Skoči na vsebino

slorally2005


lukec

Priporočene objave

No sej samo prašam!

Če boš lahk pošl PM ker bi blo res hudo prit mal cenej na tale rally!

Bom pa valda iz hpja na hp laufu da bom čim več vidu!

Če rata gremo prec na pivo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest lucy4s-adrenalin

oj :)

sam jst sm pa neki slišala da ni karte???? pol bi blo pa se bl hudo :D

ja tud tip je reku da je gledu k so ovinke popisval in je bil kr navdusen :OK: :OK:

oooo komi čakam :D :D :OK: :OK: :OK:

lp lucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj :)

sam jst sm pa neki slišala da ni karte???? pol bi blo pa se bl hudo :D

ja tud tip je reku da je gledu k so ovinke popisval in je bil kr navdusen  :OK:  :OK:

oooo komi čakam :D  :D  :OK:  :OK:  :OK:

lp lucy

vstopnina je samo na ringu po mijih podatkih (1000 ali 1500 SIT), drugje pa je ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vtisi z rallyja...HUDO,NORO,DOBER RALLY :OK:

Res vm je lahko žou če tega dons niste vidli!

Fantje obvladajo tele avtke!

Ej lukec...kako je šlo?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vtisi z rallyja...HUDO,NORO,DOBER RALLY :OK:

Res vm je lahko žou če tega dons niste vidli!

Fantje obvladajo tele avtke!

Ej lukec...kako je šlo?!?

biu sm peti med jugeci,pol sm pa dvakat ustrelu tak de sm sedmi.za prvic je dobr.peska pa tok po cest de je katastrofa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raimund Baumschlager v cilju relija

"Večinoma sem testiral avtomobil, tu in tam smo namestili tudi povsem napačne pnevmatike, kar se je videlo po rezultatih. Drugače sem zadovoljen z vožnjo, zelo so mi bile všeč hitrostne preizkušnje drugega dneva, kjer ni odločal le avtomobil, ampak tudi dirkač. Vedel sem, da bo dirka zelo lepa, pohvalil pa bi tudi gostoljubnost vseh domačinov, ki so nam res pomagali."

Andrej Jereb v cilju relija

"Izredno sem zadovoljen z doseženim rezultatom. Hella reli sam po sebi predstavlja velik izziv, zato je zmaga na taki prireditvi še bistveno več vredna. Z Miranom sva celi reli odpeljala v lastnem tempu, katerega sva lahko nato prilagajala potrebam. Tako uspešno nadaljujemo letošnjo sezono, to je že druga zaporedna zmaga, ob tem bi se zahvalil vsem v ekipi Dunlop OMV Racing ter seveda vsem našim pokroviteljem."

Tomaž Kaučič v cilju relija

"Z drugim dnem sem zelo zadovoljen, dobil sem dve hitrostni preizkušnji tudi v skupni razvrstivim, kar je res lep uspeh. Žal sem včeraj brez boja praktično izgubil možnosti za prvo mesto, kar me še posebej jezi. Andrej Jereb je zelo hiter, a mislim, da tudi midva s Petrom voziva vse hitreje. Ko se nam bo enkrat celotna dirka izšla brez napake, se bomo lahko tudi mi veselili kakšne zmage."

Hermann Gassner v cilju relija

"Pohvalil bi vse posadke, ki so prišle do cilja. Reli še zdaleč ni bil enostaven, pogoji na progi so bili predvsem prvi dan zelo nepredvidljivi, zato je bilo težko voziti na polno. Zame je najpomembnejše, da sem prišel do cilja in osvojil tretje mesto v Mitropa pokalu. Kaj več pa se danes enostavno ni dalo narediti."

Darko Peljhan v cilju relija

"Drugi dan relija mi je bil zelo všeč, res je bilo lepo dirkati med številno publiko. Morda bi sam potreboval še kakšno kapljo dežja, da bi napredoval še kakšno mesto višje. A tudi tako je povsem v redu."

Marko Jeram v cilju relija

"Vesel sem, da se je vožnja izšla do samega cilja. Verjetno je bila to ena mojih najboljših voženj doslej, te hitrostne preizkušnje pa mi zelo ležijo. Seveda bo treba vse danes prikazano dokazovati tudi v prihodnje, a tega relija se bom sedaj še nekaj dni z veseljem spominjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke res vsem ki so se pripeljali do cilja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino Peljhan me je pa mal razočaru...sm velik več pričakoval od njega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na teletextu je učer pisalo, da je Peljhan prvi dan rallya zaradi okvare diferenciala vozil s pogonom samo na dve kolesi! Mogoče to vzrok za slabšo uvrstitev? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na teletextu je učer pisalo, da je Peljhan prvi dan rallya zaradi okvare diferenciala vozil s pogonom samo na dve kolesi! Mogoče to vzrok za slabšo uvrstitev?  :?

Ja to je res...tut pribitek 20 sekund zarad zakasnelga štarta je biu varetn posledica diferencjala :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm se meu zakon :yea1: :OK:

Komej čakam na Koprski rally :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni je bilo tudi ful dobro na rallyu, tako da se najverjetneje vidimo v Kopru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj slikic s Hella Rally-a:

post-2208-1115997372_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zio.a mas mogoce kaksno od jugota 116. petak z kliotom se pa naj gre skrit da ga jest kot amater nazgem z jugotam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zio.a mas mogoce kaksno od jugota 116.  petak z kliotom se pa naj gre skrit da ga jest kot amater nazgem z jugotam

Ne, to so vse slike, ki sem jih naredil tam. Je bila kartica polna že z Mobikroga. :whistle:

Kdo pa je petak?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!