Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

No tu je pa burnout pred menjavo zadnje gume :)

To pa guma potem. Dunlop Qualifier, prevoženih dobrih 3500km. Po sredini je imela še meso, pa jo je bilo treba ponucat :)

post-1190-1182279449_thumb.jpg

post-1190-1182279536_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql fotke :OK:

Izlet je bil ok, mal naporen soparno vreme in prvi dan 800km. Motor je šov kar vredu razen no da sem na poti zgubu 2 sravfa od zadnjga ščitnika ketne in enega nosilca prve strehe. Po nekaj časa ker ni bilo šravfa mi je ščitnik ketne začel po ketni drsat pol sm ga pa kr dol uzel in ga na motor navezal.

Dokaj moteče so vibracije V2 motorja, ko imaš enkrat 500km+ notr pa še vse toliko bolj občutiš. Posledično zaradi tega sem vozil na malo višjih obratih (manj hude vibracije) 5000-8000 obr/min, davek vsega tega je bil pa bolj pogosto prestavljanje in čez nekaj časa me je bolela roka za crknt.

Poraba je bila pa zelo ugodna tja od 4.5 -5.2 l na 100 prevoženih km

Imam močno večje dize od originala dize + wings izpuh in predelan zračni filter, verjetno če bi bil motor stock bi imel manj vibracij ter še nižjo porabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RESPECT :worship: jaz z mojo neupam daleč..jebenti, svake nekaj km zgubim en vijak al pa neka druga pizdarija...

Jst sm bla davnega leta 2005 s svojim husotom v Dolomitih in Toscani; tja in nazaj b.p. :worship: :photo:

Nima smisla paničart :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm bla davnega leta 2005 s svojim husotom v Dolomitih in Toscani; tja in nazaj b.p. :worship: :photo:

Nima smisla paničart :rolleyes:

jaz imam namen prvo Husiko sprobat še na Grobniku...pa da vidim kaj bo rekla. Najverjetneje pripopam naslednji tedn kako slikco ali dve :whistle:

Bom pa tudi jaz probal kak ta podvig. Dolomiti me vlečejo že dlje časa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam namen prvo Husiko sprobat še na Grobniku...pa da vidim kaj bo rekla.

Pomoje ne bi smel bit problemov le bremze si zrihti ker original niso preveč ok. Daj gor opletene cevi, druge ploščice ter zavorno olje dot 5.1 (nekoliko višje vrelišče).

Drugace pa tud jaz letos planiram en izlet v dolomite.

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa 15.7 na Mobikrogu, če bo vse po sreči :)

:worship: jaz bi tut :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pofočkaj se v temi Dolenci javte se v kategoriji 125-250ccm. To bo Motosvetova zadeva.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem naroču dize pr Panigazu. Je meu sam eno (Mikuni 137.5), eno pa bo treba čakati 10 dni. Bom poročal, ko dobim, da se pol Dex zmenmo za en dan, ni važno kater. Seveda dobiš pol za pir, šraufati ti ne bo treba, bom jaz :D

Lep pozdrav, Cash

ja tud jaz sem jih naroču tko da če še velja dex za kak dan ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dex

Cav,

tud jst sem jih narocil v cetrtek pa mi je un tip kr reku za kaj jih rabim toliko java script:add_smilie(":blink:","smid_18")

blink.gif

Pol me je pa na vsak nacin hotu prepricat da sem jih ze narocil :naughty:

Tako, da upam da se vedno velja za tisto.

lp Bojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dex

Cav,

tud jst sem jih narocil v cetrtek pa mi je un tip kr reku za kaj jih rabim toliko java script:add_smilie(":blink:","smid_18")

blink.gif

Pol me je pa na vsak nacin hotu prepricat da sem jih ze narocil :naughty:

Tako, da upam da se vedno velja za tisto.

lp Bojca

Do 2.7 imam še izpite, potem se pa lahko zmenimo :)

A ste že kaj pogrunatali glede skopke, kako pa kaj?

Pri meni je prišel čas rednega servisa in se bom tudi sklopki malo bolj posvetil. Bom poročal o ugotovitvah in morebitnih rešitvah. Opažam tudi, da mi sklopka ne prime do konca, in ne prekine prenosa popolnoma, tudi če jo bolj naštelam. Motor stalno malo sili naprej. Če je pa na servisnem stojalu je pa skoraj nemogoče z roko zadržat gumo, tudi pri stisnjeni sklopki. Zna bit kaj povezano s tem ruženjem.. Se še komu to dogaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem vam povedat, da je grmelo včeraj na Grobniku. Godi je na dirki z Husotom presenečal in puščal za sabo debele poglede med tekmovalci in občinstvom. Zalo dobro odpeljano Godi :worship: ... Jaz sem dirko sicer iz tribun gledal, pa ni mi žal že zaradi dialoga ki sta ga dva za mano mela :

A: stari lej kaj oni dela z Ducatijem

B: ded ni to Ducati, to je Hyosung :whistle:

:010

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi samo izpuh rad menjal, pa mislim da bo dovolj... od kerega motorja pa paše direkt? ker za Husiko ni druga kot original .. aja pa Wingsa nebi dal gor...ker čem met street legal :whistle: ..kaki BOS al pa kaj takega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direkt pašejo vsi rori za Ninjo 600 2002.

Drugače pa se pri nas dobi direkt za Husota BOS ali pa IXIL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex....kaj pa priporočaš da dam gor za en ror? rad bi da je črn in lep...torej nasprotno od originala :whistle:

kje se prodava BOS v sloveniji :unsure:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Slo ne vem, vem pa da jih imajo v Louisu. Ne vem pa če tudi izvedbo za Cometa.. BOS za GT650 sem jaz gledal na nemškem ebayu, pa potem nisem vzel, ker se mi je zdelo 370eur preveč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa gledal karbonsko izvedbo, alu je cenejši, poglej malo..

kerega maš ti gor? ...BOS mi je lep samo ena izvedba, pa eto pripravljen sem dat to za zanj...samo da nebo pol ko pička mel zvok :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kerega maš ti gor? ...BOS mi je lep samo ena izvedba, pa eto pripravljen sem dat to za zanj...samo da nebo pol ko pička mel zvok :headbang:

Zakva pa BOS??? :headbang: je najdražji

Sj maš ixila tud homologiranga pa italjanski GPR........

Wingsa ne dobiš več dela samo še za KTM.

Jst mam wingsa oval alu brez ploščice z ugraviranimi original oznakami pa še z db-killerjem in je bomba pa še noben mi ni nikjer nč reku, kadar grem čez mejo dam pa db-killer not in to je to. Mogoče ga prodam za kakšno dobro ceno.

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kerega maš ti gor? ...BOS mi je lep samo ena izvedba, pa eto pripravljen sem dat to za zanj...samo da nebo pol ko pička mel zvok :headbang:

Jaz imam custom made Akrapoviča :D No malo v šali malo zares.. Imam namreč original lonec iz katerega sem pobral vse ven, tako da je ostala samo zunanja lupina, nesel črno eloksirat, tako da je lepe črne barve in potem dal v predelavo enemu mojstru iz Akrapoviča, da mi je dal noter perforirano cev iz titana, ki gre v konus iz 65mm na 60mm, akrapovičevo volno, ter vse to skupaj zmontiral zavaril in zakovičil. Zvok je BOMBA! :D Izgled pa tudi, vsaj zame, pa še problemov nimam ker gor piše Hyosung in tisto ostalo sranje.. :D

Drugače pa ja, tudi IXIL je ena možnost, v Reki je zastopnik.. Je pa tako, da če gledaš alu BOS-a, IXIL niti ni toliko cenejši. GPR pa ne poznam.. Skratka na ebayu je bil aluminijast BOS okoli 270eur če se prav spominjam, kar ni tako veliko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!