Skoči na vsebino

Se splača kupit to Huso 125?


Unikat

Priporočene objave

ejejej,unikat...upam da boš zdej,k bo motor spedenan tko kt se zagre pustu pr mir!takele navite zadeve morjo bit odlično servisirane,najmanjše podrobnosti so lahko vzrok da mašina zariba (majo frendi izkušnje),ti greš pa sred polja generalko menjat in šmirglat cilinder :slap:

aja,pa ta serviser pri kterem maš zj motor je tud član foruma :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk tale husa http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=31522

je že prodana(v soboto)...bivši lastnik je moj zlo frend...tko da z njo ne bo nč....je pa res da je zamenu na njej vilce pa tist k ga je zdej kupu je generalno naredu tko da je motor zdej res noooroorrr.k sm se vozu sm vidu kaj to pomen husa super moto...motor gre k s p33zde tko da res je za une k so nori na pospeške ....

pej je meu kawo kmx 125 pa k je un nehu vlečt si mogu prešaltat..kle se je pa šele zbudu....

tko da ta motor je res narjen za mal nore....z njim se lohk fejst znorte...

splača se...sam ceno dej na 500k pa si zmagu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hehe. Tist k ga je prodal (moj frend) bo pa lih zdej kupu Kawasaki KMX. :D Folk, Husqvarna sm125s je res nor motor. :OK:

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino:P ze sparamo.

Btw, ti rpavis da si mel odprto.. a so ti jo na servisu odprli al kje, da ne ves kje je tocno zablokirana? Lahko povprasas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk!!!zakaj si pa rajš ne kupte motorja v tujini?K je dost cenejši..za homologacuijo boste dal 25oooSIT pa kar je motorja pa neki davka(čist mal)...no kle mate en link tole se splača!!!

no a se splača?poglejte letnik, ceno,pa kilometre!!!!

to je dobra kupčija.....če nimate preveč keša :OK:

http://www.motoscout24.autoscout24.de/ger/...dx&language=ger

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a se splača?poglejte letnik, ceno,pa kilometre!!!!

Sam ta ma neke probleme s cilindrom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Kje točno je zaprta nevem, ker sem jo kupil že odblokirano. Bom na servisu vprašal, če se bom spomnil. Drugače bi pa lahko serviserja vprašal kar na tem forumu ker je baje član foruma.

:topic: Ta Matic Mikuž je skoraj moj sosed, od tega tvojga sošolca ki je prodal Huso sem pa jaz kupil bat. Tko ga poznam.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ka si ti od njega kupu bt ga tud jst poznam...zdele je pr men... :topic:

no drgač pa glede tujine kaj iskat greš fotr te pele pa data za bencin 15000 pa še tista homologacija pa se ti ful splača....mal preračuni...al pa na e-bayu tm je tud ful dobr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje se ne splaca.. o motorju ne ves nic.. 2x ziher gor ne bos hodil itd... Nevem, pomoje se ne splaca.. poleg tega.. s svabo se kaj zmenit.. :lol1: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em zdj sm bral na forumu od husqvarne.. pa folk dost sprasuje glede teh blokad.. In kokr sm delno razumel naj bi imel zablokiran izpuh? Kdo ve se za kako blokado? predvidevam da je kaj na fergiju..

Am pa tudi sem bral da naj bi po letu 02 dajali gor svohnejse masine?

No ce kdo ve kaj o teh zadevah naj napise:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kermu forumu si pa to bral...dejte povedat kje bi se dal čim več vidt pa prebrt glede te huse k me res zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ze vem... rabis www.google.com pa neki volje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej gledam pa ni nč pametnga....najbolš je da vi povewste kar veste a ne?k več ljudi več ve!!!!!

dejte se razpisat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nemski strani od husqvarne - husqvarna-motor.de ce se ne motm.. mas tudi forum. Tam mas to vse. Sam jaz ne zastopim nemsko tko da je to drek.

Am, pa o tem motorju je na googlu malo oz bolje receno nic. Nobenih reviewov in testov, nic. samo specifikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Če te zanima glede blokad, vprašaj uporabnika tega foruma z nickom Gidl. On je serviser in pri njemu se ravnokar moja Husa servisira. :OK: Itak pa mene tudi nekaj stvari zanima, bi ga rad vprašal. :hmm: Pa mislim, da ima še en osebek ta motor z nickom BC. Nisem ziher...

P.S: Lahko bi ta topic preimenovali v: Husqvarna sm125s, tako kot je Aprilia RS, Honda NSR, Honda CBR, Cagiva Mito... Da bi folk v enem topicu spraševal da nebi novega odpiral.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BC nima huse ma KTM LC4. Možno pa da jo je mel .)

Crownless

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S: Lahko bi ta topic preimenovali v: Husqvarna sm125s, tako kot je Aprilia RS, Honda NSR, Honda CBR, Cagiva Mito... Da bi folk v enem topicu spraševal da nebi novega odpiral.

Lahko bi pa vse skupu kopiral v to temo Husqvarna 125 SM :yes:

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me, če kdo ve kje se da kupiti kakšen izpuh za Husqvarno SM125 v Sloveniji? Na servisu raje nebi, ker bi blo pomoje to predrago. Kok so sploh izpuhi za 125ccm motorje? Sem gledal tega za 45.000sit pa me zanima če je to drago in a je to brez denfra? In, če se ga kupi brez, kaj daš pol denfer od original izpuha?: IZPUH ZA HUSO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ja ubistvu je... Samo lahko bi šlo še mal več. :yes: No, a kdo ve kej kje se da kupit izpuhe v Sloveniji?

P.S: Zdej sem že 15! :afro1:

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!