Skoči na vsebino

Sony Ericsson


Priporočene objave

Kupujem telefon SE k700i, pa ma tip od kerga kupujem mal čudno garancijo napisano kot da bi jo doma na rač. napisou . Zato prosim če mi kdo skenira od tega telefona d vidm kako zgleda. Telefon pa je kuplen pr mobitelu tako vsej pravi..

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mamin ericsson je spravljena garancija nepodpisana in brez žiga. Dodan ji je račun/ dobavnica št.:03.... kjer piše komu je bil prodan telefon (ime in priimek in naslov), za kateri telefon gre, iz katere akcije in znesek. Ta račun je na A4 z znakom m@ zgoraj, žigom in podpisom spodaj in seveda z datumom. V glavnem vsi potrebni sestavni deli računa. Vse lepo natisnjeno.

Spodaj piše, da je v primeru reklamacije potrebno priložiti računin garancijski list.

Enako je tudi za druge telefone kupljene pri Mobitelu, ne glede na znamko.

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E to sm iskal, selotejp. Sam una k jo ma un tip k prodaja mobitel je pa čist drgačna. Pa sej ni čudn, ker je ta tip mau tko.. čokoladn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale garancijski list od SVEME je enak odkar je v sloveniji prisotna mobilna telefonija.

Je pa tole ena k...a firma ker pri njih uveljaviti garancijo je mala znanost, da ne govorimo o tem da ti telefon popravijo potem pa ti čez uro crkne zaradi enakega vzroka in to se zna zgodit večkrat. Kadar sem prišel na servis je nekdo bentil zaradi garancije in pokvarjenega telefona. Po enemu letu potrpljenja sem telefon sam razdrl in ga trajno popravil v 5 minutah.

Tak da ti garancija pomaga ravno toliko kot če je nimaš.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!