Skoči na vsebino

Velikost


dekammeron

Priporočene objave

Poz7dravljeni vsi skupaj, jaz sem sicer nov član na tej strani, a vseeno imam eno vprašanja...in sicer, nameravam kupiti cestni motor 125cc in me zanima kateri izmed vseh modelov in proizvajalce je največji da se bo kakortoliko prilegal moji višini, ki je 193 cm. ista stvar me pa tudi zanima pri motorjih z 250cc...

hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največja cestna 125ka je najbrš, cagiva mito, jst mam 191cm pa ni nbene panike ;). Za 250 je pa bol mal cestne izbere, aprilia 250 bo pomojem čist dost velka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsakega se vsedi in odpelji en krog, tisti ki ti bo najbolj pasal je pač zate.

Jaz sem drugače visok 190 in sem imel NSR in glede velikosti ni bilo pretiranih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k mi je lih mal dolgčas.

Mito:

Seat height: 760 mm (29.9 inches) If adjustable, lowest setting.

Wheelbase: 1,375 mm (54.1 inches)

Overall length: 1,980 mm (78.0 inches)

Overall width: 1,100 mm (43.3 inches)

Overall height: 760 mm (29.9 inches)

Ground clearance: 150 mm (5.9 inches)

RS:

Seat height: 790 mm (31.1 inches) If adjustable, lowest setting.

Wheelbase: 1,345 mm (53.0 inches)

Overall length: 1,960 mm (77.2 inches)

Overall width: 615 mm (24.2 inches)

Overall height: 1,090 mm (42.9 inches)

NSR:

Seat height: 790 mm (31.1 inches) If adjustable, lowest setting.

Wheelbase: 1,345 mm (53.0 inches)

Overall length: 2,075 mm (81.7 inches)

Overall width: 670 mm (26.4 inches)

Podatki so z interneta tako da za kakršnekoli napačne informacije ne odgovarjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabi na 125 športnike, ajde ajde bi še šlo na MITO in RS. Japonce pozabi! Razen če se greš lobotomijo. Glej po endurah, če ti ni za drek, glej supermote. Tu pozabi na novo :devil: yamaho XT 125 štirtakt. Je manjša od TOMOS štirbrzinca. :devil: Velki so Huski 125 SM (draga ko tajfl), mogoče še APRILIA SM (če jo sploh prodajajo). Ziher največji (skor tak ko kak 640 KTM) je MZ 125 SM!

:oops: Pozor: če si velik si težek. Tu luft hlajene japonske mašine (max 11 konjev) odpadejo, ker te bodo na cesti gazli kamioni.

Poz7dravljeni vsi skupaj, jaz sem sicer nov član na tej strani, a vseeno imam eno vprašanja...in sicer, nameravam kupiti cestni motor 125cc in me zanima kateri izmed vseh modelov in proizvajalce je največji da se bo kakortoliko prilegal moji višini, ki je 193 cm. ista stvar me pa tudi zanima pri motorjih z 250cc...

hvala za odgovore...

post-1616-1113391411_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drži se evropejcev, izogibaj japoncev (predvsem suzukija RG 125, pa tud TZRa ni glih goldwing, za NSRo ne vem glih... ).

pa ne barvajte in poudarjajte teksta brez potrebe! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!