Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Kako pa to zgleda :blink: :wacko:

:worship: bravo.

To zgleda tako :topic: , kot 3/4 klobasanja tu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem s kolenom naprej v vsakem ovinku; zadnjič sem poskušal s kolenom podreti vse obcestne količke od doma do Kočevja, ampak mam previsok motor :trance_33_sleep: .

Sicer pa sem mnenja, da je tehnika po kolenu bolj varna od tiste "štil v rit" variante, le naučiti se je je treba pravilno in na zaprti cesti oz. pisti.

Gogogogogogo kolenčkarji :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am...če prov razumem je notranjo nogo fajn imet na prstih zunanjo pa na peti?Nekdo mi je nekoč dal nasvet, da notranjo ročko na balanci mal "posiliš" oz. pritisneš v ovinek...Koliko je resnice v tem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am...če prov razumem je notranjo nogo fajn imet na prstih zunanjo pa na peti?Nekdo mi je nekoč dal nasvet, da notranjo ročko na balanci mal "posiliš" oz. pritisneš v ovinek...Koliko je resnice v tem? :hmm:

komolec zunanje roke daš na tank pa ne rabiš nič drugega mislit..bo že to dost težko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-po dunajski in rinjenje med avtomobili...

tisti, ki ne poznajo nobenega stila vožnje ...

tuki nekje se jaz vidim :whistle: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima nekaj drugega... jaz se 90% vozim s punco na zadnjem sedežu. A kdo od vas kolenčka s sopotnikom? In če ne, zakaj ne?

lp,

zelo zanimivo, mi je rekla ko sva prispela domov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussiot? :)

Ne vem, kaj je zate SS motor, a večina nepredelanih CBR-k, R6-k ipd., ki se 'za silo' peljejo , ima pobrušene tačke. Počasi boš dobil odgovor na zgornjo dilemo... :naughty:

D.

Pussiot? - Me like that! :whistle:

se strinjam z mistiyem, SS zadeve (ja tudi CBR-ke itd.) naj nebi smele met preveč (ajde včasih se zgodi) pobrušenih tačk če se prav preko visi :alien1:

je že kdo recimo na aprili mille brusil tačke pa ne če je to hotel? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussiot? - Me like that! :whistle:

se strinjam z mistiyem, SS zadeve (ja tudi CBR-ke itd.) naj nebi smele met preveč (ajde včasih se zgodi) pobrušenih tačk če se prav preko visi :alien1:

je že kdo recimo na aprili mille brusil tačke pa ne če je to hotel? :naughty:

na mojmu še nikol..dost čez visim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

se strinjam z mistiyem, SS zadeve (ja tudi CBR-ke itd.) naj nebi smele met preveč (ajde včasih se zgodi) pobrušenih tačk če se prav preko visi :alien1:

...

"problem" je recimo novi marof, tace so bile zbrušene tam, kdor se je pa vozil takrat ko jaz, pa tudi ve zakaj so bile :D

skorajnakomolecpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojmu še nikol..dost čez visim :whistle:

AVE.

Pa ti meni povej, kaj ( po včeraj prikazanem ) delam narobej :hmm: , kaj moram spremenit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"problem" je recimo novi marof, tace so bile zbrušene tam, kdor se je pa vozil takrat ko jaz, pa tudi ve zakaj so bile :D

skorajnakomolecpress

OK marof je ekstrem, takšnih nagibov si drugje ne moreš privoščiti ali pa ni jajc za isto delat pri dosti večjih hitrostih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE.

Pa ti meni povej, kaj ( po včeraj prikazanem ) delam narobej :hmm: , kaj moram spremenit?

Meni se ni zdelo, da bi kaj narobe delal, le presedeš se mogoče malenkost premalo..

Vsekakor pa ne silit motorja na koleno. Če že hočeš nujno podrsat, da se navadiš filinga, je veliko bolje, da to dosežeš tako da se malce bolj presedeš.. Itak boš potem z vajo avtomatsko ovinek odpeljal vsakič malce hitreje in se tudi "pretirano"presest ne bo treba več, pa boš vseeno na kolenu. Ni pa priporočljivo kar vidim nekatere, ko motor z rokami in telesom prisilno tiščijo k tlem, samo zato, da bo šlo po kolenu. V tem primeru bolje, da sploh ne gre po kolenu. Ampak ti nimaš te težave :)

Pri tebi je vse ok, le malce se bolj presedi in naberi še malo prakse, da boš šel bolj sigurno v zavoj :) Motor in gume majo še fore, brez skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karkoli samo da se motor ostane na gumah in ti nepoškodovan..

noben podrsan drsnik ali tačka ne odtehtata užitka k veš da je s tabo vse okej in pa seveda tut z motorjem..tko da počas pa na koleno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo i mene, včeraj bil na kolenu(kolenčkal).Mazal verigo na Drag starju, celih par minut. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"problem" je recimo novi marof, tace so bile zbrušene tam, kdor se je pa vozil takrat ko jaz, pa tudi ve zakaj so bile :D

skorajnakomolecpress

:D :D :D Kuko greš pa iz zadnjega ovinka mimo ciljne,a? :D mižepress hehehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo i mene, včeraj bil na kolenu(kolenčkal).Mazal verigo na Drag starju, celih par minut. :yea1:

:lol1: :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo i mene, včeraj bil na kolenu(kolenčkal).Mazal verigo na Drag starju, celih par minut. :yea1:

tu pa še jst z mojim zmorem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D Kuko greš pa iz zadnjega ovinka mimo ciljne,a? :D mižepress hehehe :OK:

samo kadar ne vem če bom speljal mimo gum ... se pravi vsakič :D:P

ne moreš pozabit ane, hehehehe

tu pa še jst z mojim zmorem :P

tebe bi pa rad vidu na kolenu (-ih) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe bi pa rad vidu na kolenu (-ih) :naughty:

oh, komot... boš, nekega lepega dne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo kadar ne vem če bom speljal mimo gum ... se pravi vsakič :D:P

Hmmm, a to misliš kolencanje v ta ovinek? Mimo teh gum? :naughty:

:whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!