Skoči na vsebino

Priročnik za "šraufanje" Rotaxa 650


kasti

Priporočene objave

Zanima me, kje na www.. bi se dalo dobiti priročnik,za popravljanje Rotaxovega 650 ccm agregata(take imajo ponavadi pooblaščeni serviserji), saj bi včasih lahko marsikatero zadevo popravili sami, ne pa da mastno plačujemo servisnim delavnicam!!!

Obenem bi lahko to temo izkoristili tudi za linke do takih priročnikov za kakšne druge motocikle!

LP Kasti

"It's nice to be important, but it's more important to be nice!"

Popravil/a - Ice on 03/03/2002 10:23:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na www.haynes.com. To je link od Haynes Repair Manuals. Potem pa pobrski. Knjige so v funtih, naročiš pa jih v Ljubljani v Knjigarni Konzorcij, počakaš na dobavo in dobiš. Če si vsaj malo vešč, narediš generalko s to knjigo. Preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Poglej na www.haynes.com. To je link od Haynes Repair Manuals. Potem pa pobrski. Knjige so v funtih, naročiš pa jih v Ljubljani v Knjigarni Konzorcij, počakaš na dobavo in dobiš. Če si vsaj malo vešč, narediš generalko s to knjigo. Preverjeno.

Žal na tem naslovu nisem našel nobene literature, ki bi se nanašala na rotax Agregate!

LP Kasti

"It's nice to be important, but it's more important to be nice!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.bestseller.co.at samo isci po tipu motorja ne masine (npr. BMW,Aprilia itd).

glede haynes: sam ga sicer nimam,se pa VSI na Bandits-R-US (US) in SUKBOG (UK) pritozujejo,da je vsaj polovica informacij za GSF 1200 (letnik vseeno) zavodljivih in delno celo narobe.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je ja, jaz imam kompleten priročnik za šraufanje Rotaxove 650-ke...

Pred kratkim smo ga uspeli z enimi kolegi motoristi iz avstralije (mislim da, FalcoR, popravi me, če je oni tip ki ga je zrihtal od kje drugje) predelati v .pdf.

150 strani, angleščina + nemščina.

Povleči si dol od Falcota!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Smo pa medtem dobili ne le engine manual ampak celoten Aprilia Pegaso 650 repair manual.

Sporoči, če rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti je guznilo, da rabiš manual?

Mogoče dihtunga na glavi?

LP, El B

Če se ne motim, je Kasti dihtungo že menjal (al pa jo sproti zateguje)... Mene to še čaka :roll: :roll: :roll:

Kar se pa tiče repair manuala - za vsak motor bi to moral vsak met, da lahko kej sam postoriš ne pa da, kot je rekel kasti, plačujemo mastno serviserjem... Repair manual za Pegasota je super, vse možno je noter...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče repair manuala - za vsak motor bi to moral vsak met, da lahko kej sam postoriš ne pa da, kot je rekel kasti, plačujemo mastno serviserjem...

Yes, Noise!!! Pa če bi bilo mastno plačevanje za kvalitetno opravljeno delo, bi še šlo. Sam imam že dolgo bukvico za Transo. Potem pa vidiš, kdo ti "buče prodaja". Eni se potem še hvalijo, drugi pa odkrito priznajo, da znajo samo menjati olje in filtre, ostalo je pa za njih preveč... Ne bi razlagal, kakšne "fairy tales" sem že poslušal pri nekaterih pooblaščenih serviserjih, tudi (nekoč) v Avstriji. :? :( Če se le da, motor poservisiram sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Yes, Noise!!! Pa če bi bilo mastno plačevanje za kvalitetno opravljeno delo, bi še šlo. Sam imam že dolgo bukvico za Transo. Če se le da, motor poservisiram sam.

Yes transalp in noise!!!!

Saj je denar zmeraj problem, vendar meni je pomenbno tudi to, da se bom nekaj naucil kar se ne obvladam najbolje in da si bom raziširil obzorja. Zato pa bi otreboval taksno bukvico (KLR)

Pa tudi motor potem lepše prede če ga jaz "šlatam" :wink: :wink: :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea: hello transalp

kaka je mašna bukvica za TA ?

Hi, Otog!

Za TA imam "Reparaturanleitung Honda Transalp XL600V" založbe Bucheli-Verlag. Bukvica izgleda takole:

http://www.ta-deti.de/ta/manual.html

Knjiga pokriva letnika '87 in '88, potem je bilo pa na mašini nekaj sprememb. Naročil sem jo pred leti v eni od knjigarn na oddelku tuje literature za ugodnih 42DEM. Imam pa tudi poskanirano celotno Hondino originalno servisno knjigo za letnik '89, ki bi vsaj glede mašine bolj ustrezala tvoji TA, pa mikrofilme z rezervnimi deli za vse modele TA...

BTW, originalna Hondina servisna knjiga v papirni obliki stane okrog 30.000SIT!!! :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasti mi je pred časom poslal priročnik za šraufanje pegasa

motor Rotax tip 655/95.

Če ga kdo rabi naj se mi oglasi ali pa se obrne na Kastija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg agregat-reparaturanleitunga imam jaz še PEGASO 650 REPAIR MANUAL (ne LE za mašino ampak _vse skupaj_), ki je, IMHO dosti bolj uporaben za nas smrtnike (ne-mehankarje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!