Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

No v takem primeru je vožnja po kolenu vseprej kot varna in ti niti malo ne daje tistega tapravega feetbacka kaj se dogaja z mopedom, zgolj caferacerski fake, pa da publika na ridah ploska in vzdihuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo men znesl bom v roku 14dni dobu nobe gume pa porihtu motor...pol pa upam da se bom tud jst hmal kle pojavu :D

gume mam bl pobrane na robu k kolegi na istih motorjih..pa se oni po kolenu vozjo..sam skor dol skočjo da drsajo :D

jaz sem mel qualifierke na robu skor brez profila ze,...pa je na MR se vseeno slo po kolenu,...edino guma je bla vedno bol na rob vozena,....

drugac najvecji podvig z 125ko zdaj je bil da je slo koleno in skorn pr 110 po asfalti :P

sreca pa je bla ko je pri podobnem podvigu pri pol manjsi hitrosti priso en z bemfo po moji strani :headbang: samo je slo skozi

drugac pa so letos tud ze bli krsceni,...samo se ne trudim vec kaj prevec,rajsi na ziher kot pa da mam rit ze pri tackah :P

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahaa, danes pipnu še ta lev drsnik :OK: Kočevje Owna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predvčerajšnjem čohnu levi pa desni drsnik, potem pa danes sem izgubil strah in na vsakem vključevanju na autocesto vsi oči vn :D

Na ridah pa nisem taknu, še ogromno mi manjka, imam ful slab občutek tam pa s tem posledično majhno hitrost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predvčerajšnjem čohnu levi pa desni drsnik, potem pa danes sem izgubil strah in na vsakem vključevanju na autocesto vsi oči vn :D

Na ridah pa nisem taknu, še ogromno mi manjka, imam ful slab občutek tam pa s tem posledično majhno hitrost

Ride sux, če že imaš ti tam Črni Kal blizu, asfalt pa drži odlično in vsaj ni publike... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride sux, če že imaš ti tam Črni Kal blizu, asfalt pa drži odlično in vsaj ni publike... :OK:

Jap! Se popolnoma strinjam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, kretenov

Takih tudi na črnem kalu ne primankuje, oz. nikjer na naših cestah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride sux, če že imaš ti tam Črni Kal blizu, asfalt pa drži odlično in vsaj ni publike... :OK:

Se ne strinjam glih.... ma ben... sem bil glih v soboto malo v bližini, pa sem šel mal drajsat drsnike :D

Sva z Dex-om en fleten duo užgala :)

Sicer pa sam bolj preferiram na Gerovo, Burek.. sej veš zakaj :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Veliko bolj varno se počutim na Črnem Kalu! Čeprav zadnjič sem čez Planino tud ene 5x šel čez pa brusu na dveh ovinkih. Ta glavni je super, špica. Za dol gre ko nič za gor pa me je malo strah tiste ograje, čeprav tud brez problema drsam. Pa še zadnji ovinek dol na koncu rid proti LJ.

Vsekakor priporočam cesto čez Črni Vrh, tam pa gre tudi če nočeš po kolenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še moja izkušnja...

ja jest sm se sam navadu... en tedn u kačjih ridah pa je šlo... pr men je blo - vaja dela mojstra... 100km čez D ovink... :headbang:

ampak to med tednom ko ni bilo nobenga gor... prec po šoli... na motor pa gasa...

men je blo nabol pomenmbna pravilna hitrost v zavoju... pol k se zliješ z ovinkom,nagibom in hitrostjo... :OK:

MTE82.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si to povedal očiju in mamici tud. :winkiss: :winkiss:

ni vredno

On je brusu kolena tam ko je bilo vse mokro pa temperature okoli 0. Vsaj tako je na MS napisal.

še moja izkušnja...

ja jest sm se sam navadu... en tedn u kačjih ridah pa je šlo... pr men je blo - vaja dela mojstra... 100km čez D ovink... :headbang:

ampak to med tednom ko ni bilo nobenga gor... prec po šoli... na motor pa gasa...

men je blo nabol pomenmbna pravilna hitrost v zavoju... pol k se zliješ z ovinkom,nagibom in hitrostjo... :OK:

100 km/h v ovinek ali 100 km prevoženih na enemu ovinku? V vsakem primeru bi za učenje lahko izbral ovinek ki ima manj ograje okoli. Pohvalno to, da si učil brez zijal okoli sebe. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vredno

On je brusu kolena tam ko je bilo vse mokro pa temperature okoli 0. Vsaj tako je na MS napisal.

100 km/h v ovinek ali 100 km prevoženih na enemu ovinku? V vsakem primeru bi za učenje lahko izbral ovinek ki ima manj ograje okoli. Pohvalno to, da si učil brez zijal okoli sebe. ;)

100km/h.....nemogoče :grrr 100km pa možno....sej je en tipo z mitotom tokrat v enmu dnevu gor pa dol prevozu da je mogu vmes še tankat it...........sam pol mu je uspel na kolen dat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 km/h v ovinek ali 100 km prevoženih na enemu ovinku? V vsakem primeru bi za učenje lahko izbral ovinek ki ima manj ograje okoli. Pohvalno to, da si učil brez zijal okoli sebe. ;)

hmm... to je blo 6 let nazaj... z rdečo Cagivo Mito 125... pol pa z Aprilijo... sej na fotki ni še ograje :rolleyes:

je 100 prevoženih čez d ovinek... in obračal na spodnji ravnini k policaji stojijo in na zgornji prec po ovinku... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor še ni bil na kolenu ni taprav motorist :krneki: jestšenismbilpress

hm pol pa nism pravi motorist...darn kaj čem pol prodat motor al?:D ja no sej enkrat bomo drsal...k bomo velki :D

Popravljeno . Popravil jny007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor še ni bil na kolenu ni taprav motorist :krneki: jestšenismbilpress

prejšno nedelo sm s kolenom po asvalti drgnu (minimoto), pa se mi šekr pozna grda brazgotina, se pa tolažm da sm taprav motorist :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si to povedal očiju in mamici tud. :winkiss: :winkiss:

ni vredno

On je brusu kolena tam ko je bilo vse mokro pa temperature okoli 0. Vsaj tako je na MS napisal.

100 km/h v ovinek ali 100 km prevoženih na enemu ovinku? V vsakem primeru bi za učenje lahko izbral ovinek ki ima manj ograje okoli. Pohvalno to, da si učil brez zijal okoli sebe. ;)

ne vem zakaj ga tok zafrkavate, v živo je čist v redu poba :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor še ni bil na kolenu ni taprav motorist :krneki: jestšenismbilpress

A po riti pa ne velja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!