Skoči na vsebino

Jesenice : Olimpija


pirrulz

Priporočene objave

"Danes se začenja finale državnega prvenstva v hokeju. Prva tekma tradicionalnih tekmecev Jesenic in Olimpije bo ob 17.30 na Jesenicah.

Pred odločilnim dejanjem državnegs prvenstva sta za nekaj negotovosti poskrbela dva zaporedna remija železarjev, ki so prej vso sezono le zmagovali. Posebej torkov remi z ZM Olimpijo daje Ljubljančanom krila in upanje, da prvenstvo ne bo končano že 7. aprila.

Da bi nadaljevali 10 let dolg niz osvajanja naslovov, je sicer malo verjetno, čeprav so nove okrepitve prinesle opazen napredek v igri. K Jeseničanom je pred kratkim prestopil še Ivo Jan. Njihova (edina) težava? Igra z igralcem manj." (vir: RTVSLO.si)

GOOOOOOO Jesenice!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JE!

SE!

NI!

CE!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bo še zanimivo :OK: (letos navijam za gorence :yea2: )

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tam pod Mežakljo še vedno karte prodajate...tako, da jih nikoli ne zmanjka...pa tudi če je tok nabito, da tut miš ne more not....???

Pa da ne boste spet plavžov ugašal, ko bojo žabarji zmagal. :huh:

Sicer pa vam privoščim, ker iz Olimpije so naredili kar pač so...in ni mi všeč, tko kot z vsemi ljubljanskimi moštvi v vseh športih.......(Prule 67, basket Olimpija)...,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na dosedanja srečanja je prvak znan.

Yap :OK: OLIMPIJA

:grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SO!

PRA!

SI!

CE!

:BUA:

MA!

LO!

VAS!

JE!

MA!

LO!

VAS!

JE!

PI!

ČKI!

TZE!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je zmedel ponaslov teme...."najbolj cool igre na svetu" pa sem mislil, da je debata o pikadu........

Sej mi je bilo čudno da bi nastopala Olimpija iN Jesenice, ampak nikoli ne veš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........sej se itak že ve kdo je boljši... :grim  :kva2:

normalno da RDEČI, :OK:

a je pa blo že kdaj drgač :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da zadnjih 11 let......in to zaporedoma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

prodani sodniki, pač :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool igra, ja valda saj je na ledu :kva2: No fuzbal je še vedno No.1. Kar se pa tiče simpatiziranja pa je tako cela Štajerska za rdeče. Se spominjam še starih derbijev na katerih sem bil parkrat tudi sam prisoten. Med rdečimi seveda :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba it čim prej pogledat kakšno finalno tekmo na Jesenice. Če bom predolgo čakal, zna zmanjkat tekem. :D

Sicer sem bil pa nazadnje gor jeseni, ko je bila dvorana nabito polna. Razen tistega kotka, kjer se je par zelenčkov napihoval! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Me je zmedel ponaslov teme...."najbolj cool igre na svetu" pa sem mislil, da je debata o pikadu........

Sej mi je bilo čudno da bi nastopala Olimpija iN Jesenice, ampak nikoli ne veš....

njet njet, maj frend :grrr . Podnaslov ni: "najbolj cool igre na svetu", ampak: najbolj "cool" igre na svetu.

In ta "cool" se nanaša na mrazovino, čeprav mislim, da so v tem pogledu še bolj "cool" igre - recimo, če majo morda kaki eskimi kakšen šport "natepavanje polarnih medvedov" al pa kaj podobnega :lol1:

drugač pa lepa hvala tevejevcem, da so se spet spomnili malo hokeja prenašat. :grim valda jim je cigl na glavo padel al kaj :hmm: :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da zadnjih 11 let......in to zaporedoma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

to ne šteje, je blo ful čuno desetletje, so se dogajale same čudne stvari ..... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva nula.  :grim  :yea2:  hehehe

:grim he,he,he.... :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa bo na gostovanju v Tivoliju ? če se Olimpija ne izenači v zamagah na domačem terenu potem bo itak totalni dolgčas ! Kdaj je prva tekma v LJ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa bo na gostovanju v Tivoliju ? če se Olimpija ne izenači v zamagah na domačem terenu potem bo itak totalni dolgčas ! Kdaj je prva tekma v LJ ?

Jutri v torek 5.4 ob 17.30 uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!