Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Kje pa Ljubljančani največ kolenčkate? Pa ne mislm raznih krožnih križišč ampak najbližjo primerno cesto, po možnosti bližjo kot so Kačje ride.

Meni se še najbolj dopade Rakitna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Kje pa se to peljete? A tle čez Iško Vas? Mal bol podrobno bi prosil da bom šel jutr probat, pa da se ne bom v tri dni po kakih kolovozih vozu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Kje pa se to peljete? A tle čez Iško Vas? Mal bol podrobno bi prosil da bom šel jutr probat, pa da se ne bom v tri dni po kakih kolovozih vozu!

Lepa cesta do Rakitne je Vic, Brezovica, na Brezovici pri mercatorju zavijes levo za podpec, prides v Vnanje gorice nato v Notranje gorice.

Samo naravnost. Zapeljes v vas Podpeč. Ko prečkaš Ljubjanico nadaljujes pot po prednostnem kriziscu v desno. Čez 1km vidis tablo Rakitna na desni strani. Potem pa po pameti :yes:

LP

Lahko pa tudi cez Isko vas samo je cesta bl u kurcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna Iška vas fantje...tam je makedam pa čist mal asfalta..pa še to so čist zaprti pa kratki ovinki...supermoto še...enduro zakon :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa moje Future nikakor ne rat po kolenu zapeljat. Pozicija sedenja ni kot pri SS motorju kar vidim že iz pokrčenosti mojih nog. Me zanima če je že kšn "futurist" kolenčkal z njo? Drugače z drugimi motorji je že šlo, celo z nakedom (ER-6n).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnjo soboto na Marofu sprobala en nov stil "jadrenčkanje" :naughty: ....zlozlo zabavna zadevica, tak hecn, sm fajn filing :OK: ....kolenčkanje z jadranjem oz obratno kakorkoli že hočete. Rabš pa sm slajderje pa Tu(o)no (hvala Port Folio za eno super zabavno doživetje k si posodu .....sm te je blo verjetn ful strah kwa boš nazaj dobu :naughty: :evilgrin: al ja)...plapolaš v vetru sm kolenčka pa drgnejo po tleh. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa moje Future nikakor ne rat po kolenu zapeljat. Pozicija sedenja ni kot pri SS motorju kar vidim že iz pokrčenosti mojih nog. Me zanima če je že kšn "futurist" kolenčkal z njo? Drugače z drugimi motorji je že šlo, celo z nakedom (ER-6n).

No problem, dude. Sam mal jo mors za roge prijet in jo prisilit v kolenckanje. Je pa res, da je lazje motorje lazje kolenckat. Pejt probavat nekam, kjer poznas cesto, se rajs pa na kako pocasno dirkalisce, ker je pri visokih hitrostih tok stabilna, da se kr namatras, da jo nabijes na koleno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No problem, dude. Sam mal jo mors za roge prijet in jo prisilit v kolenckanje. Je pa res, da je lazje motorje lazje kolenckat. Pejt probavat nekam, kjer poznas cesto, se rajs pa na kako pocasno dirkalisce, ker je pri visokih hitrostih tok stabilna, da se kr namatras, da jo nabijes na koleno.

Ni problem v nagibu, ker ružijo tako sredinsko stojalo kot slajderji na škornjih po tleh... Mi pa nikakor ne rata, pa se lahko še tko ven mečem pa telovadim po rezervoarju pa mi nikakor ne rata... Je pa res, da cestak sam pade na koleno, Futura pa mal težje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem v nagibu, ker ružijo tako sredinsko stojalo kot slajderji na škornjih po tleh... Mi pa nikakor ne rata, pa se lahko še tko ven mečem pa telovadim po rezervoarju pa mi nikakor ne rata... Je pa res, da cestak sam pade na koleno, Futura pa mal težje...

Jah, ne smes sedet na pol riti, ampak se manj. Lepo se s kolenom zatakni za rezervoar in zlezi dol. Pol pa sam se koleno mal proti tlem pritisni pa bo. Ce ti pa smem neki pripomnit... Sej ni treba drajsat s kolenom. Se po mojem se leps pelje, ce drajsas samo s tackami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, ne smes sedet na pol riti, ampak se manj. Lepo se s kolenom zatakni za rezervoar in zlezi dol. Pol pa sam se koleno mal proti tlem pritisni pa bo. Ce ti pa smem neki pripomnit... Sej ni treba drajsat s kolenom. Se po mojem se leps pelje, ce drajsas samo s tackami.

Muči me sam, ker gre z RSV tko z lahkoto, s Futuro pa še nisem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muči me sam, ker gre z RSV tko z lahkoto, s Futuro pa še nisem...

če gre z rsv z lahkoto..pol bi s kakim 600 japoncem SS bil skos na kolenih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se po mojem se leps pelje, ce drajsas samo s tackami.

? A to misleš stopalke za noge? Kako pa z njimi na futuri prideš do tal mi ni jasno, centralno rado drsa, stopalke pa :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muči me sam, ker gre z RSV tko z lahkoto, s Futuro pa še nisem...

Ja, no... cudn da ne primerjas se kakega supermota zraven. Pac popolnoma druga konfiguracija vozila. Gre pa. Trust me, I should know.

če gre z rsv z lahkoto..pol bi s kakim 600 japoncem SS bil skos na kolenih :D

To pa itak. RSV in RST gresta malo tezje v ovinek, ampak ko si pa nagnjen, gre pa kot po tracnicah, nic odstopanja.

RSV gre z lahkoto po kolenu samo pot do tja je dolga :D

futura gre prav tako po kolenu, samo malo bolj se je treba presest :yes:

Tocn tk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

? A to misleš stopalke za noge? Kako pa z njimi na futuri prideš do tal mi ni jasno, centralno rado drsa, stopalke pa :hmm:

lp

Ej, ce odsraufas centralca dol, ti ostanejo sam tacke za drsat. Tko sem mel na zacetku, pol sm si pa centralca nazaj dal in zdej sam njega drajsam. Pa se tega ne maram. Ne stekam, kje ima folk take uzitke s tackami al pa centralci al s cim drugim drajsat. Men ni vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je normalno tako ribanje drsnika ?

Ponavadi se ti zdrsa zgornji del, ker imaš koleno zižje od stopala ko se voziš po kolenu. Ne vem kako ti je uspelo zdrgnit tam spodaj :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je normalno tako ribanje drsnika ?

Prevelik kombinezon maybe? No jaz sem po 20krogih (2 postanka) na Marofu takoj dobil pravilno pozicijo namestitve drsnikov. Sedaj mi vedno lepo po sredini drsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSV gre z lahkoto po kolenu samo pot do tja je dolga :D

futura gre prav tako po kolenu, samo malo bolj se je treba presest :yes:

Sam ne smem pretiravat, da dol ne padem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!