Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

Mah vi ste tud....človek vas po moje mal...tko ko gumico :)...

Je pa stvar posameznika kako bo vozu...sam kdaj kolenčkam...kdaj pa ne....še posebej ko v kakih kavbojkah pelem....ne bi blo preveč zdravo :)...se pač sam presedem in koleno k seb umaknem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi ko ste samo kolenčkarji tu gor naj mi en pove :P ce je ze kdaj pri kolenčkanju dozivel en orng zdrs gume naj prosim opise pocutje:D:D:D:D: ker to se mi je zgodilo vendar ne ravno pri kolenckanju ampak pri normalni hitri voznji skoz ovinek:D:D:D meni osebno je bil bed :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisn zakaj maš motor,jest sm ga pač kupu zato ker mi dobr zgleda,sicer nevem kere znamke je,pa črna barva mi je tud kr uredu...

tanajrajš sm ket v portorožu,pa da ga sam parkiram

aja pa ne prpelem se,ga s kombija zložim!

Znamke je Suzuki in si kr tpravo znamko zadev.

:naughty:

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi ko ste samo kolenčkarji tu gor naj mi en pove :P ce je ze kdaj pri kolenčkanju dozivel en orng zdrs gume naj prosim opise pocutje:D:D:D:D: ker to se mi je zgodilo vendar ne ravno pri kolenckanju ampak pri normalni hitri voznji skoz ovinek:D:D:D meni osebno je bil bed :D :D :D :D :D :D :D

Začudenje in želja po tem, da se hitro dvigneš s tal medtem, ko drsaš po tleh. Čez 10 minut, ko adrenalin mine, pa panika zaradi sesutega mopeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi ko ste samo kolenčkarji tu gor naj mi en pove :P ce je ze kdaj pri kolenčkanju dozivel en orng zdrs gume naj prosim opise pocutje:D:D:D:D: ker to se mi je zgodilo vendar ne ravno pri kolenckanju ampak pri normalni hitri voznji skoz ovinek:D:D:D meni osebno je bil bed :D :D :D :D :D :D :D

Jes probam najprej mal ocent podlago, ne kar na vrat na nos v ovink, pol pa če znense znese...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast mam pri zdrsu ponavadi tak občutek kot da bi mi eden gumo spustu. Sicer pa mislm da maš bolš nadzor nad motorjem če ti zdrsne guma ko si skolenom na tleh, ko pa če se voziš pokonc :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
vi ko ste samo kolenčkarji tu gor naj mi en pove :P ce je ze kdaj pri kolenčkanju dozivel en orng zdrs gume naj prosim opise pocutje:D:D:D:D: ker to se mi je zgodilo vendar ne ravno pri kolenckanju ampak pri normalni hitri voznji skoz ovinek:D:D:D meni osebno je bil bed :D :D :D :D :D :D :D

jst k sm zdrsnu,,kolenčkanje,,, po cesti ni blo nč hudga pač se sam uležeš in to je to pač nesmeš na kej naletet drgač je hudo,,,,občutek je pa fajn na en način vsaj vidš kako to zgleda,,, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
jst k sm zdrsnu,,kolenčkanje,,, po cesti ni blo nč hudga pač se sam uležeš in to je to pač nesmeš na kej naletet drgač je hudo,,,,občutek je pa fajn na en način vsaj vidš kako to zgleda,,, :worship:

fajn??? :headbang: :naughty: najlaži je pa dnar stran metat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

A je kakšn tle, ki je šou z TDM 850 letnik 97 na koleno? Se mi zdi da je skoraj nemogoče, ker čeprou zlezeš skor čist iz motorja, vseeno tačka prej zagrabi. No v glavnem meni ni ratalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kakšn tle, ki je šou z TDM 850 letnik 97 na koleno? Se mi zdi da je skoraj nemogoče, ker čeprou zlezeš skor čist iz motorja, vseeno tačka prej zagrabi. No v glavnem meni ni ratalo....

linki

1

2

z vsakim gre pa če vse ruži po tleh!

goldwing!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kakšn tle, ki je šou z TDM 850 letnik 97 na koleno? Se mi zdi da je skoraj nemogoče, ker čeprou zlezeš skor čist iz motorja, vseeno tačka prej zagrabi. No v glavnem meni ni ratalo....

post-15712-1241086980_thumb.jpg

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zaupaš kako? :D

Tako kot z vsakim drugim motorjem, nagib, rito dol, koleno vun :P

nagneš in je..

no vidiš kako simpl je :D

:OK:

PS: jupiii naučil se citirat več postov hkrati :lol:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!