delaš narobe, kaj bi lahko še izboljšal pri svoji vožnji. Najslabše se je sprijazniti s tem da se nekako že pelješ in da ne rabiš izboljševat svoje tehnike. Na koleno, na tačko, na rame al pa na nos.

3. vožnja po kolenu je ena izmed spretnosti. Je način obvladovanja motorja in je tudi nadgradnja več drugih stvari (ena izmed zelo važnih je da sploh upaš založiti motor, kar ti zna večkrat prav pridet na cesti)

Sicer si pa tole točno zelo nasplošno spisal. Prodajaš filozofijo ki jo je kle na MSju večkrat slišat. Jest zagovarjam drugo: usedi se na motor, vžgi ga in se "igraj" z njim na zato primerni površini. Samo tako se bosta spoznala :D

PS: moderatorji, dajte tole smetenje (vključno z mojim) nekam premaknt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest zagovarjam drugo: usedi se na motor, vžgi ga in se "igraj" z njim na zato primerni površini. Samo tako se bosta spoznala :D

Na koncu sma prisla oba na isto.. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnja na koleno = hitrost.... kdor to poveže skupi je nekej narobe z njim, tko ku je misty napisu

Dokaz... hitrost približno med 20 in 25km/h :grim Pa še na delavnici varne vožnje je, za vse tiste ki jim gre vsak drek v nos...

>KLIK<

zdej pa pluvejte, da šofer nima opreme :slap: :whistle: ima drsnike in hlače od dainese prosim pa majco spodno tudi :grim

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!