Skoči na vsebino

1. APRIL


Priporočene objave

V spominu mi je ostala ena fora izpred parih let, ko je foter iz službe klical mamo, spremenil glas ter ji dejal da kliče iz plinarne, ter da bodo prišli na redno kontrolo plinske cisterne, zato naj očisti rezervoar za pregled. Še danes se sveti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a se da to popravit tudi 3. aprila?!  :whistle:  O:-)  :lol1:  :naughty:  :oops:  :yea2:

(malštosamorabitpress)

Hmmm.. :hmm: .... kaj pa recimo....hm.. :hmm: 8. aprila :naughty: :kva2: :kva2:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm..  .... kaj pa recimo....8. aprila 

... emmmm.... čaki, da pogledam koledarček... može... mam fraj... :kva2: :naughty: :blush: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kolega kliče drugega ob pol enih zjutraj da mu vlamlajo v avto, on pa celi raztresen leti na balkon pa se dere ki so ?!?! ... in potem mu tisti ki ga kliče reče: Aja ne ni tisto tvoj avto ... prvi april :D

Resnična zgodba ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sploh pa na prvi april vsak pričakuje ...

Seveda, ali pa jazst nisem vsak.

Sem v petek, prvega aprila matral derevesa tam doli v Strunjanu in mi je težil sosedov mulček, kaj delaš, zakaj je motor podrsan, kdaj boš šel, kdaj spet prideš in še vseh 1,5 milijona otroških vprašanj, s katerimi ne veš, kaj bi.

In vmes butne, mulo iz prvega razreda devetletke, da imam raztrgane hlače.

Ja, kje?

In je padel prvi aprililililili.

:lol1:

Dobro me je in privoščil sem mu.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Čestitamo! Ste 1.000.000 obiskovalec/-ka te strani in vam zato

doživljensko pripada zvišan limit velikosti datotek na 1 terabajt (TB)!

www.shrani.si....prvih 30s sem verjel pol sm se pa spomnu da je 1. april dans :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob

06:00 zjutraj sem nahecal Kraljico

in Princeso naj tečeta h oknu gledat,

ker se na cesti pred hišo tepejo sosedje.

Če

bi videli ti dve zaspanki v pomečkanih pižamcah,

kako sta se prerivali in prehitevali ena drugo na

hodniku, hiteč h oknu, ki gleda na cesto ...

ys

sem misliw, da krepam od smeha ...

:lol1:

še

celo uro pri zajtrku smo se vsi smejali ..

začetek dneva za bogove

:lol1: :lol1: :lol1:

Upam, da ni TO 1.aprilska šala :?

jasno da je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa opazu, da je prvi april dobr poligon za preizkusanje reakcij starsev na kake crazy ideje ce jih maste. To mislim predvsem na tiste k ste/smo mlajsi in zvimo pr starsih in so nase zelje vec al manj pogojene z voljo njih. Primer si zmislite sami. Jst sm vidu to v zivo in ker je bila reakcija precej bolj mila od pricakovane je bila preizkusnja uspesna. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je včeraj kolega rekel naj pazim, ker je za hrbtom jeti! Od straha sem se skoraj usral v gate in panično obrnil! Potem pa je bil samo nekdo podoben Symu!!! :angry2: Šele kasneje sem se zavedel in se spomnil, da ni mogoče, da bi za mano bil jeti, ker je toplo vreme brez snega! Grrr :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je včeraj kolega rekel naj pazim, ker je za hrbtom jeti! Od straha sem se skoraj usral v gate in panično obrnil! Potem pa je bil samo nekdo podoben Symu!!! :angry2: Šele kasneje sem se zavedel in se spomnil, da ni mogoče, da bi za mano bil jeti, ker je toplo vreme brez snega! Grrr :angry2:

sym včeri ni bil ravno veliko v Sloveniji ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo neslano se je z nami po mojem mnenju neokusno poigral naš bivši sošolc iz gimnazije... :BUA:

Razlog za mojo neažurnost v zadnjem času je bila bolezen. V nedeljo, 26. februarja, so na Onkološki kliniki bolnišnice v Kopenhagnu ugotovili razlog za moje glavobole in občasna slaba počutja po novem letu.

Dobra novica je, da sem na danskem deležen najboljše zdravstvene oskrbe na svetu in da mi 33 dni kasneje (=od včeraj dalje) ni več treba 2x tedensko hoditi v bolnico v Århus. Slabši del novice pa je, da sem imel redko obliko tumorja na možganih (meningiom).

To ni konec sveta, kot se zdi prvi trenutek. Je bolezen kot prehlad ali ošpljice na primer. V izogib nezaželenim govoricam o mojem zdravju ter v vednost in poduk o bolezni sem v nadaljevanju spisal krajši prispevek.

Mir in dobro

celotna zgodba

zamerim mu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym včeri ni bil ravno veliko v Sloveniji ... ;)

si biw v Italiji, kenede - z motorčitam

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A šteje kot nateg tud ob 5.30 (in to v soboto=dvojni nateg) zjutri sunkovito vstat in prestrašeno rečt..."ŠIT, zaspala sva... :kva2: "

čeprov letos nisem bil ravno "v formi" za prvoaprilske natege... sam ene 3x.... :cry:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!