Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

fino, super slike. Zdej ne vem kolk je od cesa odvisno, ampak tale tip se mi zdi da je velik 180+.... jst mam 172 in zgledam kar smesno na tdmki, zadnji konc mi je ze zrital, ker je zmanjkalo roba, tacke je pa tudi fajn zabilo. Ampak kolena nism dosegel.... sej ga niti ni potrebno, sam filing je dobr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je tudi v sami drži. Da imaš na notranji stopalki nogo na prstih in zunjani na peti. Da z glavo rineš v notranjost ovinka. Pa da se presedeš, ne premalo, defenitivno pa ne preveč, ker če daš rit preveč vn boš nekako visel na motorju in bo koleno še bolj notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že enkrat lansko leto prilepil te linke, mislim da ravno v to temo. In kot se spomnin so po odzivih sodeč kar dobro pripomogli k "razsvetljenju" o poziciji sedenja na motorju.

Tako, da še enkrat ne škodi.... link 1 in link 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je tudi v sami drži. Da imaš na notranji stopalki nogo na prstih in zunjani na peti. Da z glavo rineš v notranjost ovinka. Pa da se presedeš, ne premalo, defenitivno pa ne preveč, ker če daš rit preveč vn boš nekako visel na motorju in bo koleno še bolj notri.

No vsaj eden ki odgovori na vprašanje. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlični linki, saj zaenkrat poskušam oponašat zadevo in gre. Bi bil pa zelo vesel če bi si kdo vzel čas in tako razložil kot tale fantina razlaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, ampak še vedno ne tak fejst narobe kot zelenci ki bi na vsak način radi čohali

s kolenom pol pa s celo ritjo visijo dol z mopeda, glava pa bi rada skoz vetrobran gledla..

..vsaj nasmejiš se ko vidiš kaj takega :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim gre tudi z FZ6

FZ6 gre brez problema na koleno, napoto dela tudi bočno stojalo  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak so posnetki poucni... jaz se h kolenckanju nikakor ne morm spravt..

spravi se trenirat na kak raceland, ali pa novi marof, jst sm prvič na racelandu pršu do kolena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spravi se trenirat na kak raceland, ali pa novi marof, jst sm prvič na racelandu pršu do kolena...

ne vem, ce si sploh zelim probavat....razn, ce b kaksno ucitelco dobil.. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi pa rajš učitelja :rolleyes: .....S-N ti maš že neki izkušenj zgleda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me spomin ne vara ti za kolenčkanje ne rabiš inštrukcij :whistle:

Glede na to, d se bom, če bo vse po sreči, po skor enem letu spravla nazaj na motor, bo treba ponovit lekcije :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi pa rajš učitelja :rolleyes: .....S-N ti maš že neki izkušenj zgleda :whistle:

No, kolkr zgleda mamo razlicne zelje...nbena se ne jav...tezko bo tole kolenckanje slo cez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, d se bom, če bo vse po sreči, po skor enem letu spravla nazaj na motor, bo treba ponovit lekcije :yes:

:O to pa nisem vedu... v vsakem primeru ti želim čimprejšne okrevanje in seveda dobreda inštruktorja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O to pa nisem vedu... v vsakem primeru ti želim čimprejšne okrevanje in seveda dobreda inštruktorja ;)

Za smucanje predvsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O to pa nisem vedu... v vsakem primeru ti želim čimprejšne okrevanje in seveda dobreda inštruktorja ;)

Tnx....oboje bo, vse ob svojem času....itak čakam d se asfalt dost segreje :whistle:

Za smucanje predvsem...

hehe, kr izzivej ja, sj si mi bliz, d te dosežem....s kolenčkom :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx....oboje bo, vse ob svojem času....itak čakam d se asfalt dost segreje :whistle:

hehe, kr izzivej ja, sj si mi bliz, d te dosežem....s kolenčkom :evilgrin: :whistle:

jest ze na bciklu dost trpim (poredko sicer), tko d...

seveda, pocajtaj se cimprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!