Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

A je ze kdo balanco na husotu menjal? Men tale original ni prevec vsec vse me boli po malo daljsi voznji.

Sm gledu mal LSL-ove. Kaksno bi vzel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo.

Fantje, če se prav spomnim, se je nekdo hvalil, da ima mašino od sesutega Husota. Kako je sedaj s to stvarjo? Samo vprašam, se razume.

Mašina je bila prodana za 50.000 sit,imam še komplet zobnikov,lamele za kuplongo,zadnjo felno,prednji disk in amaturko!

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina je bila prodana za 50.000 sit,imam še komplet zobnikov,lamele za kuplongo,zadnjo felno,prednji disk in amaturko!

Zadnje kolo je komplet (platišče, disk, verižnik, os, ... )?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ze kdo balanco na husotu menjal? Men tale original ni prevec vsec vse me boli po malo daljsi voznji.

Sm gledu mal LSL-ove. Kaksno bi vzel?

lp

jaz sem jo ze za LENKER TYP 900 Z1 LSL iz louisa,

skoro nobene razlike, orginalna pri nas okoli 23 k sit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa tudi jaz zamenjal zaljo od sklopke. Sta samo še dve nitki držali. Dobil pri VPC doo za 1500sit, priporočam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst jih mam trenutno 19.000,mislim ,pa da jih je imel že lani neki forumaš preko tridest tisoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst jih mam trenutno 19.000,mislim ,pa da jih je imel že lani neki forumaš preko tridest tisoč.

So bli kaksni problemi?

Kok cajta pa ze mas vecje dize gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do sedaj vse b.p. razen skurjeno navitje magneta,ki pa je bilo odpravljeno pod garancijo .)

s povečanimi dizami pa sem prevozu cca 2000km

je blo pa zmetanga prveč dnarja na husota,predvsem zarad slabe kvalitete originalnih delov;npr. ketna in zobniki menjani pri 18000, tud zavorne ploščice je pobralo že pri 8000 prve,ter 16000 zadnje.

sedaj imam sprednje ploščice od Lucasa in upam ,da bojo mal več zdržale,saj ene 15.0000 :?

veriga bi pa mogla tud do ene 30k zdržat ob rednem mazanju in čiščenju; kolega jo na hondi XX menja na 40.000 :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero ketno si pa kupu kot nadomestno.

Original je gor RK Japan ,ki naj ne bi bile slabe. Ploščice so pa originalne itak :BUA: jst sm ta zadnje menju ze po 5000km ta prve mam pa se zmer original. Za zamenjavo bom pa dal gor od ap racinga plošice (racing verzija). Sj sm sliko prlimu neki casa nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Borut23, mene pa zanima, če imaš še kaj delov od Huse, rabil bi namreč čeljust in zg del križa, ker imam R izvedbo, brez oklepov, bi ga pa predelal v streetfighterja, pa glede cevk od zavor, sem slišal, da bi bile od R prekratke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume pa priporočate za GT650R? Iščem sport-touring varianto za tm okol 35 jurju. Kolk je že dimenzija - 160/70/17 al 160/80/17?

A je kje na neti kakšna poceni varianta?

Zdej so mi zdržale samo 7000 (zadnja), upam pa, da bo naslednja vsaj 10000 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dimenzija je 160/60-17! Taka guma je bila na novem motorju, pa tudi v homologaciji so pri meni navedene te dimenzije..

Probaj Dunlop D220, če iščeš gumo z malo več km, sicer je nisem še probal, ker vozim bolj športne gume, ampak eni jo kar pohvalijo..

Ugodna varianta pa obstaja, poglej PM

LP, deX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za malo vec prevozenih kilometrov poizkusi z michelinkami. res pa je, da je veliko odvisno od stila voznje in jih lahko z isto znamko gume prevozis od 3k do 8k ali pa se vec.

lp B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm se odloču, d nabavim Dunlop D220, se jih dobi pod 30 jurju z montažo vred. Sam tam, kamor sem klical (Kovačič, Čarman) jih je zmanjkal. Kdo ve, kje se jih še da dobit trenutno?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz se od mojega poslavljam :cry: , naslednji je že skoraj doma :devil: .

Veliko sva skupaj prevandrala....

[attachmentid=79040]

Ostalim naj pa dobro služi :yea1:

post-5063-1156179672_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam Dunlop D220 gor.

Guma ni v nobenem pogledu primerljiva z originalnimi Pirelli Diablo.

Vendar za normalno voznjo je ta guma popolnoma ok. Mogoce malo vec casa rabi da se ogreje ampak potem je vse ok. Tud v dezju se dobro obnaša, nič nepredvidljivega. Edino kar ne mara so pa ekstremni nagibi.

Guma na videz zgleda širša kot originalna.

Skratka za tak denar kot sem jo dobil je več kot vredu guma (43k sit komplet).

160/60/17

120/70/17

Za Pirelli bi pa samo za zadnju gumo dal 41k sit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ce kdo ma iz okolice lj oz cim blizje Cometa pa wingsa gor, naj me prosim kontaktira na pm.

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj kolegu pri GT650r razsulo motor.. <_< Zaružlo, pokadilo se iz rora in konec veselja.. Na diagnozo še čakamo. Motor je bil pa redno vzdrževan, lepo vožen, s prevoženimi 7k km in ravno dobro iz servisa

Čedalje manj mi je všeč ta Hyosung.. Če bo šlo tako naprej z okvarami, se ne bomo nikoli znebili naših konjičkov, ker ne bo hotel noben več kupit.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

................

Čedalje manj mi je všeč ta Hyosung.. Če bo šlo tako naprej z okvarami, se ne bomo nikoli znebili naših konjičkov, ker ne bo hotel noben več kupit.. .)

Zato pa tiho, ko se vam take reči zgodijo. :whistle:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!