Skoči na vsebino

Pregon motorista 18.3. od Blagovice do LJ


Gregs

Priporočene objave

Ne, to že spada na področje, ki se mu reče nacionalna nestrpnost! Kot taka je menda celo kazniva!

Dajte ljudi ločevati po njihovih dejanjih in  odnosih, ne pa da čim je "ta južn" je avtomatsko baraba! In potem dobimo za ocvirek še nekaj podobnega kot je "črni rasizem". Če si dovolj dolgo na tem motomarsu pa res vse sorte doživiš!

dragi hhv

vzemi statistiko v roke, pa bos videl, da najvec tezav v sloveniji povzrocajo bosanski srbi, muslimani, siptarji... ne ocenjujem ljudi po naciji ampak po dejanjih. tako kot to dela vecina ljudi, samo da sem se korak dalje od klimbre in recem cefurji so....in teli so problematicni. velika razlika.

o mojem srbstvu bi pa lahko govorili. sem ponosen na to, da sem srb, ponosen sem, da imam izobrazene starse, da sem sam izobrazen, da sem civiliziran, da so starsi spoznali in osvojili razliko med eno in drugo kulturo. ponosen sem, da cela druzina govori tekoce slovensko in srbsko, da lahko z dvignjeno glavo recem, srb sem, ampak mi v sloveniji nic ne manjka.

ponosen sem, da za svojo eksistenco ne rabim sala crvene zvezde, 4s zastavice na speglu, zlate ketne s krizem okol vrata, al pa se hoces sal fk mostar, pa polmesec in zvezdo.

dejte se mal obrnt okol sebe pa poglejte kaj se dogaja in kdo to dela. nisem nacionalist, sam mi gre pa na zivce k posplosujete. zbodu me je klimbra s cefurji, pa ga nisi ozmerjal z nacionalistom, jaz sem sel korak dalje pa si me. da te podrazim, ti lahko se slovence razdelim po znacilnostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj....Klimbra tretira "čefurje" zgolj kot neprilagojene oboževalce Cece,oblečene v trenirko,nasilne,zafrustrirane,neizobražene....s tem mislim,da jim je že 4 razred OŠ prevelik zalogaj,nepismene debile,s pogledom ki izdaja kriminalno podlago,temnejše polti in meni nerazumljive ljubezni,do totalno mim frizure!!!!!!!!

BTW.....zgolj v vednost........DELAM V GRADBENI FIRMI.....vsak dan s toliko in toliko "neslovenci" na gradbišču........in za vsakega od njih si pustim vrtat luknjo v koleno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte ljudi ločevati po njihovih dejanjih in  odnosih, ne pa da čim je "ta južn" je avtomatsko baraba! In potem dobimo za ocvirek še nekaj podobnega kot je "črni rasizem". Če si dovolj dolgo na tem motomarsu pa res vse sorte doživiš!

....HHV.... :worship: :worship:

...softi.....vesel sem zate in tvoj ponos....in me čisto nič ne moti...pa tudi če bi bil bosanski musliman iz guadalumpurja, ali pa francka iz bangladeša....dokler me ne posiljuješ s vojimi prepričanji, vero, nacionalizmom in ostalim sranjem in boš seveda človek v pravem pomenu besede (po naški ljudina),se bova super razumela....

nikakor pa se mi ne zdi v redu, da klasificiraš po narodnosti "neprilagojene"....obstajata samo dve vrsti....ljudje in izmečki ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softi, kultivirani in neprimitivni ljudje si takega posta ne bi privoščili.... in četudi si izobražen, še ne pomeni, da si kultiviran oz. še manj, da nisi primitiven......

malo se zamisli.......... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Pupa, kaj pol - a si škodoželjna (glede tistega ubogega tipa, ki je bežal in so ga ujeli) al nisi?

Zakaj potem sploh imamo zakone? Mar bi vozili "po filingu"... ?

Pismo, Pupa, ... vsake tolk ga kapitalno okronaš...

nisem škodoželja..... samo gledam malo iz drugačnega stališča... kaj če bi ta tip nekoga ubil, ker se je brezglavo podal v beg pred policaji? Recimo kakega otroka, ki je ravno takrat šel po žogo na cesto, ali je prečkal križišče itd..??

Jaz sem zato, da se začne v prvi vrsti odpravljati ta velike povzročitelje prometnih nesreč oz. kršitelje zakonov.... če pa jaz vozim namesto 90 km/h 100km/h je pa to vseeno manjša kršitev, ne??

In tudi če me bodo dobili na radar, bom morala plačati kazen in jo tudi bom... ker se zavedam, da sem bila v prekršku pa ne glede na to, da se mi butasto zdi, da je pa tam čisto varno voziti 100.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem škodoželja..... samo gledam malo iz drugačnega stališča... kaj če bi ta tip nekoga ubil, ker se je brezglavo podal v beg pred policaji? Recimo kakega otroka, ki je ravno takrat šel po žogo na cesto, ali je prečkal križišče itd..??

Jaz sem zato, da se začne v prvi vrsti odpravljati ta velike povzročitelje prometnih nesreč oz. kršitelje zakonov.... če pa jaz vozim namesto 90 km/h 100km/h je pa to vseeno manjša kršitev, ne??

In tudi če me bodo dobili na radar, bom morala plačati kazen in jo tudi bom... ker se zavedam, da sem bila v prekršku pa ne glede na to, da se mi butasto zdi, da je pa tam čisto varno voziti 100.......

lej, a si bo vsak pol ene tolerance okoli omejitev hitrosti dajal? PS: ravno sem bil na šoli varne vožnje z avtom Braneta Kuzmiča ... čuda novih dejstev o hitrostih izvedel ...

PS: kaj pa, če bi koga ubil nekdo izmed nas, ki smo kao "nečefurji" in "motosvetovci" pač med kako hitrejšo vožnjo kjerkoli že? bi ga tudi bila sposobna tako obsojati? Dvomim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, a si bo vsak pol ene tolerance okoli omejitev hitrosti dajal? PS: ravno sem bil na šoli varne vožnje z avtom Braneta Kuzmiča ... čuda novih dejstev o hitrostih izvedel ...

PS: kaj pa, če bi koga ubil nekdo izmed nas, ki smo kao "nečefurji" in "motosvetovci" pač med kako hitrejšo vožnjo kjerkoli že? bi ga tudi bila sposobna tako obsojati? Dvomim...

meni je vseeno ali je motosvetovc ali ne... pa še manj mi je vseeno ali je čefur ali ne...

vsakemu se lahko podobno zgodi seveda, sploh ne dvomim v to.... samo v večji rizik ko postavljaš sebe in druge, večja je možnost, da kako pizdarijo narediš. Vsak pa za svoja dejanja odgovarja sam.... to pa še vedno ne pomeni, da ne smem rečt, da se mi je to dejanje zdelo neodgovorno in zame osebno nesprejemljivo.

če me boš pa dal zaradi tega na križ.... be my guest.....

aha še to: če bi bilo vse enako klasicificrano, potem bi bile tudi za prekrške enotne kazni: torej..... vseeno, ali voziš 10 km/h preveč, ali pa 50.. vedno je ista kazen........ in ker tako ni, obstaja lestvica... .vsak posameznik se pa odloča, ali bo ornk kršil (kar je ta tip naredil) ali manj (kar jaz delam, ko vozim 100-110 tam, kjer je omejitev 90).

Upam, da sem dovolj razumljivo napisala, da ne bo več napadanja, kake streljam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softi, tista tvoja klasifikacija čefurjev kar drži. Moj bivši sošolec srb iz Srbije je imel vedno veselje razlagat odnose med temi narodi, kdo koga sovraži, kdo se je s kom streljal itd. In moram rečt da je čefurizem dost bolj zakompliciran kot zgleda in niso vsi čefurji isti. Pa presentljivo so srbi iz Srbije še najbolj v redu ljudje.

Pa lahko še napišeš kakšno klasifikacijo slovencev. Recimo gorenjci so kronično škrti in fovšljivi, štajerci pa vsiljivo prijazni.

Jebiga, spet je tema :topic: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pregon bil, se zgodil in najbrz bo se kje kaksen.

tema je pa vse drugo kot se v nasem soncnem sistemu.

politiziranje kdo je vecji cefur ali ne ne spada v motociklizem.

klonk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!