Skoči na vsebino

DVD-+r-rw cd r cd rw


D.J.

Priporočene objave

nabavlam zapisovalno enoto, pa me zanima kaj kej uporabljate, ker nimam glih pojma pr teh rečeh

nekak se zaenkrat odločam med tema dvema, pa če mi kak mojster lahko pove, če je po specifikacijah kateri boljši, ker nahitro zgledata kar enaka

http://www.rolan.si/index.cfm?str=artikel&id=24300

http://www.mixi.tv/trgovina/izdelek.php?id=2333

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK :D, so tut reviewi potrdili

ker pa res nimam pojma o zadevi, me zanima če te zapisovalnik lahko tudi predvaja original DVD-je in pa posnete DVD-je (recimo doma zmontiran film dolg več giga v avi, mpeg formatu..) in ker verjetno lahko, me zanima, zakaj uporabniki kombinirajo zapisovalno dvd enoto z predvajalno dvd enoto? zaradi kopiranja originalov najbrž

OK, ker si sam odgovarjam na vprašanja me zanima provzaprov zakaj je en uporabnik napisal tole:

this is player only (no cables or software)

set it up as slave to another dvd player.

nero could not see it when set up as master

edin tole me mal drma :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze ker je slave pa ker master. Itak v nerotu nastavis source pa destination. Fora je edin pr bootanju v biosu.

Kar se presnemavanja dvdjev tice je cez glavo dost ena sama enota(recorder). Pac tapru nardis image na disk in si za potem zapeces na dvd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

liteonso bli svojcajt dobri ampak zgleda da trenutno nec paradira na vrhu

drugač sem že dobil varjanto za črnega NEC-a za 14.000, valda nov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam 2 liteonova dvd-pekača in enga cd-rw in vsi trije delujejo brezhibno... za necove pa nemorem nic rect saj se nisem imel nobenega v uporabi... slisim pa od moioh frendov ki jih imajo ... in tudi pravijo da so zadovoljni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!