Skoči na vsebino

kako ste prišli...


Python

Priporočene objave

NORO stari da te starši silijo u motorje :D :D :OK:

KA BI DAU DA BI BLO TAK PR MEN!!!

jah js pa počas nabiram dnar že od obhajila+birma+deu med pocitncam. Skutercek je biu doma se predn me je tak fejst začel vlečt u ta šport, zej pa se počas bliža nakup 125 pa bom js plačo 1/3 ata pa ostalo. S tem nebo problem kr je tut ata motorist, mama pa ni neke proti motorom. Edini pogoj mi je da šola laufa!

UGLAVNEM ZLO VELIK JE ODVISN OD STARŠEU nekatere mravlice pa si ga pa tut same prslužjo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Šparam, delam, neki mi bojo doma dali, neki mi je dalal nončka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tud srečo da mam tazga fotra k je nor na motorje. 2 leti sm skos po netu gledu aprilie pa sanju da bi jo končno dobu, prej sm mel pa atxa, pred atxom pa yamaho pw80. Pol so se mi je pa letos 2 dni pred veliko nočjo uresničle sanje pa mi je fotr reku da pejd greva pogledat un motor k si mi ga zadnč kazu na avtonetu. Pa sva šla gledat pa me je prašu če mi je ušeč, pa jst valda da mi je pa sva ga uzela. Sej mam slb filing k nism dal nč zravn, sam k gre vs denar sprot iz denarnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakup motorja načrtujem za drugo leto. Večino denarja si bom priskrbel sam, z raznimi deli preko študentskega servisa, nekaj pomoči pa pričakujem od staršev, ki so :OK:

Lepo se (s)mejte :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz sem iel tudi sreco pri motorju...... prvo sem dobo 50ko ko je mama vidla kak ta motorcek zleda je rekla ni sans samo sma jo komaj z ocetom prepricala da smo ga pol kupli. res da sem dal sam 350k ostalo pa starsa. hvala vama. samo kaj ko je motor zgledal nevem kak hudo pa je letel po ravnem celih 43km/h potem smo se odlocli da smo ga odprli pa je to blo vse kar sta mi strasa placala. ampak meni ni bilo dovol 80km/h gremo kit pa to sranje gor davat na kar sem vnjega vlozo skoraj 200k ampak ta denar sem dal iz svojega zepa. delal delal in sparal pa sem nekak skup spravo.

pred enim mescem pa sem se odloco da bomo moj motorcek zamenjali z starjesim bradcem se pravi iz aprilije rs50 na rs125 za staro sem dobo 400k ostalo pa mi je dal oce zraven. ampak tudi pri tem se je mama zelo drla ampak je zvedla komaj pol ure pred nakupom motorja da ga bomo kupili cez kakih 14-dni se je umirla. zdaj pa se cakam da bom dopolnil 16 let da naredim koncno izpit majnka mi se 1 mesec.

samo res mamo eni sreco da so ocetje ponavdi na nasi strani pri tsnjih potezah

se enkrat hvala starsem

lp!!!!!!!!111

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst sm pr 8 ih letih dobiu od dedka svojga prvega avtomatika. pol sm pr 13 in pou kupu druzga avtomatika, ki je imel papirje. sm ga registreru in sm se vozu z njim. umes med tem sm meu se 2 APN 6 = kao kros (mal predelan - brez sprednega blatnika, zadn blatnik je biu pa tko gor zavihan ) pol sm končno naredu izpit in od moje sestrce kupu tega daelimčka daystar. sestra je nardila izpit 2 leti pred mano, tko da je ona dobila neomejeno taktr k sm jst kupu njen motor iz svojga dnarja ( takrt k je sestra kupvala motor sm ji posodu 160k, tko da pol sm dodau samo se enkrt tok, mal mi je fotr posodu). no tko da sm u bistvu motor kupu sam z manjšo pomočjo. no servis, registracijo in vso opremo so mi kupl starši! pa še rekla sta mi , da mi plačata vse izpite, k jih bom su delat, sam če izpita v prvo ne nardim, morm sam plačat pol ponovno! tko da mam tut jst ful dobre starše, sam zarad sole mal težita, da bosta motor zaklenila, dokler ne nardim šole! za bencin pa mal babico prasam če ma kej ˝za posodt˝ al pa tko če kje kej zaslužm!

no zdej sm se razpisu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam pa samo ATX-a k sm ga dubu od brata k je pol naredu izpit za avto pa mi ga je dal. za kej večjiga mi pa starši preveč težijo in mi niti mal nočejo prispevat tko da bom počaku da mi plačajo za izpit za avto pol pa k bom že starejši bom šu pa delat izpit pa vse to in si pol nabavu motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz morem pa spet šparat za nov motor. Ampak veselje bo toliko večje ko bo denarnica prazna in motor pri hiši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm sm večino pršparu sam sm mew to srečo da sm lih u tistem trenutku ko sm kupavu motor so mi delnice ful poskočile za več kot 50procentu pa sm nekako prčezu skos....edino čelado, registracijo in zavarovanje mi plača fotr....pa mi vsi bližnji ful keša dajo0 če mam vidne uspehe v šoli ....letos mi je fotr oblubu da mi plača zavarovanje pa tehnični pa vse skratka če bom pravdober :OK:

tko da mam vsaj neko motivacijo v šoli drugač se pa dela poleti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mi je videt kolk od tega je res kar ste napisali tu gor.

1. Pri 16 - 17 letih je težko nabrat kar tko za 3/4 al pa cel motor. Da da, vi delate med počitncami. Ne mi s takimi. Tud če delate je težko zaslužit 200k čistega in to obdržat. Namreč, predvidevam da kaj hodite ven pa komu častite kako pijačo (al ste pa škrti in pijete na račun drugih). Veste tukaj se kar veliko gnarja zagoni.

2. Verjetno ne date vsega denarja ki ste ga zaslužli samo za motor. Verjetno si kupite še kakšne druge stvari. Tu se še več gnarja zagoni.

3. Zaradi teh razlogov ki sem jih gor naštel sem jaz še vedno na 7 let starem 50 ccm skuterju. Pač so mi 125 ccm motorji bedni (skuter je za po mestu čist dost), drugič pa vem da mi doma ne bi kar tako kupli 125 ccm kokr enim. Ko bom šel pa v pravo službo ai bom pa SAM kupu PRAVI motor. Do takrat so pa samo sanje.

Po vsem tem predvidevam da so vam 3/4 motorja al pa celega kupili starši in ne vi sami ki tu gor pišete to samo zaradi lepšega.

Ajde, vudri zdej po Kontrabandu. Boli me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men so dal starci 1/2 motorja, drug keš se prav 300k sm pa še mal od berme pršparov pa mal med počitncam delu. sam kurac je k si je treba še opremo kupt, to te prec še velik keša pride....tko da sm zdej čist broke.... :BUA: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri men je pa tk, neki gnarja sam neki pa tastari. Nekaj zaslužim od spletnih strani, tud mesečno, potem pač še kdo od bljižnih prispeva :)

Potem pa jasno da začneš na slabšem mopedu/motorju in ga za več prodaš in tako narediš parkrat pa imaš zelo dober motorček :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kontraband: to bo pa ful vredu ja da boš šou z enega starega skuterja direkt na močnejši motor... R.I.P. Glede tega da sam pršparaš za nov 125ccm motor pa tud jst ne verjamem da je prov veliko takih... Recimo pršparat 1 mio SIT za novo RSko ob 5k SIT na tedn. Mission impossible če hodš še vn za vikend. Če bi vseh 5k pršparu bi mogu vsaj 200 tednov šparat (dobra 4 leta) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zmeri obstaja ilegala pa razna zelisca... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni dnara za 125!!! :cry:

ja cu uropat banko :naughty:

sej se hecam js sm miroljuben clovek O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kontraband: to bo pa ful vredu ja da boš šou z enega starega skuterja direkt na močnejši motor... R.I.P. Glede tega da sam pršparaš za nov 125ccm motor pa tud jst ne verjamem da je prov veliko takih... Recimo pršparat 1 mio SIT za novo RSko ob 5k SIT na tedn. Mission impossible če hodš še vn za vikend. Če bi vseh 5k pršparu bi mogu vsaj 200 tednov šparat (dobra 4 leta) :blink:

Če ma motorist v glavi se poštimano pa če ma malo sreče in seveda znanja ni problemov. Pa tud če me razlima po asfaltu, kaj čem pol. Mi je vseeno :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

kot prvo, večino dam sam, neki pa tastari

sam kupu atxa, ga prodal (ker ni bil primeren za reg.), novega kupu foter, mi ga reg., zj pa delam izpit za 125ko pa mi ga foter plačuje, k bom naredu izpit bom dav staršem ves denar ki ga bom dobil za atxa, vmes kupu še hondo CR 250, večino dav sam, pol sm ga prodov, dal staršem nazaj kar so prej dali zraven, sedaj pa se mi je nabralo blizu 400k sit, pa že mal gledam za kakšno 125ico (pa še sam ne vem kva bi rad .) ), reg. plačujejo starši, opremo, rez. dele, bencin pa plačujem sam, tko d ma pri tem ne pomagajo prav veliko, moram kar večinoma sam plačevat

P.S.: mat je zmer bla pa še zmer bo proti, foter me je sam debel pogledu k sm mu omenu CR 250, pa je pol po parih mescih popustil, sedaj pa tudi skoz nekaj zavlačuje pri nakupu 125ke

torej: mat je proti, foter zmer neki zavlačuje, pa guvuri d nj še mal pučakam, navsezadnje se pa le dober izteče, pa še kaj pristavita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zmeri obstaja ilegala pa razna zelisca...  .)

maš prov, sam pr men ni zelišč, je sam ilegala, pa ne okol govort .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov, sam pr men ni zelišč, je sam ilegala, pa ne okol govort  .)

treba se je znajdit, drgač ne gre

(saj meni neb šlo, poleg tega da še kadim (i really cant stop) pa tud vsak vikend grem vn) sm pa tistih 250k sit za krosko pršparu v 10ih mescih

splača se, sam je dost tvegan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. motor TOMOS APN 6 :P - sem ga dobil od strica

2. motor Yamaha TZR 125 - v srednji šoli sem med počitnicami delal preko študenta, da sem si ga lahko kupil

3. motor Yamaha YZF R-6 - sem ga kupil takoj, ko sem se redno zaposlil

4. motor Yamaha YZF R-6 (kupil lani konec leta, ker sem bil 1 leto brez :(, pa ni bilo za zdržat :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, pa da vam povem kako meni starši pomagajo :(

to se mi je dons zgodil

en mi je ponudu NSR 125, letnik 98, reg. za 330k sit, našparanih sem imel 400k sit, foter mi je pred kakšnim mescem rekev da naj dam njemu denar, da ga jaz ne bom zapravil, pa sem mu ga dal

dons mu pa povem za to nsrko mi je pa reku d je un dnar zapravu, pa d je ne mormo it iskat :angry2: :angry2: :angry2:

tolk pa že dovg nisem bil jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK a te prov zastopm - fotru si dau svoj pršparan dnar zato k ti je on reku da ga nebi ti slučajn zapravu?! In pol ga je zapravu on?! :slap: :blink: :wacko: Svašta... Jst fotra razbijem da mi kj tazga nrdi :)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK a te prov zastopm - fotru si dau svoj pršparan dnar zato k ti je on reku da ga nebi ti slučajn zapravu?! In pol ga je zapravu on?! :slap:  :blink:  :wacko: Svašta... Jst fotra razbijem da mi kj tazga nrdi :)

jah, čist prov si me zastopu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!