Skoči na vsebino

Kateri fotoaparat bi kupili?


  

84 članov je glasovalo

  1. 1. Kateri fotoaparat bi kupili?

    • Canon
      63
    • Hp
      5
    • Sony
      16


Priporočene objave

Tocno se pa ve kaj je najboljse.

:slap:

a se upaš povedat tudi kateri avto je trenutno na trgu najboljši.....

:grrr :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

a se upaš povedat tudi kateri avto je trenutno na trgu najboljši.....

:grrr  :photo:

Verjetno je po ceni predvideval.... cca 7.600 EUR (sofort kaufen - ebay) :slap: :photo: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Canon PowerShot IS S1 in sem z njim zelo zadovoljen. Razen tega, da je mogoče za spoznanje prevelik nimam zoper njega nobenih pripomb. Tako, da če bi danes kupoval novega digitalca bi to zagotovo bil njegov naslednjih IS S2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Canon PowerShot IS S1 in sem z njim zelo zadovoljen. Razen tega, da je mogoče za spoznanje prevelik nimam zoper njega nobenih pripomb. Tako, da če bi danes kupoval novega digitalca bi to zagotovo bil njegov naslednjih IS S2.

Se strinjam, čeprav sem zagledan v starejšega brata, canon 350D :) Malo počakat, baje bo cena tega fotoaparata v kratkem nadpovprečno padla :D

p.s. Zdaj ko je že kar nekaj uporabnikov S1, bi prosil nekoga če mi pove kako prideš v nastavitve časa odprtja zaslonke, ker dvomim da je meni ta funkcija čudežno izginla, čeprav sem pred nekaj časa še slikal :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima vaše mnenje glede Canon-a EOS 350D in Olympus-a E-300, primerjava, kateri je boljši, če sploh, je morda imel kdo možnost probati oba?

Po moje canon! Tut lažje je rabljene objektive dobit, ker je folka, ki ima canone ogromno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!