Skoči na vsebino

Debilizem leta


SiR

Priporočene objave

Tale Slavinec je pa res neki boljšga :BUA: :lol1: pa tak dr fizike, ki se ne zna obnašati. :angry2: Drugače pa jim(LDS)-ju bo tale grdi raček verjetno še kdaj kaj zakuhal. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

zihr je kolega od vinogradnika...

če vina zmanjka pač pir napre piješ, ne pa da galamo delaš.

(vvinujeresnicapress) :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajaj to je pa moglo bit hudo? :blink: :slap: zakaj? ker je že kar nekaj naših vrlih poslancev (iz vseh različnih strank da ne bo pomote) podobne scene zganjalo pa se niso v cajtngih najdli!

sicer pa - nekdo ki bi se meni drl da je dr. fizike g. poslanec in da hoče vino bi mu dal gamebey-a pa ga poslal v kot - SHUT UP NERD!!!!!!!!!!!

saj ko bo začel fukat bo boljše :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa se zgodi ko dobi BOLNIK moč :SS

z manjšim popravkom če smem - To se zgodi ko BOLNIK MISLI da ima moč :slap:

luzer je še vedno luzer in zdaj bo ker ga ne nese tak ko bi se spodoblo še dobil po glavi :grim

jebi ga vedno so mi bli sumljivi fiziki z skravžlanimi lasi - ko so se ga napili so vedno pogum dobli pa babe na silo šlaltali! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sram ga bilo!!! :kva2:

sploh se mu ne vidi da je prekmurec, bi se lahko vsaj dostojno vedel, ne pa pol še policijo kliče!!!

lp, Nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo PERVY?

kaj kdo? a kdo babe šlata al kdo ga ne nese? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič naj spije 2 litra vode pa ne bo več žejen. pa še normalen bo. zdaj ga pa vlačijo po ustih. tak mu treba, pameten politik. počasi bo ko PLEMENITI Jelinčič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Nina, s to razliko da ima g:Plemeniti jajca! :lol:

Pozdrv izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

g. PLEMENITI Jelinčič je zakon z jajci :OK: :lol:, pa ne ga žalit pa s tako ovco primerjat :BUA: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde, dvoje vprasanj:

.... PLEMENITI Jelinčič.

1. zakaj klicejo jelincica plemeniti? je plavokrvn pokvarjenec ali kako?

Draga Nina, s to razliko da ima g:Plemeniti jajca! :lol:

2. kaksna jajca? scrambled? ali na uc?

ker samo z jajci ne bi prisel tja kjer je (mogoce mu je kak dosje pomagal, pamet bore malo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.

no ja, kup dreka, cetudi se imenuje zlati, ostane se vedno kup dreka. <_<

je "nasemu" rezervefirerju haider-ju podoben. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde, dvoje vprasanj:

1. zakaj klicejo jelincica plemeniti? je plavokrvn pokvarjenec ali kako?

jaz sem dolgo razmišljal, ali pl.pomeni plemeniti, ali plešasti.

Preimenoval se je sam, kakor bi se tudi jaz lahko preimenoval v Damjan Agostini Senna Rossi.

Kaj bi bil frajer..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, niti slučajno ne opravičujem nekaterih dejanj omenjenega poslanca, ki jih je naredil, ko je začutil moč....

Ampak!!!!

V osnovi pa se novinar VEČERA (kateri po moje tega poslanca ravno ne ljubi) drži Goebelsove taktike, da večkrat ponovljena laž da trditvi občutek resnice.

Dve stvari, na katere se sklicuje "VSEVEDNI " novinar.

1.Če ima gostilna na ceniku vino, ki je označeno s ceno, ga MORA imeti na zalogi. Sicer ji zakon o varstvu potrošnikov naloži precej hudo kazen (od milijon naprej). Oglašuje pač nekaj, česar nima, kar naša vrla oblast smatra, kot zavajanje potrošnikov.

2. Tako vsak natakar, kakor tudi trgovec, MORATA imeti med delovnim časom priponko s svojim imenom in funkcijo (npr. natakar, prodajalec, poslovodja , itd....).

V obeh točkah je imel omenjeni poslanec PRAV in prav iz teh dveh točk izhaja prepir, na podlagi česar se sedaj pametuje.

Pa , da se razumemo. V osnovi mi je poklic poslanca eden redkih poklicov, ki jih ne spoštujem.....Poslanca katerekoli stranke.....

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Goebels je bil vzor vsem za železno zavezo...učitelj mentor....

Seveda tudi jaz mislim, da je treba poklicat 113 zato ker vino je na ceniku in ga ni na zalogi...drugače pa preziram poslanski poklic...katerekoli stranke...jada jada jada...in hvala bogu da imamo LDS poslance, da izvajajo inšpekcijsko kontrolo po lokalih...

Glede priponk ... 99% da se motiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot ex-kelner s cca 4letno "kilometrino" bi mu po vsej verjetnosti prinesel kak vrček in se "po nerodnosti" kak meter pred njim spotaknil... smo prakticiral... :devil:

še najbl je pomagal pr tipčku v beli trenirki in beli "puhovki" bundi, ki je mislil, da je lokal njegov...pa je potegnu za roko ala "čak, mal-jest hočm neki naročit..." pa je bil ravno pladenj v tisti roki... :naughty: :devil: pred nadlegovanjem poln pirov in bambusov ... po nadlegovanju pa prazen... :whistle: ker še ni dal mira, mu je redar hotu še izterjat račun za vso polito pijačo, no pol je pa šel...

ah...tisti cajti... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Goebels je bil vzor vsem za železno zavezo...učitelj mentor....

Seveda tudi jaz mislim, da je treba poklicat 113 zato ker vino je na ceniku in ga ni na zalogi...drugače pa preziram poslanski poklic...katerekoli stranke...jada jada jada...in hvala bogu da imamo LDS poslance, da izvajajo inšpekcijsko kontrolo po lokalih...

Glede priponk ... 99% da se motiš.

Ni bilo ravno zato. Preziram poslanski poklic, kajti vsi (več ali manj) dobe perutke, mislijo, da so rešitelji SLO , pa še marsikaj drugega.

Povedal sem tudi , da ne opravičujem njegovih dejanj v nadaljevanju, sa je bil dejansko poln samega sebe in svoje poslanske veličine.

Čeprav sem svoje čase volil LDS, se mi zdi njihovo trenutno obnašanje najmanj OTROČJE.

Že v parlamentu bi lahko rekli: Nedozoreli in nevzgojeni Peče z kroničnim pomanjkanjem osnovnega bontona nas ne zanima, gredo se pa užaljene otročarije. Rop bo, kot kaže to stranko spravil čisto na dno.

Pa pustimo to, saj je izven teme.

Blesavo od njega (Doktorja poslanca), priznam, kar je rekel v nadaljevanju (in klical 113)S tem je samo pokazal sam sebe.

Glede zakona o varstvu potrošnikov pa je, ŽAL, vse res. Glede priponke za natakarje bom preveril še enkrat, ampak sem , da drži tudi za natakarje isto, kot za trgovce.

Če se motim, pa O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) :004 :love1:

LPD

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj splon nima veze, a bi morali imet priponke in vino ali ne! :fight2:

Gre za totalno nizkotno bedno reakcijo nekoga, ki bi se moral zavedati, da je na očeh javnosti. In zaradi vsega skupaj se sploh ni potrebno razburjati, ker je največ škode naredil človek samemu sebi. Oštarija bo zaradi tega postala samo še bolj popularna, Večer je zaradi tega bil bolje prodajan, še tukaj gor je dobil mal reklame, un kvazi-fizik pa bo ostal v očeh kolegov v parlamentu in širše javnosti kot mali pimpek, ki se kot pujsek v svinjaku baha s svojimi zaobljenimi stegnčki, na koncu pa kot vsi drugi pristane na ražnju. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!