Skoči na vsebino

C in E kategorija


AREA

Priporočene objave

Malo zbiram informacije okrog izpita, predvsem me zanima kak zgleda zdravniski, predvsem psihiatricni pregled, kaj te sprasujejo itd? Tisti ki ste to skozi dali prosim ce bi lahko kaj vec povedali;) Pa ce je slucajno kdo v MB delal lahko da se kak nasvet glede avtosole .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravniški,kot zdravniški.Psihiatričnega pregleda pa ni,razen,če si kakšen morilec .) delaš pa psihoteste-izgledajo pa nekako tako,kot na naboru za vojsko.Nič hujšega,razen če je kakšno kolesce zatajilo...

Avtošolo pa ti priporočam Žnidaršič.Ima največje uspehe.Vso srečo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Žnidaršiču sem delal leta 97 za motor, me je mel Ferdo, samo te avtošole zdaj več ni kolko jaz vem, ker ko sn se mimo pelal ni blo več table pa tud nobenga vozila ki so ponavadi tam zunaj stala. Baje da so sli leto pa pol prej v predcasni pokoj ker se jim vec ni dalo izobrazevat - se ves kaki so pogoji za vodenje avtosole. Nekak se nagibam k Omanu pa nimam nobenga poznanega z izkusnjami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravniški,kot zdravniški.Psihiatričnega pregleda pa ni,razen,če si kakšen morilec .) delaš pa psihoteste-izgledajo pa nekako tako,kot na naboru za vojsko.Nič hujšega,razen če je kakšno kolesce zatajilo...

Avtošolo pa ti priporočam Žnidaršič.Ima največje uspehe.Vso srečo!

to je že res,

jaz sicer ne vem kako je drugje pri psihotestih, sam sem jih delal v Velenju, pa me je babnca potem pri razgovoru, ko je blo skor že vsega konc vprašala: "Kako pa kaj alkohol?", :?

jaz pa nič hudega sluteč: "Med vikendom, s kolegi na kakšnem motozboru par pirov..." :grim

una pa: " Kolk je to par pirov?" :eek:

jaz, ncajt gruntam pol pa: " Ja, tak... 5 maximalno..." :lol1:

pa una vsa penasta:" Za poklicnega šoferja je pa to mal preveč, a ne veš, da ti alkohol ostane v krvi ša dva dni !!!" :slap:

pa spet jaz: " Ja, ja sej vem, sej če se le da potem raje ne ..." O:-)

mi babnca :devil: požuga :nono: , podpiše tisti list pa adijo... B)

jaz pa gruntam pozneje: " P...a, še dobr, da ji nism po resnici povedal..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm še pozabu napisat,

za MB sicer ne vem koga ti bi priporočal, za vse tiste, ki so pa bliz Velenja pa vsekakor avtošola 5er, zakon inštruktorji, pa še ure majo ugodne :OK:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Žnidaršiču sem delal leta 97 za motor, me je mel Ferdo, samo te avtošole zdaj več ni kolko jaz vem, ker ko sn se mimo pelal ni blo več table pa tud nobenga vozila ki so ponavadi tam zunaj stala. Baje da so sli leto pa pol prej v predcasni pokoj ker se jim vec ni dalo izobrazevat - se ves kaki so pogoji za vodenje avtosole. Nekak se nagibam k Omanu pa nimam nobenga poznanega z izkusnjami...

Mislim,da bo to držalo,ja.Sem malo pozabi,kako je bilo s temi izobraževanji.Za Omana pa tut nimam kaj slabega za rečt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravniške pregleda za C in E kategorijo dela Zavod za varstvo pri delu d.d. v Ljubljani na Chengdujski ulici.

Prideš tja ob 6:30 (tešč) in ob 11-stih imaš spričevalo že v roki.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa LJ?

Ne bi vedu iz gvave, jest sem delou u Čaplini, Hercegovina :lol1: :OK: :oops:

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kičevo -Makedonija ! Pa mi še sedaj velja, niso nič izbrisali ! :P

No ja, en pogoj je bil za pridobitev E kategorije in to da nisi imel končane osnovne šole ! :fredy: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom delal pri AŠ Marvo. Rekli so da majo neko TANDEMSKO prikolico pa me zanima kira cuda je to? Da so edini v sirsi okolici s tako prikolico in da je voznja vzvratno lazja... :eek: Mogoce kdo ve v cem je fora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kičevo -Makedonija ! Pa mi še sedaj velja, niso nič izbrisali !  :P

No ja, en pogoj je bil za pridobitev E kategorije in to da nisi imel končane osnovne šole !  :fredy:  .)

.)

Katerega leta? Kako paradižnik, paprike, lubenice..... in pa seveda edina birtija.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta tandemska prikolica je verjetno tista enoosna oziroma zgleda kot enoosna, na vsaki strani ima po dva kolesa in jo je čisto lahko vozit v rikverc. jest sem sicer vozil še uno dvoosno, ki pa jo je mal težje vozit v rikverc od začetka ampak, ko enkrat osvojiš tisto pokrivanje kotov, je čisto lahko. ma tako kot vsaka stvar, ko malo vadiš, stvar teče..najtežje pri C in E izpitu je pa vsekakor denar, seveda, če si sam plačaš....leta 98 je blo potrebno vozit okoli 15 ur za C in 9 za E...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alone tnx za info .) zdaj pa je potrebnih 18 za C in 13 za E. Kaj je res da izpitna voznja traja 2 uri za vsakega in da mas cca. 15 minut casa da ga parkiras vzvratno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom delal pri AŠ Marvo. Rekli so da majo neko TANDEMSKO prikolico pa me zanima kira cuda je to? Da so edini v sirsi okolici s tako prikolico in da je voznja vzvratno lazja... :eek: Mogoce kdo ve v cem je fora?

Ja je res, da je tandemsko prikolico lažje vzratno peljat, je isto kot avtomobilsko prikolico ali pa šleper. V bistvu je meni še najbolj zoprno avtomobisko prikolico vzratno rinit :) Evo, če imaš doma avtomobilsko prikolico lahko kar začneš trenirat :OK: :lol1:

Pri tandemski prikolici ni fora v številu osi (so eno, dvo in triosne), ampak v tem da so osi fiksno pritrjene na prikolico(običajno na sredini in ena zraven druge), pri navadnih pa se prva osovina vrti na "vencu", na katerega je pritrjena "ruda".

AREA, a ,misliš šiht menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je res, da je tandemsko prikolico lažje vzratno peljat, je isto kot avtomobilsko prikolico ali pa šleper. V bistvu je meni še najbolj zoprno avtomobisko prikolico vzratno rinit :)  Evo, če imaš doma avtomobilsko prikolico lahko kar začneš trenirat :OK:  :lol1:

Pri tandemski prikolici ni fora v številu osi (so eno, dvo in triosne), ampak v tem da so osi fiksno pritrjene na prikolico(običajno na sredini in ena zraven druge), pri navadnih pa se prva osovina vrti na "vencu", na katerega je pritrjena "ruda".

AREA, a ,misliš šiht menjat?

Tnx za info, sem si jo sel pa prej pogledat tak da zdaj vem kako in kaj .) Sihta pa ne dobim tak da mi je to zadnja varjanta...kolko vidim je dost razpisov tak da ne bi smel bit neki hudi problem dobit..upam no :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravniški pregled - standardni :P ...pisni psiho testi - standard :xx: ...kasneje še pogovor s psihologom :wacko: - glede alkota: "ga ne konzumiram", pa imaš mir...glede tobaka pa raje izberi kajenje, ker če poveš, da "podlagaš", strici in tete spet komplicirajo, ker jim ni nič jasno - mislijo, da si že na pol drogeraš...pri psihotu sem imel še nek praktičen test - tipkovnico s kontrolnimi lučkami (pritisnit moraš določeno kombinacijo tipk, da prižgeš določeno lučko), je pa vse logično...tako, da ni panike B) ...

...pa veliko sreče... :OK:

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap... sploh ni problema.... psiho test je isti ko pa na sprejemu v vojsko... moreš logično dokončat neko zaporedje simbolof... potem morš neke like prostoročno prerisat na prazn papir... itd itd... jaz niti nisem rabo tistega z lučkami za reflekse delat... sem pa mogo neko drevo narisat... itd :) ...

mislim da bo izpit težji, ko pa vse ostalo, sploh pa ker se je zaj uvedlo VELIKO sprememb!!... teoretični del, je čist spremenjen (tudi za avto), in baje da jih veliko popada... malo dežji je.... kar je pa še bol zanimivo :) .... pri vožnji naprimer, je blo pol leta oz. lani (2004), da si mogo rikverc ravno pelat (to je za C + prikolica), zdaj je tak, da morš še slalom nazaj pelat... pa še par nekih fint je, ko malo otežijo zadevo.... ampak ni problema :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!