Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Prvič sem občutu asfalt s kolenom na rondoju (poznan rondo nikjer nikogar v nedeljo)

Na začetku sem imel težave ker se nikakor nism mogu dotaknt asfalta

(domov na youtube : how to get your knee down)

potem pa sem zlezu še za kakšen cm iz motorja in ššššš poje drsnik :evilgrin: super občutek.

Na ridah je šlo tud po kolenu in tački, super občutk ampak tam pa je že počas meja vsaj na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem občutu asfalt s kolenom na rondoju (poznan rondo nikjer nikogar v nedeljo)

Na začetku sem imel težave ker se nikakor nism mogu dotaknt asfalta

(domov na youtube : how to get your knee down)

potem pa sem zlezu še za kakšen cm iz motorja in ššššš poje drsnik :evilgrin: super občutek.

Na ridah je šlo tud po kolenu in tački, super občutk ampak tam pa je že počas meja vsaj na cesti.

Verjemi da do meje manjka še ogromno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem občutu asfalt s kolenom na rondoju (poznan rondo nikjer nikogar v nedeljo)

Na začetku sem imel težave ker se nikakor nism mogu dotaknt asfalta

(domov na youtube : how to get your knee down)

potem pa sem zlezu še za kakšen cm iz motorja in ššššš poje drsnik :evilgrin: super občutek.

Na ridah je šlo tud po kolenu in tački, super občutk ampak tam pa je že počas meja vsaj na cesti.

kater je ta rondo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera debata :worship:

Nagneš motor, tiča in koleno vun pa veselo drsaš.... :whistle:

Pa če ne segneš? :? Mislim s tičem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj novega - včeraj se peljem proti Jezerskemu in veselo ter brez skrbi nagnem motor, koleno ven in kar naenkrat ledeno hladno spoznanje da drgnem z ježkom po tleh in z drsnikom. Hudič mi je odpadel in sploh nisem čutil kdaj :headbang: . Na srečo dobene škode na kombinezonu ampak samo malce zamorjen izlet. Še kdo s tako izkušnjo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz sem dla koleno vun z navadnimi tekstilnimi hlačami brez kakršnih ščitnikov, samo sm pravi cajt se zrajto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kdo s tako izkušnjo ?

Am ja..js sm tut do ježka že pršu...na jadranski magistrali prelepih 40-50km samga uvinka za po kolen...ni blo cajt glih gledat kok je še drsnika in sm mal strgu ježka pa usnje na kombinezonu podrajsu...drgač nč kritičnga...sam če bi še ene par km vozu bi bla pa kriza :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni na marofu enkrat. Ker sem zapel tiste čudne robnike. Mi ga je na polno snelo in sem tudi zelo čutil na kolenu. Panike sicer ni bilo, po 5 minutnem pizdenju sem ga celo našel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se prav čudm včasih kak to tile iz motogp-ja visijo dol z motorja k da bi se hotl uležat na asvalt.

Še posebi sm to porajtu pr Stoner-ju:

estoril_stonerrs.jpg

majstoner_wideweb__470x316,0.jpg

ps.: Jst se pa še učim... :krneki:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se prav čudm včasih kak to tile iz motogp-ja visijo dol z motorja k da bi se hotl uležat na asvalt.

Še posebi sm to porajtu pr Stoner-ju:

estoril_stonerrs.jpg

majstoner_wideweb__470x316,0.jpg

ps.: Jst se pa še učim... :krneki:

Zato ker se po mojih občutkih z tako pozicijo sedenja hitreje pelješ čez ovinek, pa še bolj čutiš motor...samo moje razmišljanje in občutki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi da do meje manjka še ogromno...

Vrjamm da je še meja... Ampak na cesti je zame meja tačka...S tem k na dirkališču je še ful lufta :whistle:

Mogoče drugo sezono probam na grobniku :photo:

Kdo mogoče ve kakšna je kazn če te dubi policaj ko se vozš po kolenu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mogoče ve kakšna je kazn če te dubi policaj ko se vozš po kolenu???

misliš resno??? :worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič slišim za ta bistro...

Bistro-umen pomeni pameten.

Drgač pa da boš vidu, kaj pomen bistroumen greš na letališče lesce se postavš na sredino steze pa počakaš

na 2-krilca. :evilgrin: Pol boš pa vidu bistro umnost. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se prav čudm včasih kak to tile iz motogp-ja visijo dol z motorja k da bi se hotl uležat na asvalt.

fantje imajo tudi malo drugačne gume (poleg vsega ostalega). Ne moreš čoperja zvrnit v nagib kot cestaka in ne cestaka kot tele dirkalnike

To se je le na forumu nauču dol viset z motorja ! :krneki:

:lol1: :worship:

Kdo mogoče ve kakšna je kazn če te dubi policaj ko se vozš po kolenu???

Kazen je odvisna od lokacije, kjer te dobi :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!