Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2005


Tomozuki

Priporočene objave

No, da bo Sym imel pospravljeno temo brez nakladanj o domnevah, predvidevanjih itd. (zakaj potem obstoja naslov na prvi motosvetovi strani o ukradenih motorjih?) se lahko tukaj razpišete o dnevnih videnjih.

Včeraj in danes ista zgodba kot dan poprej. In iste face na motorjih. Tile motorji in skuterji so 99,9% ukradeni, ki se vozijo dnevno po Slovenski cesti v Ljubljani. Imajo pa rdeče-belo R1, rumeno R6, črni skuter Gilera Runner (pomoje da ni 50ccm), temno sivi skuter Gilera Runner 125+ in istoimenski skuter odet v črno-viola barvo. Če kdo pogreša dotične modele naj javi. Nobeno vozilo ni registirano, nobeden ne upošteva prometnih predpisov (niti rdeče luči ne), policajem se jebe, vozniki so pa čefurji brez čelad. Na zunaj izgledajo tako ali tako vsi isto, razlikujejo se samo po kroju Interšpar trenerke in številu kiča okoli vratu (zgleda, da so to neke vrste čini). Torej, če se jim bo že uspelo razmazat in nam bo sreča naklonjena, jih naprošam samo, da čimbolj pazijo, kako padejo, da ne poškodujejo motorja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

belo-rdeča R1 1998 in voznik se nahajata blizu krožnega križišča pri žalah. Sam sem jih opazil tam, R1 je parkirana pri blokih linhartove 90, motor je neregistriran, vozijo se trije skupaj brez čelad in brez reg., 2 yamahi ena honda če se ne motim(rumeni odtenki)...žal nimam digitalca da bi zadevo dokumentiral....tudi ne morem trditi, da gre za ukradene motorje, vendar če komu kaj pomaga lokacija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policajem se jebe,

A se kaj čudiš?

A se spomnišlani, kosta dva policaja lovila dva na neregistriranem skuterju? Na koncu sta jih mal zadela zv avtom in sta padla. In pol so se vsi zgražali nad njunim "brutalnim" postopkom..... Tudi tukaj na forumu.

Policaje so vlačili po časopisih, po komisijah,..... A JE POTEM ČUDNO, DA RAJE POGLEDAJO STRAN?

Ko pa bodo za take postopke policaji dobili nagrade in odlikovanja (kot npr. v Ameriki) bo pa drugače. Do takrat pa..... :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej vbistvu maš prav. Pa niti niso krivi sami.... ampak zakonodaja, ki jim ne da večjih pooblastil, saj se lopova še dotakniti ne smejo, če slučajno vstrelijo v zrak gredo na disciplinsko, če se pa v Rakovo Jelšo pripeljejo pa jih meščani linčajo (kar sem že tudi bral). Vbistvu se mi skoraj nekak dozdeva, da ima država od velikih kraj neke koristi... mogoče imajo kaki tajni pakt sklenjen z lopovi. Ker sem že slišal recimo, da so enemu avto vkradli s satelitsko navigacijo za sledenje in ga naši niso uspeli najt. Potem ga je sam našel v Bosni in za mastno plačilo odkupil nazaj.

Šel sem tudi na stran od policije in rdeče R1 začuda niti ni noter... ampak od takih, ki jim že na faci vidiš, da niso pošteni, tudi nov motor ni pošteno kupljen. Mogoče bi jim mogla davčna malo za vrat stopit in jih vprašat s čim se v življenju sploh ukvarjajo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kaj čudiš?

A se spomnišlani, kosta dva policaja lovila dva na neregistriranem skuterju? Na koncu sta jih mal zadela zv avtom in sta padla. In pol so se vsi zgražali nad njunim "brutalnim" postopkom..... Tudi tukaj na forumu.

Policaje so vlačili po časopisih, po komisijah,..... A JE POTEM ČUDNO, DA RAJE POGLEDAJO STRAN?

Dej nehi no, sladko se jim je jebal ze dosti prej... Govorim iz lastnih izkusenj.

Pa sej je ok, pac tko je, sam ne zdej neki odgovornosti prelagat, no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq je pa samo od naslova teme odvisno al bi taistim modrim angelom odvzeli pooblastila al bi jim še kakšno dodali. Ponavadi eni in isti osebki. :doze: Zjasnite se!

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodali seveda :OK: Zdaj so vbistvu itak brez kakršnihkoli pooblastil pa vsak jih lahko jebe, morejo mu pa nič... Nekaterim pa se enostavno ne da. Ampak so pa tudi takšni, ki se jim. In še dobro, da obstojajo. Danes ob 2:00 zjutraj sem se rekreiral malo po našem firtlu in sta me dva vstavla pa vprašala, če je vse vredu. Sta me kr pozitivno presenetla. Všeč mi je to, da nekateri resnično opravljajo svojo dolžnost. Škoda je samo, da se enako financira tudi one druge, ki ne delajo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq je pa samo od naslova teme odvisno al bi taistim modrim angelom odvzeli pooblastila al bi jim še kakšno dodali. Ponavadi eni in isti osebki.  :doze:  Zjasnite se!

Alla  :alien1:

Saj so se zjasnili! Policaji lovijo tezje ribe in ne kurjih tatov! V Celju so ustrelili cefurja kot po scenariju kakega ameriskega filma naprimer! Za svoje stvari je pa itak najbolje, da jih sam cimbolje cuvas!

Ps:In seveda branis, ko je to potrebno!

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!