Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Včeraj sem šel čez Gerovo probat , kaj od tega kar je bilo napisanega. Ne vem kaj sem ga sral ampak vsak ovinek mi je zadaj oddrsaval in spodrsaval , kot da bi imel prazen kolo. Sem pogledal na pumpi pa ni bilo to. Še prejšni teden na Jezerskem sem na vsakem ovinku šel do tačk včeraj pa dizaster. :cry:

Al so gume al sem smotan. Verjetno kar oboje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel čez Gerovo probat , kaj od tega kar je bilo napisanega. Ne vem kaj sem ga sral ampak vsak ovinek mi je zadaj oddrsaval in spodrsaval , kot da bi imel prazen kolo. Sem pogledal na pumpi pa ni bilo to. Še prejšni teden na Jezerskem sem na vsakem ovinku šel do tačk včeraj pa dizaster. :cry:

Al so gume al sem smotan. Verjetno kar oboje.

Gume so smotane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel čez Gerovo probat , kaj od tega kar je bilo napisanega. Ne vem kaj sem ga sral ampak vsak ovinek mi je zadaj oddrsaval in spodrsaval , kot da bi imel prazen kolo. Sem pogledal na pumpi pa ni bilo to. Še prejšni teden na Jezerskem sem na vsakem ovinku šel do tačk včeraj pa dizaster. :cry:

Al so gume al sem smotan. Verjetno kar oboje.

Mogoče mrzla cesta, tle pr nas že nonstop dežuje, včeraj je blo komaj malo sonca :) Drugače pa predvidevam da veš da v toplih gumah pokaže na pumpi večji pritisk kot je v resniti :whistle:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout ima prav

Razlika med hladnimi gumami in dirkalnimi gumami na delovni temperaturi (cca 70 stopin), ki je sicer višja od delovne temperature cestnih gum je cca 0.3 bar.. Torej lahko pri dobro ogreti cestni gumi tudi pričakuješ razliko ampak verjetno nekaj manj. Ni veliko, nekaj pa vseeno je :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na pogoste padavine zadnje cajte sem se odločil mal dežno kolenčkanje natrenirat :blush:

post-281-1213645115_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na črnem kalu mal po kolenu vozil - dokler nisem v enem izmed ovinkov zdrsaval z obema gumama - dejansko se nisem mogel več uzignit in sem bil že pripravljen pasti, vendar sem potem na srečo močno pritisnil koleno ob asfalt in se nekako rešil - vzignil s kolenom - potem pa sem se spravil ves bled raje na hamburger :)

Tako da zame na cesti kolenčkanja ne več preveč več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole si na racelandu bil? :)

:grrr, Hungaroring

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno in precej bolj zabavno :OK:

Na Racelandu namreč v enem ovinku pridejo precej podobne fotke pod enakim kotom, zato vprašanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno in precej bolj zabavno :OK:

Na Racelandu namreč v enem ovinku pridejo precej podobne fotke pod enakim kotom, zato vprašanje :)

Ah Dex sam to sliko si pa orng zgrešu, mal poglej kolk je robnik širok proti motoristu pa ti bo vse jasn :whistle:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse kolenčkarje, da vam malo moralo zbijem. :P

Eh, je treba pa kaj drugega, da zbije moralo. Tole mi sam lušte nardi :D

post-3574-1213680123_thumb.jpg

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse kolenčkarje, da vam malo moralo zbijem. :P

...

Hola mojster,

niti slučajno ne, samo lušte mi delaš... še posebej ker je tale filmček posnet na pisti v Moresu (Sardinija), kjer sva se s SN :winkiss: drajsala dober mesec nazaj :whistle: hehe, je blo kr luštno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm veste kwa....tole kolenčkanje je en sam strošek :slap: , prej me je glava bolela k nikakor ni hotl it na kolen, zdj me pa boli k gre skoz po kolenu in bodo slajderji glih zdj na spisku "Kaj moram kupiti" tko pogosto kt kruh pa mlek :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa slajderi za škornje tut, pa srednji štender motorja (jbga, moje klaviature ga majo pa se mi ga ne šraufa dol) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm veste kwa....tole kolenčkanje je en sam strošek :slap: , prej me je glava bolela k nikakor ni hotl it na kolen, zdj me pa boli k gre skoz po kolenu in bodo slajderji glih zdj na spisku "Kaj moram kupiti" tko pogosto kt kruh pa mlek :krneki: .

Sej ni treba v asfalt tiščat, sam potipaš in na lahko drsaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa lepše slišat če fajn prtisneš :whistle: :rolleyes:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm veste kwa....tole kolenčkanje je en sam strošek :slap: , prej me je glava bolela k nikakor ni hotl it na kolen, zdj me pa boli k gre skoz po kolenu in bodo slajderji glih zdj na spisku "Kaj moram kupiti" tko pogosto kt kruh pa mlek :krneki: .

to sm tut js ugotovu .... letos zamenu ..pa so še celi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm veste kwa....tole kolenčkanje je en sam strošek :slap: , prej me je glava bolela k nikakor ni hotl it na kolen, zdj me pa boli k gre skoz po kolenu in bodo slajderji glih zdj na spisku "Kaj moram kupiti" tko pogosto kt kruh pa mlek :krneki: .

:lol1: kt kruh pa mlek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm veste kwa....tole kolenčkanje je en sam strošek :slap: , prej me je glava bolela k nikakor ni hotl it na kolen, zdj me pa boli k gre skoz po kolenu in bodo slajderji glih zdj na spisku "Kaj moram kupiti" tko pogosto kt kruh pa mlek :krneki: .

Sej je dovolj kandidatov, ki bi menjali nove drsnike za takšnele napol rabljene. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!