Skoči na vsebino

Pregon motorista 18.3. od Blagovice do LJ


Gregs

Priporočene objave

pa ti človk a s sploh zavedaš kolk dela in nadur imajo zdravniki-kirurgi in da jih mrzlično primanjkuje :hmm:

Tendenca v slovenskih klavnicah je, da se zmanjšuje dnevno število zaklanih govedi in prašičev. Tako da so linije veliko časa prazne, mesarji nimajo drugega dela, mesni industriji pa bi tudi prišel prav dodaten dobiček iz naslova služnostnega klanja. Tako da bi ta problem hitro rešili! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa kaj še....treba je prvo pregledat vsa tkiva + kri + kostni mozeg + dedne bolezni + ....fojbe al pa kočevske vrtače bi ble boljš rešitev..... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sem po nekaj letih srečal sošolca iz srednje šole. Tko med pogovorom mi je povedal, da se je pred časom peljal po centru LJ. Pred Dramo je čakal na rdeči luči, se prižge zelena, počasi spelje in BUUUUUUUUUUM. Z veliko hitrostjo ga oplazi R5 GT Turbo. Oba avtomobila razfuka, da so morali priti na pomoč gasilci, da so ljudi izrezali iz razbitin. Kasneje se je izkazalo, da je tip v R5 GT Turbo bežal pred policaji. Skozi center LJ je prevozil vse rdeče, hitrost je bila krepko čez 150 km/h. Če bi moj sošolec speljal le sekundo prej, bi R5 kasiral v levi bok in se ve kakšne bi bile potem posledice.

Potem na urgenci, kamor so jih pripeljali z rešilci je moj sošolec vprašal voznika R5, kaj je sploh mislil, da je tko vozil in če se zaveda, kaj bi lahko bilo. Pa mu tip (ime mu je Zvonko) odgovori: Ej lej, kva se name zdej buniš. Tmle maš polcaje, pa njih vpraši, ker oni itak ne bi smel ganjat, oni so krivi!

Sošolec zdej razmišlja, da bi tožil policijo zaradi svoje nesreče :kva2: :kva2: :kva2:

No, potem je Zvonko nabavil BMW-ja in naredil pizadrijo, potem je še z motorjem naredil pizdarijo.

Kaj pa delajo naši sodniki mi pa ni jasno, ker se potencialni morilec še neprej sprehaja oz. vozi med nami :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej neki tacga je mAc10 omenjal.

Je pa tko, kokr živiš, tko umreš. Sam upam, da naw še kerga mimoidočega potegnu zraven... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje (tudi ce nobenega ne zanima, bom vseeno napisal):

cefurstvo ni rasno ali kako podobno genetsko pogojeno, temvec je odziv in odraz duhovne ......kahem <_< ...... "omike".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pizda kam gre današnji svet? Kak pri pizdi je lahko policija kriva ce en KRETEN beži oni ga pa lovijo? A se vam to ne zdi normalno? Kaj bi vi naredli ce bi vam nekdo spizdo avto, policija pa ga ne bi sla lovit? Ne rabimo ugibat kdo bi bil kriv! Tisti ki pa gre za to tozit policijo je pa se vecji kreten in mu tak ni pomoci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enga so lovil v nedeljo:

Motoristu 600 tisoč SIT kazni

UMER Iztok, Tor 05.04.2005

Koper – Bežanje z neregistriranim motornim kolesom pred prometniki in policisti na slovenski obali bo 20-letnega motorista iz Slovenj Gradca stalo približno 600.000 tolarjev.

V nedeljo okoli 17. ure so policisti koprske prometne postaje na koncu izolske obvoznice opazili motor brez registrskih tablic. Zapeljali so za njim in voznika skušali ustaviti z zvočnimi in svetlobnimi signali, a jim je ušel z drznim prehitevanjem kolone vozil na obalni cesti, česar si prometna patrulja ni mogla privoščiti. O bežečem motoristu je obvestila OKC, ta pa je sporočilo posredoval vsem patruljam. Prva ga je skušala prestreči že v Žusterni, vendar ni ustavil – zapeljal je na obalno štiripasovnico in naprej na avtocesto ter še povečeval prednost pred patruljo, ki mu je sledila.

Takoj ko je na Črnem Kalu zapeljal z avtoceste, ga je čakal policist z dvignjenim loparčkom. Tudi tu se ni ustavil, zavil je desno proti Mostičju in od tod proti Rižani, tam pa ga je pod nadvozom že čakala patrulja, ki ga je prva ustavljala. Naposled je popustil ročico za plin in ustavil. Policisti so mu našteli za 470 tisoč tolarjev mandatnih kazni, napisali pa bodo še obdolžilni predlog, po katerem ga bo sodnik kaznoval z nadaljnjimi 120.000 tolarji in mu v vozniško dovoljenje, ki ga ima komaj nekaj mesecev, vpisal šest kazenskih točk.

I. U.

vir: Delo.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je tisti stric, o katerem je bilo že govora?  :hmm:

Matr, drago ga bo tole stalo!  <_<

Ne, to ni isti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops:

Mogoče sem malo nerodno vprašal. Mislil sem tega, iz teme o vtisih z voženj:

@Jurij

na poti iz Ankarana skozi Rižano sem pod cesto na konc rižane (križišče pred klancem) videl 2 policijska avtomobila, kup policajev, en avto je mel še lučke nažgane, motorist je bil pa že zgoraj brez kombinezona, tko da zna, da so se že tolk "pogovarjal" da mu je vroče ratal. več nisem videl, ker sem peljal dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mandatne kazni seštevajo?

5x vozil prehitro,

3x ni ustavil,

bla bla bla

__________

600.000 SIT

Neprijazen s policisti

______________

700.000 SIT

bla bla bla

___________

gremo v keho za dvajset let :hmm:

Tko med vrsticami? Sorry ker sem neveden :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj, če bo plačal v 8 dneh, bo to samo 300.000 tolarjev.

Očitno malenkost zanj, ki si še registracije motorja preko zime ne more privoščiti.

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

a je bil naš al njihov ! mislim čefur ali nečefur ! baje je to zelooo važno ! :SS

nekaterim ! :wacko: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma.

Je iz Slovenj Gradca.

Sicer je pa mel čelado na glavi, torej ne verjamem, da bi lohk bil čefur... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mandatne kazni seštevajo?

5x vozil prehitro,

3x ni ustavil,

bla bla bla

__________

600.000 SIT

Neprijazen s policisti

______________

700.000 SIT

bla bla bla

___________

gremo v keho za dvajset let :hmm:

Tko med vrsticami? Sorry ker sem neveden :blush:

Jp...seštevajo se :kva2: aja pa ko boš iz kehe pršu,boš moral še zmer plačat :xx:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj, če bo plačal v 8 dneh, bo to samo 300.000 tolarjev.

Očitno malenkost zanj, ki si še registracije motorja preko zime ne more privoščiti.

pri sodniku ni nc sconto.

sicer si je pa sam kriv, kaj je pa/kaj pa ni ustavil! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem tole zadevo, je takole:

- "mi, ki delamo bedastoče po kačjih ridah (saj tam je publika in vsak pošten "Janez" se mora pokazati kako obvlada sceno), se vozimo po zadnjem kolesu skozi Ljubljano (cool dude), nažigamo motorje "da se nas vidi" (bejbe, kje ste), bežimo policajem (rabim za pivo), vozimo brez izpitov in registracije (še nisem dobil plače...), itd, itd...... smo frajerji, ker smo Slovenčki....

-če vse to enako počne "onaj tamo dole" je kreten, čefur, budala, kriminalec, .... in bi ga kar zrezali kot čebulo....(mogoče za prilogo k čevapčičem u somunu?)

- Slovenskega motorista spoznaš po uporabi čelade.....sem se malo vozil tudi okoli (izven Slovenije), pa sem videl motoriste s čeladami in brez...torej tisti brez čelad so bili sigurno in izključno vsi čefurji (vsi po vrsti), tisti s čeladami pa ?????? (mogoče izključno Slovenski Janezi???)

:hmm: :hmm: :hmm: Kaj pa, popolnoma teoretično, če povsod po svetu (tu vključujem tudi "Čefurijo") živijo taki, ki imajo malo zdrave pameti in razuma in tudi taki, ki tega žal ne premorejo?

Ajde...ON YOUR BIKES, FOLKS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj po drugi strani je pa res frajer.

Se odpeljati iz SG na morje brez tablice :fredy:

V bistvu, če so bili policaji načelni,

je moral plačati še avto vleko,

če ni hotel pustiti neregistriranega motocikla kar tam ob cesti

(ali pa ga peš potiskati ob sebi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!