Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Mojster KeC,

če poznaš koga se tud jst javljam za takole zamenjavo :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster KeC,

če poznaš koga se tud jst javljam za takole zamenjavo :whistle: ...

skoda da nimas alpinestarsovega kombinezona :whistle: ker moji so se brez prasikice, no ja majhno majo ampak zanemarljivo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je dovolj kandidatov, ki bi menjali nove drsnike za takšnele napol rabljene. :krneki:

Žal ne...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je dovolj kandidatov, ki bi menjali nove drsnike za takšnele napol rabljene. :krneki:

Mojster KeC,

če poznaš koga se tud jst javljam za takole zamenjavo :whistle: ...

Jest, jest :D

jih bom na corduro našil :lol:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda da nimas alpinestarsovega kombinezona :whistle: ker moji so se brez prasikice, no ja majhno majo ampak zanemarljivo :rolleyes:

Jz pa nism nč zbirčna glede tega s kterim znakom je slajder pocahnan, itak se pol k ga jz na kolen dobim nč več ne vid :evilgrin: . Sm d je za po tleh pa je dobr :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do vidnih dokazov kolenčkanja na najlažji način (z upoštevanjem strukture asfalta na dirkališču) ... :whistle:

Grobnik

post-12027-1213890416_thumb.jpg

NueMarof

post-12027-1213890434_thumb.jpg

Brno

post-12027-1213890462_thumb.jpg

Naj mi cenjeni bralci oprostijo, sem pač na bolniški in gledam skozi okno ter poslušam hrumenje po cesti ... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do vidnih dokazov kolenčkanja na najlažji način (z upoštevanjem strukture asfalta na dirkališču) ... :whistle:

Naj mi cenjeni bralci oprostijo, sem pač na bolniški in gledam skozi okno ter poslušam hrumenje po cesti ... :wallbash:

Hm, vidm da bom mogu jes to nardit z desnim slajderjem, ker je še popolnoma nepopraskan :slap: :lol1:

Kero orodje morm uzet za slovenske ceste (glede na strukturo asfalta, pomoje da kr vodobrusni papir :wacko: )

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, vidm da bom mogu jes to nardit z desnim slajderjem, ker je še popolnoma nepopraskan :slap: :lol1:

Kero orodje morm uzet za slovenske ceste (glede na strukturo asfalta, pomoje da kr vodobrusni papir :wacko: )

macolo vzem, pa reč da si čez lukno drgnu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster KeC,

če poznaš koga se tud jst javljam za takole zamenjavo :whistle: ...

Predvidevam, da bi recimo na ridah ali pa kakšnem popularnem "bikerskem" kafiču hitro naredil kakšen deal. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da bi recimo na ridah ali pa kakšnem popularnem "bikerskem" kafiču hitro naredil kakšen deal. :evilgrin:

ma ja..noben noče menjat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda da nimas alpinestarsovega kombinezona :whistle: ker moji so se brez prasikice, no ja majhno majo ampak zanemarljivo :rolleyes:

Mojster hilton,

nč hudga, sploh ni pomembno kaj je gor narisano, še bolj zažge če maš drugo firmo... itak po temle vikendu ne bo več slikce, tko da če ti gredo tvoji novi res na živce, ti jih takoj zamenjam za tale macho model :naughty:

post-163-1213900917_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda da nimas alpinestarsovega kombinezona :whistle: ker moji so se brez prasikice, no ja majhno majo ampak zanemarljivo :rolleyes:

jaz menjam, imam alpinestars :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster hilton,

nč hudga, sploh ni pomembno kaj je gor narisano, še bolj zažge če maš drugo firmo... itak po temle vikendu ne bo več slikce, tko da če ti gredo tvoji novi res na živce, ti jih takoj zamenjam za tale macho model :naughty:

suzuki naslednjič pridem na marof. mi malo pokazes kak ga do kolene dol spravim, pol pa ti drsnike šenkam :naughty:

zmenjeno :whistle: aja ne hecam se glede tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam alpinestars kombinezon, lahko tut pokažem kako se po kolenu vozi :) moji so napol obrabljeni... tako da kandidati za zamenjavo.... sprejemam naročila :D... se ne hecam :)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki naslednjič pridem na marof. mi malo pokazes kak ga do kolene dol spravim, pol pa ti drsnike šenkam :naughty:

zmenjeno :whistle: aja ne hecam se glede tega

Hola hilton,

zmenjeno :naughty: zgleda bova s SN na Marofu ta vikend :) (sej bom napisal v topic od Marofa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster hilton,

nč hudga, sploh ni pomembno kaj je gor narisano, še bolj zažge če maš drugo firmo... itak po temle vikendu ne bo več slikce, tko da če ti gredo tvoji novi res na živce, ti jih takoj zamenjam za tale macho model :naughty:

A ti črne nucaš ? Jaz mam pa bele, jebemu dragi so 23€ v Trstu. Tudi jaz se javljam za brez plačno menjavo novo za staro......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola hilton,

zmenjeno :naughty: zgleda bova s SN na Marofu ta vikend :) (sej bom napisal v topic od Marofa)

hja z toto dunlopko :krneki: sem malce skeptičen. ampak v soboto tako nimam kaj za počet, tako da.....

bomo pač drsnike menjala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj jst z mojim CH Racing WSM 125 ne morem it po kolenu?

Sej gre dost blizu, pol pa zdrsne, tko da za po navadni cesti sploh ni za prakticirat!

Sedež je 880mm pri kšnih SS je pa 800-820mm. A ma to kej veze? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj jst z mojim CH Racing WSM 125 ne morem it po kolenu?

Sej gre dost blizu, pol pa zdrsne, tko da za po navadni cesti sploh ni za prakticirat!

Sedež je 880mm pri kšnih SS je pa 800-820mm. A ma to kej veze? :unsure:

ne znaš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elow, no od treninga po kolenu na igrišču, sem danes šel na marof. res je špica, fusse mam podrajsane drsnike na škornjih, drsnikov na koleni pa itak več ni. hec, za enkrat še bodo :whistle: !tak da če hočte trening kako motor spravit na koleno, špegle dol pa gasa na marof. lp alen

no, tu še pa mam en filmček od dans s slikami in videom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem se spomnu ene smešnice ki mi jo je ravno popoldne pravil prijatelj.

En kolega, tle ištrijan je kupu novi motor - res močen. Pa je slajderje v obratno smer pobrusu z pilo :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj jst z mojim CH Racing WSM 125 ne morem it po kolenu?

Sej gre dost blizu, pol pa zdrsne, tko da za po navadni cesti sploh ni za prakticirat!

Sedež je 880mm pri kšnih SS je pa 800-820mm. A ma to kej veze? :unsure:

Če lahk js normalno grem z mojmo Tomoso, lahk ti tut z svojmo ;)

Sam mal jajc je treba met, pa se potrudit, pa se vse da ... je pa res da se mors kr fejst nagnt, pa presest ker nima motor tk postavlenih stopalk pa še visok je

:winkiss:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj jst z mojim CH Racing WSM 125 ne morem it po kolenu?

Sej gre dost blizu, pol pa zdrsne, tko da za po navadni cesti sploh ni za prakticirat!

Sedež je 880mm pri kšnih SS je pa 800-820mm. A ma to kej veze? :unsure:

Tud bmw gs1200 gre po kolenu..... :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!