Skoči na vsebino

Avtoalarm


gizmOkak

Priporočene objave

Iskalnik ni najdu nč na to temo, zato jo odpiram :) logično.

Zanima me vse glede avtoalarmou. Predvsem pa to:

Kašne so vaše izkušnje s to napravo?

Katero firmo montirat in kje to nardijo pametno? (ok, d ne bo reklam lahko tudi PM)

Stranski učinki...

Zakaj me to zanima? Zato ker so nam v LJ na dvorišču spiz**i avtoradijo vn iz zaklenjenega auta, zravn tega pa zlomili armaturno in urili ključavnico (ja elegantno se je lotu) :angry: Prascu bi utrgu jajca, sam kaj k sm spau ta cajt :doze: Najbujš alarm je en krvoločen doberman na ketni in lahko pustiš tudi na stežaj odprta vrata pa spiš u miru. Tega si pač ne mormo prvoščit, zato najbujš alternative napište vi. Hvala :)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neben nč ne ve al kako :? No js sm se pazanimu u Italji in pride GT avtoalarm 310EUR ima pa senzor za notranjost, ultrazvočno zaščito, zaščito pred odpiranjem haube ali kofana, pa vrat itak. Senzor za dim (požar) pa neko namagneteno kartico (k jo maš al v denarnici al kjerkoli pr sebi) k če je ni v bližini 5m od avta se alarm po določenem času (timer nastavljiv) sam vključi kljub temu d lastnik ni predhodno uklopu alarma na dalinc. (če je avto zaklenjen) Cena je kar konkretna, zanima me kako je kej pri nas s tem. Na internetu je bl mal izbire :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GT in Piranha sta ena boljših... Ne kupuj pa kakega takega poceni-vsi-ga-že-imajo dreka. Ne zato, ker nebi dobro varoval, ampak ker je enostavno tako poceni, da pilot včasih celo zataji, sploh če se mu zmeša od frekvence drugih podobnih alarmov (v kaki garažni hiši). Aja, pa glej, da ima tudi senzor za nagib vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno dobra je tudi Buba, ki ima svojo pin kartico. Preko svojega mobitela lahko potem preverjaš stanje senzorjev, alarm te preko mobitela tudi opozori, da se je sprožil in podobne finte... kot je recimo sledenje vkradenega avtomobila preko oddajnikov v natančnosti 500m. Nora zadeva za mastne pare (stane nekaj čez 100.000sit). Avtoalarm je vbistvu že nuja :hmm:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtoalarm je vbistvu že nuja  :hmm:

Ja v bistvu je res ja :angry: ma pol bom kar tega od GT nabavu. Ja ima tudi senzor nagiba, k se aktivira ob vklopu. Jah kako pa drugače :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ja v bistvu je res ja :angry: ma pol bom kar tega od GT nabavu. Ja ima tudi senzor nagiba, k se aktivira ob vklopu. Jah kako pa drugače :)

Moj namreč nima senzorja nagiba :huh: Je bolj "trotl-alarm"... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve kje najceneje do daljinskega zaklepanja.

Mislim namreč samo modul in 2 daljinca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Morda kdo ve kje najceneje do daljinskega zaklepanja.

Mislim namreč samo modul in 2 daljinca.

meni je bil pravkar montiran zravn alarma tui dalinc tko d za ceno ti ne znam povedat. Kolkr mi je pa na uho prlezlo se giblejo cene okrog 12-15k, nič več ne znam povedat, žal :? Tle na primorskem nevem kje bi to štimali, u LJ pa je na viču pr Šparu po Tbilijski ulici ena delavnica kjer stavjo GT avtoalarme in podobno, mal tm praši. Firma pa je >STAL<

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši alarm je homemade alarm. Zakaj? Ker ni standarden in če se spoznaš na elektroniko lahko delaš čuda, od povezav senzorjev in kamer preko mobilca in računalnika do opozorilnih znakov za roparja, prisluškovanja v avtu in tudi sledenja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši alarm je homemade alarm.

sam koliko je takih v slo.... :grrr

najboljš alarm je da avta sploh nimaš...vse drugo je možno prelisičiti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Lep pozdrav!

Zanima me, če mogoče kdo ve kje vse v Sloveniji obstaja kakšen serviser za Piranha avtoalarme. Po možnosti čim bližje Celja.

Hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ve morda kdo, če se še da dobiti kje alarm, ki ga priključiš na akumulator in dela na padec napetosti, ter na treslaje.

Sem ga imel v enem prejšnjem avtu in je stal okoli 15000 SIT in je nudil kar dobro zaščito pred amateri, profiji pa tako kradejo vse po spisku, sploh če na vrata nalepiš še znamko in model vgrajenega standardnega alarma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!