Skoči na vsebino

Pregon motorista 18.3. od Blagovice do LJ


Gregs

Priporočene objave

nekako me včasih to spominja na moje najljubše voznike, ki se na AC postavijo na hitri pas in vozijo 130 in ob tem komentirajo, da je to najvišja dovoljena hitrost in da itak nihče ne sme voziti hitreje. In potem še skoraj doživljajo orgazme kako morejo vsi voziti 130 zaradi njih - wannabe policaji  :angry:  :SS  :SS  :SS

Lej tudi meni gredo taki na živce, ampak tako kot si ti sedaj podal mnenje okoli njih, tako tudi drugi podajamo mnenja okoli drugih. In ne vem kje se ti je zdej naenkrat zataknilo.

če je to tvoj prijatelj, ali pa če si bil to celo ti, mi je žal, da je do tega prišlo, ampak za mene bo tvoj prijatelj ali ti še vedno cepec, da je kaj takega sploh počel. In če mi probaš odvezeti pravico do tega mnenja, potem si malo zgrešil državo. Če pa misliš, da imaš meni pravico reči in me napizdevati kako si drznem kaj takega komentirati, se pa zopet motiš..........

Kar se pa tiče ljudi, ki so škodoželjni pa: what goes around comes around in za vsako rit se najde palica..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in za vsako rit se najde palica..........

Primerne debeline in prožnosti!!!!!!

Moj komentar k temi!!!!!

Hudo poučno....vem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekako me včasih to spominja na moje najljubše voznike, ki se na AC postavijo na hitri pas in vozijo 130 in ob tem komentirajo, da je to najvišja dovoljena hitrost in da itak nihče ne sme voziti hitreje....

Prehitevalni pas na AC je, bojda, namenjen prehitevanju.

Omejitev hitrosti na AC je, tudi bojda, 130 km/h (če ni izrecno drugače določeno).

Ergo:

- teoretični voznik #1, ki prehiteva po prehitevalnem pasu s hitrostjo 130 km/h, ima vso pravico, da na tem pasu tudi ostane do konca prehitevanja. Ne glede na teoretično histeričnega nestrpneža, ki prileti od zadaj denimo z 200 km/h, blenda in se peni, ker ne more doživljati orgazmov ob svojih wannabe dirkaških podvigih.

- teoretični voznik #2, ki se ugnezdi na prehitevalnem pasu s katerokoli hitrostjo, ne da bi prehiteval, ga krona.

- teoretični voznik #3, ki se mu predpisane omejitve sladko fučkajo, divja po cesti s katerokoli hitrostjo in pri tem ne ogroža in ne sekira ostalih udeležencev, ki omejitve pač upoštevajo, reskira lastno rit in me prav malo zanima.

- teoretični voznik #4, ki zmotno domneva, da je njegova pravica do divjanja in kršenja predpisov večja od pravic ostalih udeležencev, da se predpisov držijo ter jih posledično sekira in ogroža, je bedak prve kategorije.

Osebno bedakov, predvsem tistih iz prve kategorije, ne obrajtam preveč. Pa kolega Pervy, če se ne motim, tudi ne. Mogoče imava samo rahlo različne kriterije. To pa omenjam samo zato, da ne bo prihajalo do nepotrebnih :angry2: in :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, saj nima smisla - velecenjeni pepe kapira (kot vedno) pupa in še kdo drug pa ne (kot prepogosto)!

nič grem se jaz vozit, če me vidite kje boste mogoče lahko spet kak žolč zlivali po forumu ker se niti slučajno ne bom vozil po VSEH predpisih, če koga skrbi image naj proda motor ker sem 100% da se bo kdo našel danes, ki bo rekel "glej motorističnega bedaka!" in če kdo čuti potrebo, da bi opravljal delo policajev na svojo roko naj kar proba.

aja ko naslednjič vidim katerega od tistih pametnih in načelnih MS-jevcev kršit pravila, vozit prehitro ali z neprimerno opremo mu bom seveda razložil kak čefur ali kar koli je. saj ne zaradi drugega - pač rad vtikujem nos v tuje zadeve in mislim da morem pri vsaki stvari pameten izpadit.

PS: tip ni moj frend in ga ne poznam, tako kot tudi vsi drugi, ki tu sodite o njem ne, ampak seveda to nobenega ne ovira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, saj nima smisla - velecenjeni pepe kapira (kot vedno) pupa in še kdo drug pa ne (kot prepogosto)!

nič grem se jaz vozit, če me vidite kje boste mogoče lahko spet kak žolč zlivali po forumu ker se niti slučajno ne bom vozil po VSEH predpisih, če koga skrbi image naj proda motor ker sem 100% da se bo kdo našel danes, ki bo rekel "glej motorističnega bedaka!" in če kdo čuti potrebo, da bi opravljal delo policajev na svojo roko naj kar proba.

aja ko naslednjič vidim katerega od tistih pametnih in načelnih MS-jevcev kršit pravila, vozit prehitro ali z neprimerno opremo mu bom seveda razložil kak čefur ali kar koli je. saj ne zaradi drugega - pač rad vtikujem nos v tuje zadeve in mislim da morem pri vsaki stvari pameten izpadit.

PS: tip ni moj frend in ga ne poznam, tako kot tudi vsi drugi, ki tu sodite o njem ne, ampak seveda to nobenega ne ovira.

Ah, po tebi bi se lahko agata kristi zgledovala tako drastično si to napisal. Ne gre zato, da ne bi razumela, gre zato, da obstajajo neka pravila, ki se jih sicer krši (in to ne samo motoristi), ampak vsak zdrav človek ve, da se jih proba čim manj, da ne bo naredil škode sebi ali še slabše komu drugemu.

meni se njegovo početje zdi nespametno in to lahko povem. To pa še ne pomeni, da se strinjam, da se vedno in povsod vozi po omejitvah... to je pa bedarija in to tudi sam veš............

Dragi pervy, ti se kar pojdi furat, naj ti bo cesta mila.... upam pa, da premoreš toliko sivih celic v glavi, da veš, da lahko zelo škoduješ sebi (kaj šele drugim), če se boš spravil v brezglavo gonijo po cestah s policaji.......... pizda, sej nismo Amerika - pa še tam je jasno, da se to ne splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce nas policisti nebi preganjali:

kdo bi pa sploh še ustavil če bi naredil prekršek ?

a bi ti osebno ustavil, če bi bil z neregistriranim motorjem(kazen menda 120.000SIT) in brez tablic in bi vedel da te murija ne bo jurila?

Jst pravim, če beži, ga je treba ustavit, drugače bo čedalje več takih.

Drugič naj pa dobro premisle, če se mu splača peljat z neregistriranim motorjem(in to ne 10 km).

naredi izpit, pejt se mal vozit, čez kakih 10.000 ali 20.000 kilometrov pa poročaj, kolikokrat si kršil ZVCP in kolikokrat ne... tudi, če boš imel motor registiran...

Dvojna morala nikomur ne koristi. Ali kršimo, ali pa ne... Načeloma ne poznam nikogar, ki ne bi... razlika je samo v jakosti kršitev. Žal pa so pravila in sankcije lepo zapisane v ZVCP.

Sorry, ampak meni se pa nič ne smili ta "brat"; se pa strinjam z nekom pred menoj, ki je dejal, da je mogoče dotični bežeči "napotke" dobil prav tu; kar spomnite se, kaj vse se je pisalo kmalu po novem letu, ko je bil sprejet novi prometni zakon ...

Pa ne samo takrat - že N-krat prej se je pisalo podobne zadeve...

Lej tudi meni gredo taki na živce, ampak tako kot si ti sedaj podal mnenje okoli njih, tako tudi drugi podajamo mnenja okoli drugih. In ne vem kje se ti je zdej naenkrat zataknilo.

če je to tvoj prijatelj, ali pa če si bil to celo ti, mi je žal, da je do tega prišlo, ampak za mene bo tvoj prijatelj ali ti še vedno cepec, da je kaj takega sploh počel. In če mi probaš odvezeti pravico do tega mnenja, potem si malo zgrešil državo. Če pa misliš, da imaš meni pravico reči in me napizdevati kako si drznem kaj takega komentirati, se pa zopet motiš..........

Kar se pa tiče ljudi, ki so škodoželjni pa: what goes around comes around in za vsako rit se najde palica..........

ja Pupa, kaj pol - a si škodoželjna (glede tistega ubogega tipa, ki je bežal in so ga ujeli) al nisi?

Ah, po tebi bi se lahko agata kristi zgledovala tako drastično si to napisal. Ne gre zato, da ne bi razumela, gre zato, da obstajajo neka pravila, ki se jih sicer krši (in to ne samo motoristi), ampak vsak zdrav človek ve, da se jih proba čim manj, da ne bo naredil škode sebi ali še slabše komu drugemu.

meni se njegovo početje zdi nespametno in to lahko povem. To pa še ne pomeni, da se strinjam, da se vedno in povsod vozi po omejitvah... to je pa bedarija in to tudi sam veš............

Zakaj potem sploh imamo zakone? Mar bi vozili "po filingu"... ?

Pismo, Pupa, ... vsake tolk ga kapitalno okronaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

berem, da je prav, da so ga preganjal, ker je bil brez registrske..bla bla bla. kle gre samo za denar. ne jaz, ne verjetno noben od vas ne vozi bolje, lepse, pametneje s tablico. torej. ujeti ga, ker bo registriral cez en mesec in prisparal najvec 10 tisoc. s tem ga spraviti v skusnjavo ali obrniti ali ne. in izzvati se nadaljen prekrske, ki pa ogrozajo ostale.

zakaj ne bi bilo takole.

poba brez tablce. a si vidu kolega. pa kaj se obremenujes. ce pride do doma brez sranje ok, naj se zavarovalnica ukvarja z izgubo dinarckov, ce pa anrdi sranje ga bomo pa lovil.

poba bi brez prekrska prsu dam, parkiral in ok.

drugo je da krsi cpp, se zapodijo za njim, kar odobravam v veliki meri, bolj kot lovljenje pa zapore.

tretja. poba nardi nesreco. kukala mu majka.

cefurji. vedno smo vsega krivi, pa ceprav se resnica skriva nekje v tem. priznam, da kot potomec priseljenca gledam na zadevo podobno kot slovenci, vendar z eno veliko razliko. ne posplosujem in se malce bolj poglobil v vzroke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cefurji. vedno smo vsega krivi, pa ceprav se resnica skriva nekje v tem. priznam, da kot potomec priseljenca gledam na zadevo podobno kot slovenci, vendar z eno veliko razliko. ne posplosujem in se malce bolj poglobil  v vzroke.

Ne zamerit.....sam kaj si s tem mislil......

- ker se v 90% vozijo z neregistriranimi mopedi

- ker se v 90% vozijo z ukradenimi motorji

- ker se v 90% vozijo brez opreme

- ker se v 90% ne znajo prilagodit ustaljenim normam in zakonitostim bivanja v Sloveniji

- ker v 90% nimajo spoštovanja in tolerance do Slovencev

- Ker v 90% delajo pizdarije in so vir strahu naših otrok,ki nikomur nič nočejo,pa jih 10 komadov obstopi na izhodu iz kina Kolosej in zahteva denar ter mobitele

.

.

.

.

.

.

Sedaj me pa še vprašaj,zakaj sem se komaj zadržal,da nisem vzel pištole in šel iskat to bando ČEFURSKO......ko se je moj otrok vrnil iz kina s podpludbo na očesu in preklano ustnico?????.....pač je plačal ceno,da je obdržal mobitel in denar,ki ga je težko privarčeval !!!!!!

Zarad mene,če jih vse pobijejo z lovljenjem po cestah........ne bo nobene škode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S tem nisem niti za trenutek pomislil,da si enak njim........respekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj me pa še vprašaj,zakaj sem se komaj zadržal,da nisem vzel pištole in šel iskat to bando ČEFURSKO......ko se je moj otrok vrnil iz kina s podpludbo na očesu in preklano ustnico?????.

1. Zato, ker nimaš pištole

2. zato, ker si se sam ustrašil

3. Zato, ker nekaj daš na civilizacijske norme

4. Zato, ker si naiven in prepričan, da bo policija nardila red...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zamerit.....sam kaj si s tem mislil......

- ker se v 90% vozijo z neregistriranimi mopedi

- ker se v 90% vozijo z ukradenimi motorji

- ker se v 90% vozijo brez opreme

- ker se v 90% ne znajo prilagodit ustaljenim normam in zakonitostim bivanja v Sloveniji

- ker v 90% nimajo spoštovanja in tolerance do Slovencev

- Ker v 90% delajo pizdarije in so vir strahu naših otrok,ki nikomur nič nočejo,pa jih 10 komadov obstopi na izhodu iz kina Kolosej in zahteva denar ter mobitele

.

.

.

.

.

.

Sedaj me pa še vprašaj,zakaj sem se komaj zadržal,da nisem vzel pištole in šel iskat to bando ČEFURSKO......ko se je moj otrok vrnil iz kina s podpludbo na očesu in preklano ustnico?????.....pač je plačal ceno,da je obdržal mobitel in denar,ki ga je težko privarčeval !!!!!!

Zarad mene,če jih vse pobijejo z lovljenjem po cestah........ne bo nobene škode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S tem nisem niti za trenutek pomislil,da si enak njim........respekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:yea2: Točno tak! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Zato, ker nimaš pištole

2. zato, ker si se sam ustrašil

3. Zato, ker nekaj daš na civilizacijske norme

4. Zato, ker si naiven in prepričan, da bo policija nardila red...

Ad1...imam!!!!!!!!!!!

Ad2...In kdo bi name posumil......rekli bi,da so se spet čefurji med sabo strelal!!!!!

Ad3...Ko je otrok v vprašanju jih ne jebem.....norm namreč!!!!!!!!!!!!!!

Ad4...Že davno izgubil upanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zamerit.....sam kaj si s tem mislil......

- ker se v 90% vozijo z neregistriranimi mopedi

- ker se v 90% vozijo z ukradenimi motorji

- ker se v 90% vozijo brez opreme

- ker se v 90% ne znajo prilagodit ustaljenim normam in zakonitostim bivanja v Sloveniji

- ker v 90% nimajo spoštovanja in tolerance do Slovencev

- Ker v 90% delajo pizdarije in so vir strahu naših otrok,ki nikomur nič nočejo,pa jih 10 komadov obstopi na izhodu iz kina Kolosej in zahteva denar ter mobitele

.

.

.

.

.

.

Sedaj me pa še vprašaj,zakaj sem se komaj zadržal,da nisem vzel pištole in šel iskat to bando ČEFURSKO......ko se je moj otrok vrnil iz kina s podpludbo na očesu in preklano ustnico?????.....pač je plačal ceno,da je obdržal mobitel in denar,ki ga je težko privarčeval !!!!!!

Zarad mene,če jih vse pobijejo z lovljenjem po cestah........ne bo nobene škode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S tem nisem niti za trenutek pomislil,da si enak njim........respekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odgovarjam. mogoce ne po vrstnem redu vprasanj ampak odgovarjam.

sam delim cefurje(kot jim pravite) se zmerajn na hrvate, bosanske srbe, muslimane iz bosne, siptarje, crnogorce in makedonce.

makedonci so neopazni

hrvati so glasni, a se raje kurcijo na svojem, kamor velikokrat stopimo tudi mi

in potem imamo kle se eno spakedralo od nacije, ki ni to nikoli bila in upam, da ne bo. bosance in siptarje. o muslimanski sekti znotraj te vrste je skoda zgubljat besed. kultura druga, drza druga, nacela druga, vrednote druge. ob misli na bosanske srbe, mi rata na pol slabo..al pa rajs na 3/4, ker toliksen delez njih v slo je odpad. crnogorci so poglavje zase in premajhni. srbi iz srbije pa trpijo najveckrat po nedolznem.

zakaj tako mislim.

srbi iz srbije so v slovenijo prisli najveckrat zaradi cetniskega porekla in tezav s sistemom. ostali so vecinoma bili clani izobrazenih druzin. in ta drugi del je danes dobro izobrazen del slovenskih drzavljanov, del, ki je marsikomu v ponos. tisti iz cetniskih druzin, pa so vedno ziveli potijo, da jih ne dobi roka zakona in so tudi neproblematicni.

po bosance pa s je na drugi strani hodilo z busi, dajala stanovanja, dobre place, obljubljal raj. vecina je nesolanih, neizobrazenih. zaradi tega so ze nekaj manj od povprecnega slovenca. dalje se v 90-tih vrsi hud pritisk na cefurje in neprilagojeni, neizobrazeni podlezejo in v njih se rodi 'credni' nagon, sovrastvo, n eodobravanje, nepriznavanje. z ustrahovanjem, grupiranje ipd dokazujejo svoj ego.

resitev.

mulca navad, da k tkole pridejo okol njega pa iscejo dnar, nej najvecji pa najglasnejsga uzge kukr ga lahko. nej tolce kot za stavo in naj se ne ozira al bo polomu rebra, zob, al nos. da vidis kako se hitro razbezijo.

ce bi bil jaz zakon bi take primerke mlatu cel dan pa celo noc. pa da ga vidim jutri a bo se razmisljal po bosansko al po clovesko.

mene tudi zelo razjezijo take scene. sam dejte locit spodobne ljudi od golazni. ne pa se takoj namrdnt k sliste, da je en na ic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resitev.

mulca navad, da k tkole pridejo okol njega pa iscejo dnar, nej najvecji pa najglasnejsga uzge kukr ga lahko. nej tolce kot za stavo in naj se ne ozira al bo polomu rebra, zob, al nos. da vidis kako se hitro razbezijo.

Sam v info.....moj otrok ima 15 let!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!0 x neprilagojeni,neizobraženi,nasilni,kretenistična stopnja razvoja.....itd,da ne razlagam dalje.......vredni samo metka v glavo.........in ne bo mi žal presedet 30 let,da ubijem 30 komadov takih budal......BTW....tamau je čakal na avtobusni postaji s prijateljem in vem,da tut pogledal ni nikogar!!!!!!!!!!!!

Torej.......od danes....pardon od sobote dalje.....samo koljem....pa nej me kdo prepriča v nasprotno!!!!!

Se ti pa žer naprej opravičujem,če bom teb čreva ven spustu.........ja res....samo pod pogojem,da si NEPRILAGOJAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti pa žer naprej opravičujem,če bom teb čreva ven spustu.........ja res....samo pod pogojem,da si NEPRILAGOJAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cefurizem ni rojstno pogojen, to je stanje "duha". ergo so doloceni slovenceljni (ali avstrijci ali nemci ali.... you get my point) enako opredeljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cefurizem ni rojstno pogojen, to je stanje "duha". ergo so doloceni slovenceljni (ali avstrijci ali nemci ali.... you get my point) enako opredeljeni.

temu ni ravno tako, vsaj v vecini primerov v lj. pred leti je bil uporabljen izraz za priseljence z juga, danes se zgovarjamo na stanje duha.

ce bi bil zleht bi rekel: v jugi so bili po mnenju slovencev, slovenci in bosanci. z razpadom in vojno na vecih frontah se odkrije, da bosanci niso vsi, a ker je kategorizacija prevelik ali prepameten zalogaj si zmislimo cefurje.

se nikol nisem slisal, da bi kdo za svabe al pa avstrijce rekel, da so cefurji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občutil nož....in ga tudi uporabil.....na koncu so me sodno preganjali,ker mi je bilo naprteno,da je bil MOJ.....WTF......trajalo 5 let,da so Croatam dokazal,da mlatijo prazno slamo.

15 let satrega otroka,kateremu plačujem mesečno karto za LPP pa res ne bom vozil v kino in iz njega,še najmanj ko je svetlo!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW......danes na Celovški videl dva trenirkarja.....in policijski avto za njima....ura je bila 14,20.......upam,da so ju dobili....al pa da sta se ubila!!!!!!!!

Pravzaprav bom bolj srečen,da sta se ubila......ker če so ju dobili jima itaQ nič ne morejo........varuh za ČLOVEKOVE pravice ima preveliko vrednost.....žal samo za barabe!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temu ni ravno tako, vsaj v vecini primerov v lj. pred leti je bil uporabljen izraz za priseljence z juga, danes se zgovarjamo na stanje duha.

ce bi bil zleht bi rekel: v jugi so bili po mnenju slovencev, slovenci in bosanci. z razpadom in vojno na vecih frontah se odkrije, da bosanci niso vsi, a ker je kategorizacija prevelik ali prepameten zalogaj si zmislimo cefurje.

se nikol nisem slisal, da bi kdo za svabe al pa avstrijce rekel, da so cefurji.

ok. so you didn´t get my point. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. so you didn´t get my point.  <_<

si hotrl reci kaj?

od kdaj poznamo cefurje. a v avstriji imate tudi to besedo.

klimbra.

ne bit nestrpen. kdor drugemu slabo zeli, sam dobi.

lahko pa razmislis o nakupu dvd, tv vecjih dimenzij in mas otroka v dnevni. zal so taki casi, da je treba mal bolj pazit nase. in ce ga ne bos spremljal, ga ze nimas dost rad. ker ce jutri pride z razbito glavo dam, ne bos nc pomagu. ne bos vedu kdo, zakaj, kako..in kaj bos pol..klal vse po vrst..seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovarjam. mogoce ne po vrstnem redu vprasanj ampak odgovarjam.

sam delim cefurje(kot jim pravite) se zmerajn na hrvate, bosanske srbe, muslimane iz bosne, siptarje, crnogorce in makedonce.

makedonci so neopazni

hrvati so glasni, a se raje kurcijo na svojem, kamor velikokrat stopimo tudi mi

in potem imamo kle se eno spakedralo od nacije, ki ni to nikoli bila in upam, da ne bo. bosance in siptarje. o muslimanski sekti znotraj te vrste je skoda zgubljat besed. kultura druga, drza druga, nacela druga, vrednote druge. ob misli na bosanske srbe, mi rata na pol slabo..al pa rajs na 3/4, ker toliksen delez njih v slo je odpad. crnogorci so poglavje zase in premajhni. srbi iz srbije pa trpijo najveckrat po nedolznem.

zakaj tako mislim.

srbi iz srbije so v slovenijo prisli najveckrat zaradi cetniskega porekla in tezav s sistemom. ostali so vecinoma bili clani izobrazenih druzin. in ta drugi del je danes dobro izobrazen del slovenskih drzavljanov, del, ki je marsikomu v ponos. tisti iz cetniskih druzin, pa so vedno ziveli potijo, da jih ne dobi roka zakona in so tudi neproblematicni.

po bosance pa s je na drugi strani hodilo z busi, dajala stanovanja, dobre place, obljubljal raj. vecina je nesolanih, neizobrazenih. zaradi tega so ze nekaj manj od povprecnega slovenca. dalje se v 90-tih vrsi hud pritisk na cefurje in neprilagojeni, neizobrazeni podlezejo in v njih se rodi 'credni' nagon, sovrastvo, n eodobravanje, nepriznavanje. z ustrahovanjem, grupiranje ipd dokazujejo svoj ego.

resitev.

mulca navad, da k tkole pridejo okol njega pa iscejo dnar, nej najvecji pa najglasnejsga uzge kukr ga lahko. nej tolce kot za stavo in naj se ne ozira al bo polomu rebra, zob, al nos. da vidis kako se hitro razbezijo.

ce bi bil jaz zakon bi take primerke mlatu cel dan pa celo noc. pa da ga vidim jutri a bo se razmisljal po bosansko al po clovesko.

mene tudi zelo razjezijo take scene. sam dejte locit spodobne ljudi od golazni. ne pa se takoj namrdnt k sliste, da je en na ic..

Iz tega tvojega šoviništišnega skrpucala, ki ga nalašč še enkrat citiram, da se ne pozabi, se točno vidi, kdo in kaj si!

Ljudi ne delimo po tistem, da imajo priimek na ic! Delimo jih po njihovih dejanjih in odnosu do drugih. In je lahko neizobražen, lahko je Bosanski Srb, ob katerih gre tebi na kozlanje, pa je Človek, pisano z veliko začetnico. Ti ljudi deliš po etični pripadnosti in jim lepiš razne pridevnike, upaš, da ne bodo nikoli nacija in kuješ v zvezde svojo srbsko nacijo kot praviš temu. In si izrazit in s tem postom jasno izpričan nacionalist. Kaj je bilo s pomočjo tega nacionalizma pred leti prizadetega trpljenja na tem delu Balkana, se še presneto dobro spominjamo!

Tvoj post ti ni v čast! Nikakor ne!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker v 90% delajo pizdarije in so vir strahu naših otrok,ki nikomur nič nočejo,pa jih 10 komadov obstopi na izhodu iz kina Kolosej in zahteva denar ter mobitele

Lej, ko sem pa jaz pred dnevi v enem topicu pisal oz. predvideval kaj se bo dogajal v in pred novim vodnim parkom v BTC, ki je mogoče 200 m od Koloseja, ste se pa norca delal z mene....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? to že spada med POLITIZIRANJE :krneki:

Ne, to že spada na področje, ki se mu reče nacionalna nestrpnost! Kot taka je menda celo kazniva!

Dajte ljudi ločevati po njihovih dejanjih in odnosih, ne pa da čim je "ta južn" je avtomatsko baraba! In potem dobimo za ocvirek še nekaj podobnega kot je "črni rasizem". Če si dovolj dolgo na tem motomarsu pa res vse sorte doživiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!