Skoči na vsebino

Galerija avtomobilov


bassko

Priporočene objave

In kje si to prebral,da pišeš te bedarije?Al ne znaš brati?Oziroma... :hmm:

kdo se s tabo pogovarja :eek: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Ljubljana-Novo mesto 4,8 l/100 km :OK: (320d touring, 150 KM), je uspelo bratu, jaz nimam živcev za to.

Realno pa nekje okrog 6.5 pri neki spodobni vožnji, malo nad omejitvami, predvsem relacije, če je pa več mestne vožnje pa tam nekje do 7.2 l/100 km.

Hja, podobne izkušnje imam tudi jaz z mestno vožnjo, za manj bi moral voziti relacije, 4,8 l/100 km pa si ne predstavljam, kako bi to zgledalo :blink:

Za 330D pa sem pisal za navaden menjalnik!Z takšnim avtom sem naredil okoli 30,000km "službeno" in menda vem kolk sem tankal!Vozil pa sem tako zelo dolge relacije kot tudi kratke!

Za 320D ne govorim kaj od znanca ampak ga imamo mi doma!In se gre tankat nekje na 870km in gre not cirka 50litrov.Se je pa naredilo tudi že 1000km.

Po izkušnjah uporabnikov obeh modelov na drugem forumu 330D res lahko porabi skoraj manj od 320D pri podobni vožnji (če bom imel še kdaj dizla, bo to prav 330D), kar se pa tiče drugega dela tvojega posta, bi se strinjal s prevoženimi kilometri (870), čeprav jih še nisem naredil toliko, ampak jaz še nisem tankal manj kot 58l. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bernardek ti neveš bmw 30D pije k faracajg, gre ko avjon. . . . dejstva nej te ne motijo. popmembna je legenda. Mit o 200 konjskih avtih s porabo 5.5l/100 km! Dejstva? Fuck'em! :whistle:

pizda, dejmo na Mythbusterse poklicat, če lahk pridejo te slovenske BMW-je sprobat :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verbrauch 2,0 und 3,0d

nujno, ker nemški pijejo več kot slovenski :naughty:

Iz tega to ni razvidno!

Se vam vidi,da veste o avtih le toliko koliko je potrebno mesečno nakazat leasingu!

X3 ima štirikolesni pogon in če bi karkoli vedeli o avtih bi vedeli,da vsi avti z štirikolesnim pogonom pijejo več!Plus tega je 320 težak 1490kg.X3 2.0d pa 1815kg.Da o zračnem uporu sploh ne govorimo!Pa še v X3 so že 163 konjske mašine!

Če že limaš linke naj vsaj imajo smisel :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jest mal :whistle:

Moj 320 D (130Kw) Touring pupca natanko 6.1L (po compu) dejansko naredim z 60L malo pod ali malo čez 1000km.

Tako da je kar točno izmerjana povprečna poraba.

Imam pa ˙16" 205 gume, kar tudi ni zanemarljivo, če natakneš go 18" siroke gume je sigurno poraba drugačna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa težko zmerit, ker 100km v enem šusu težko uspe prepeljat:) hehe

pa brez zamere, sam smeh je fejst pomemben :winkiss:

ajd

dobra fora, hehe

100km pa ni lih problem za ta avto, majo prevoženih eni primeri tud več kot 500.000 km pa je še vedno sposoben v šusu odpeljat precej več kot 100km :naughty: Mislim, da je vzdržljivost zadnji problem pri tem avtomobilu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvecji faktor napake je................. se vedno clovek. tako pri tehniki kot pri tej temi.

samo to vam razlagati..... :doze:

tomozuki, ti je sedaj jasno zakaj se nobenemu ne da kidati te dimenzije gnoja okoli ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To anteno imaš samo nalepljeno plastiko ali je resnično antena? Kakšne imaš gume gor?

Ta antena oz. kvazi šarky pokriva original antenski ojačevalc tko da ni kr tko gor.

...sicer je pa šarky že mal out iz mode.

gume so 205/40R17 Star Performer na platiščih EtaBeta Tettsut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tega to ni razvidno!

Se vam vidi,da veste o avtih le toliko koliko je potrebno mesečno nakazat leasingu!

X3 ima štirikolesni pogon in če bi karkoli vedeli o avtih bi vedeli,da vsi avti z štirikolesnim pogonom pijejo več!Plus tega je 320 težak 1490kg.X3 2.0d pa 1815kg.Da o zračnem uporu sploh ne govorimo!Pa še v X3 so že 163 konjske mašine!

Če že limaš linke naj vsaj imajo smisel :slap:

imaš prav nisem bil pozoren na x3, malo pobrskaj po povezavi pa boš našel 320d in 330d 530d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš prav nisem bil pozoren na x3, malo pobrskaj po povezavi pa boš našel 320d in 330d 530d

"

Ihr werdet´s je selbst gemerkt haben: irgendetwas kann hier mit den Verbräuchen nicht stimmen. Einmal unter Vollast und mit 180 Sachen auf der Autobahn und dann rund 7 Liter Verbrauch (das schafft noch nicht mal mein 320d) und dann ein (o.k. 3.0d) mit 12,5 Litern und ich irgendwie dazwischen mit nem 2.0d und 9,5 Litern und die Autobild mit 7,8 Litern.

Če prav razumem mu je ko je vozil 180km/h 320D pil 7litrov :hmm: drugo pa piše za X3

Kaj je pol čudnega,če nam pije 5,5litra :unsure:

Ne da se mi pa neki iskat,ker je itak vseeno,kaj si kdo misli,ki mi ne da nič zraven za nafto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"

Ihr werdet´s je selbst gemerkt haben: irgendetwas kann hier mit den Verbräuchen nicht stimmen. Einmal unter Vollast und mit 180 Sachen auf der Autobahn und dann rund 7 Liter Verbrauch (das schafft noch nicht mal mein 320d) und dann ein (o.k. 3.0d) mit 12,5 Litern und ich irgendwie dazwischen mit nem 2.0d und 9,5 Litern und die Autobild mit 7,8 Litern.

Ne vem za kir avto je tole napisan ampak on pravi da pri 180 pri polni obtežitvi tud on s svojo 320 ne sprav skup. 3.0d poraba 12.5 on s svojo 320 nek vmes 9.5, v testu atobilda pa 7.8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da ni čisto tako?

Kolk mi je jasno iz konteksta se samo 7l nanaša na 320D

X3 3.0d pije 12,5 X3 2.0d 9,5l ,ker glede na ostale komentarje je pil na test autobild X3 2.0d 7,8l.Me prav zanima,če imajo tile avtomatike,na testu pa so imeli navaden menjalnik.Sicer pa je za kao džipa dokaj malo 9,5litra :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da ni čisto tako?

Kolk mi je jasno iz konteksta se samo 7l nanaša na 320D

X3 3.0d pije 12,5 X3 2.0d 9,5l ,ker glede na ostale komentarje je pil na test autobild X3 2.0d 7,8l.Me prav zanima,če imajo tile avtomatike,na testu pa so imeli navaden menjalnik.Sicer pa je za kao džipa dokaj malo 9,5litra :hmm:

Einmal unter Vollast und mit 180 Sachen auf der Autobahn und dann rund 7 Liter Verbrauch (das schafft noch nicht mal mein 320d) und dann ein (o.k. 3.0d) mit 12,5 Litern und ich irgendwie dazwischen mit nem 2.0d und 9,5 Litern und die Autobild mit 7,8 Litern.

En se hvali, da je pri polno naloženem avtu in 180 km/h na avtocesti imel porabo 7 l/100km, drugi se zgraža, da njegov 3.0 troši 12,5 l/100km, tretji pa se čudi, kako lahko prvemu žre tako malo, drugemu tako dosti, sam ima porabo 9,5 l/100km, Autobild pa 7,8 l/100km. V vseh primerih pa gre za X3, le tisti z 12,5 litri porabe je 3.0.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze drugi tank pri AR 156 2.4mjet pije 7.4,...po BCju pa 5.8....tolko o natancnosti BC...voznja pa je bila kr lepa, skor nic hitre voznje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po 185,000km je poraba bmw 320D drastično padla,celo do nule :naughty:

Se je pa verjetno pred tem lepo pokadilo :whistle:

In že na servisu čaka na novo turbino :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO!

Tisti kateri gleda porabo naj ne teži in naj ne joka koliko mu gara spije. Če nimaš za gorivo si ne omisli bimmerja.

Moja stara krava 523i spije 2l olja do servisa pri zmerno hitri vožnji :whistle: Na porabo goriva pa ne gladam pač tankam kadar je potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO!

Tisti kateri gleda porabo naj ne teži in naj ne joka koliko mu gara spije. Če nimaš za gorivo si ne omisli bimmerja.

Moja stara krava 523i spije 2l olja do servisa pri zmerno hitri vožnji :whistle: Na porabo goriva pa ne gladam pač tankam kadar je potrebno.

Js pa tankam vedno za cca 60 EUR, pa ni važno kolk je nafta

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Aja, pa še prispevk za galerijo -

nekoč je bilo obilo veselja z gokartom v ozadju ... in gruntam, da bi ga imel še kdaj za po mestu švigat :-)

Peug S16, the very useful city car :-)

PS: oseba v ospredju pa se ravnokar pripravlja pa drugo samostojno 'vožnjo motorja', kakor se je reklo tistemu učenju speljevanja in zavijanja v ovinke na parkingu pred Cityparkom (ko še ni blo garažne bajte tam).

Memories, sweet memories ...

in ta motor si sedaj lastim jaz :unsure: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ta motor si sedaj lastim jaz :unsure: :krneki:

Dabest! A ti zadeva še vredu laufa? Koliko kilometrov ima? Je sploh še kaj originalnega na njem? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

jest sem pa združil motor pa avto v eno, BMW E36 320i cabrio, poraba povprečna 9,3L, po mestu se pa vozim na plin, poraba cca10L, moram pa priznat, da mi je motorja še vedno mal žal

post-2241-125462140587_thumb.jpg

post-2241-125462147268_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!