Skoči na vsebino

kako ste prišli...


Python

Priporočene objave

Do vasih jeklenih konjičkov?Predvidevam da zarad sole vecina vas .) ne dela

med tednom.Ker se cene rabljenih 125tic gibljejo nekje okol pol miljona,bi clovek pricakvol da ste duso prodali hudicu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še prišu do nje. Pa upam da bom kdaj :cry:

če ne bom jst tut kako menjalnico oropal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavo sem z mamo

Pa obvezno prakso preko šole sem še podalšal da sem zaslužo za opremo pa registracijo. Ob vikendih še zdaj delam da ko bom velik da bom mel veliki motor :whistle:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.DEL

Mami a mi daš denar da si motor kupim....

2. DEL

Satan lej tko je, mami mi ne da dnarja k itak prav da se bom ubu z njim, no lej če bom pa že umru bi lahko pa saj mal dnarca iz tega vn potegnu, kolk daš?

3.DEL

Haha mami jebi se, poglej v garažo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama jst hočem motor! - jst o tem nebom govorila, zmeni se s tatom!

Tata jst hočm motor! - pr naši hiši ne bo motorja kr se folk sam ubija z njimi!

...1 leto....hočemmotorhočemmotorhočemmotor.........2 leti....

(počasi so se nabrali dnarci - šparanje, delo,... - pršla dobra ponudba)...

....mama, tata, ju3 grem po motor :blink: :blink:

čez par dni se je tata udal :devil: :devil:

(mama ga pa še zdaj noče videt :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če se pr 12h spomniš da boš motorist.... pol grejo vse počitnce za job... :angry2: pa na kup....

kar pa manka.. pa :blush: ati... :blush: :rolleyes:

mami pa s kuhovnco za nama.... :fight2:

Hmmm.... ja tale s satanom ni slaba.. bi blo laži pomoje.... :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal delnce! delala v tusu (v skladiscu ko fuknjen) en mesec in pol za petsto tolarjev na uro!! :SS :SS Vendar si potem le kupil motor :afro1: :OK: !! Pa se je splacal!! kr tazga fillinga kot pa motor ti pa nobeden ne more dat!!

Doma pa ni bilo problemov sej so bli motorji ze skos v druzini!! ubistvu pa ze tak kr neki casa pred tem fural endurco pa je blo pol samoumevno da bm meu motor ata je tak al tak bil za to mama pa ubistvu tak ni mela besede! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj naj rečem,kot to da mam veliko srečo da me doma podpirajo pr temu (tko finančno kot tud tko)....in se zavedam,da imam ogromno srečo glede tega....sem skor edini primer v SLO po moje :blush:

...tko da zdej je pa tko,da kar je vzdrževanja vse sam plačam,pa opremo pa to vse sam (kar velik nanese :blink: )....registracijo pa še zmer nafehtam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sm dal jst pol fotr, opremo pa ostalo pa vse sam, denar pa iz dela v avstriji kjer malo bolje plačajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..se ne spomnem..sem tko mičken in je tolk nazaj da enostavno ne vem...fotr mi ga je kupu...zakaj?...verjetno sm bil zlo zlo zlo priden :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3/4 sam kupil 1/4 starši. Razen za tavelkega ki ga mam zdaj sem sam vse colal, vljučno z registracijo in vzdrževanjem.

Poleti in med letom delal, fajn si moraš želet, pa se nabere :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest mam pa to srečo d mam zlooo dobre straše in da so mi oni kupil tapru skuterja zdj pa še Hondico Nsr. Tud za bencin,registracijo pa servise mi dajeta, edina stvar k sm jo mogu sam plačat je biv izpit pa sam si morm zdj zaslužt za eno kombinzon.

Bogu hvala zatake starše!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo ne jaz, ne starši nismo hoteli met motorja pri hiši. Potem sem jaz enkrat na Rogli se skoraj ubil z motornimi sanmi in je fotr reku da je bolš da se zdej naučim kot pa da se pri 18 letih ubijem z težkim motorjem od prijatelja. No in smo šli v trgovino, jaz sem se jokal ker nisem hotel imet motorja ker sem se bal da se bom ubil. In mi da prodajalec tistega Tomos Tori za pelat da probam in sem bil v to prislijen. Grem en krog lepo počas, pridem nazaj in rečem da sploh ni tok slabo in da bi blo kr uredu če bi ga kupil. In tko so mi kupili Torija, kasneje ATXa, potem DTja in zdaj Husqvarno. Za vse motorje so dali denar starši. :OK: Drugače pa jaz ne dobivam žepnine in tudi denarnice nimam. Namesto da bi mi dajali denar, mi oni kupujejo. Zakon starši! :P

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za birmo mi je ata kupu gilera dna. cez slabi dve leti sem ga prodal, zatem she leto in pol sparal (delnice, domaca opravila :) :) :) ) potem sem si pa pri skoraj 18h letih kupil mito + vso opremo. registracijo si tut moram sam placat ..... sicer nevem od cesa naj vzamem ker doma hocejo da kupim she AO+ sepravi zavarovanje za voznika ..... no ja bo ze :> bencin pa oca in mati placujeta :>>> :grim :grim :grim :grim :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri men za 50cc staršem ni blo problema dat tistih 500k, pri 125cc se pa to mal spremeni. Češ da je prenevarn in izgovori v stilu "kaj pa je s tem skuterjem, ki ga maš narobe..." za avto in tisti miljonček več pa mislim da se nebi tako upirali. enostavno povedano: oče ni motorist in neve kakšen je filing in svoboda se vozit na 2 z nekaj več koni pod ritjo in ko tisti ki naj bi te financiral tega ne proba nikol ne bo vedel kak je to gut filing <_< <_< :) samostojno pridt do keša z delom pa ej bol problem s tistimi 500 na uro in po novem še obdavčenim študentskim delom, glede na to da sem dal ves denar iz počitniškga dela za izpit :( pa registracija, zavarovanje, bencin.... <_< :(

jebiga bol k bom prepričval prej bojo popustl :) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo ne jaz, ne starši nismo hoteli met motorja pri hiši. Potem sem jaz enkrat na Rogli se skoraj ubil z motornimi sanmi in je fotr reku da je bolš da se zdej naučim kot pa da se pri 18 letih ubijem z težkim motorjem od prijatelja. No in smo šli v trgovino, jaz sem se jokal ker nisem hotel imet motorja ker sem se bal da se bom ubil. In mi da prodajalec tistega Tomos Tori za pelat da probam in sem bil v to prislijen. Grem en krog lepo počas, pridem nazaj in rečem da sploh ni tok slabo in da bi blo kr uredu če bi ga kupil. In tko so mi kupili Torija, kasneje ATXa, potem DTja in zdaj Husqvarno. Za vse motorje so dali denar starši. :OK: Drugače pa jaz ne dobivam žepnine in tudi denarnice nimam. Namesto da bi mi dajali denar, mi oni kupujejo. Zakon starši! :P

ja ful zakon... <_< a nimas nikol bad filinga da 0 ne nardis sam? k jest res ne morm prenest da mi tastari use placajo pa to... tko da je treba kr veselo delat :D pa se ceu nabildan si od FR :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja sm meu tako srečo v nesreči da smo mel s šolskim avtobusom kreš in smo ful usi potegnal keša...am pol pa dau use na banko pa šparu umes kupu skuterja,mal našparu pa prodau skuterja,spet na banko use in pol je končno pršu zaslužen motor,yamaha dt:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo tut meli nesrečo z avtobusom z šolo.. pa nič nismo dobli..

4.897 članov ma ta forum. prosil bi vse da prispevate vsaj borega tisočaka zame :004

mogoče bi pa nakoncu mel zadosti za kako huso :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem si vse motorje od prvega do zadnjega kupil popolnoma sam s svojim denarjem, s to izjemo, da mi je pri zadnjih dveh mami posodila del denarja, katrega sem nato tudi vrnil, oziroma za zadnjega še vračam. Za motorje namenim praktično ves denar že nekje od 10 leta starosti.

Pri 12 kupil novega automatika. Svoj denar sem imel že odkar pomnim, tudi za rd in podobno sem že zelo zgodaj začel dobivati od starih staršev denarne prispevke :) . Mami me je vedno učila, da je brezveze zapravlajt za bedarije, da je bolje če denar varčuješ in si potem kupiš nekaj kar si res želiš. Pri dvanajstih sem torej imel ravno dovolj za avtomatika in čelado. Čez dve leti pri 14 sem nato prodal avtomatika skoraj za isto ceno kakor dal zanjga in kupil novega atx-a, takrat s serijskim btjevim motorjem. Pri 17 sem atxa prodal in mesto v garaži namenil 3 leta staremu Kawasaki Eliminatorju 125. Finance so prišle predvsem iz počitniškega dela, najmanj 1 mesec med poletnimi počitnicami vsako leto že od 15 leta dalje. Del denarja mi je posodila mami, katerega sem ji nato vrnil v roku enega leta, z delom ob vikendih med šolo. Pri 19 pa končno prišel do čisto novega Cometa 650. To mi je uspelo s pomočjo študentskega kredita in posojila staršev. Oboje še odplačujem s študentskim delom ob vikendih. Do konca leta 2005 bo motor v celoti odplačan.

Skratka če imaš željo in predanost cilju se da vse. Je pa potrebno odrekanje, zadnji dve leti sem bil mogoče vsega skupaj na morju 5 dni, ker sem delal praktično cele počitnice. Prav tako se je treba odreči veliko pretkovim večerom, ki jih namesto zunaj s prijatelji preživiš v službi.. Tukaj se gre le za to, koliko svojega truga in časa si pripravljen žrtvovati za motor.

Pomaga pa tudi če ne kadiš in se na nalivaš z alkoholom. Vsi tisti ki to počnete, v najstniških letih je to sploh zelo in, za hec preračunajte koliko $$ letno porabite za cigarete in pijačo, ko ga greste ob vikendih pit. Presenečeni boste koliko denarja se lahko potroši za take zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm kako do svojga lubija prsla...Jah sm sparala pol pa sm mela delnice pa sm mal prodala pa druge kupila pa prodala pa se mi je za 2 mal bl mocna motorcka.tko da delnice so kr rentabilna stvar ce rabs kej hitr :D sam mors pa prov ulozit..No ja in pol sm lepo kesh dubila poklicala modela in sla po svojga lubija no zdej ga pa kaj gledam in cez pol leta gre pa v prodajo pa pride mal mocnejsi motorck pod mojo ritko :D

Lp tejcy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tud dobre starše! :OK:

Noben ni imel nič proti nakupu,polet ko je vroče se tud fotr z njim voz. :D

Ja treba je blo ene dve leti precej šparat pa oboje počitnce delat,pa mal do starga ata in mame pa strica. :P

Fotr a boš kaj zraven dal? Ja,dam za reg. :OK:

O.K. zmenjeno in v garaži se je znajdla kobila! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sem si pa kr sam kupu.mam zepnino pa se delu sem med pocitncam in pocas se je nabralo za mitota.lansk let mi ni nc fotr dav, letos mi je pa placu registracijo, pa za roj dan kupu celado rokavice pa jakno.(za varnost zgleda ni sparov :OK: )

takrt k sem ga kupvov ni noben zanga vedu razn brt.glih so bli na morji tatari pa sem ga prpelu dmov.ksn teden je mt jambrala, da si tega ne morm prvosct, pa da nikol ne ve a bom prsu domov al ne......cez ksn mesece je blo pa ze kul.letos pa sploh ne tezi vec, se je pac sprjaznla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!