Skoči na vsebino

Debilizem leta


SiR

Priporočene objave

Napisano je, blago rečeno, novinarski primitivizem.

Kar nekaj, skup nametanih ljudi. ki nimajo nobene veze.

Dejstva so, da je primitivizen v ljudeh in med njimi

in ni treba odkrivat tople vode.

Začne s politiki-objektivno,ker piše samo o enem političnem polu-

zanimivo da ne piše o pijanskih podvigih Anderliča, Kacina, ne piše o Mičotu npr.

nadaljuje s dvomljivimi estradniki

In piše govori o stvareh o katerih ne ve toliko kot hoče povedat.

Npr. Omenja skupino Metulj. Skupino je ustanovilj moj cimer in sošolec, trenutno predavatelj na univerzi v Avstraliji. In besedilo o jazbecu je del prekmurske narodne.

Prispevek je lih vreden avtorja in nejgovih novinarskih kvalitet.

Raziskovalni novinar :slap:

..prodane duše mogo da mi...

Sarajevski Novi primitivizem nima nobene veze s tem kar je napisal in s slovenskim primitivizmom.

kaj več ti lahko Uzzy pove o sarajlijah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY, žališ kmete :fredy:

ne ne ne, pri nas že dolgo razlikujemo oznako kmet kot dober deloven človek z zemljo in kmet kot karakterna oznaka za debila, ki je najbližje zemlji tisti, ki jo ima njegova mama v teglcih za rože.

nekako tako kot pička za dobro babo in pička za zafukan karakter ali peder (glej oznako pička 2) in moški drugačne spolne usmeritve .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne ne, pri nas že dolgo razlikujemo oznako kmet kot dober deloven človek z zemljo in kmet kot karakterna oznaka za debila, ki je najbližje zemlji tisti, ki jo ima njegova mama v teglcih za rože.

nekako tako kot pička za dobro babo in pička za zafukan karakter ali peder (glej oznako pička 2) in moški drugačne spolne usmeritve .)

Natanko tako, velecenjeni kolega :grim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK!

Gremo na pir B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY, žališ kmete :fredy:

Zdravc ko te v službi razkuri šef ali kakšen osebek mu lahko rečeš tako: Naj mi pravi delovni kmetje oprostijo, ampak ti moj "dragi" šef si pa res kmet... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisano je, blago rečeno, novinarski primitivizem.

Kar nekaj, skup nametanih ljudi. ki nimajo nobene veze.

Dejstva so, da je primitivizen v ljudeh in med njimi

in ni treba odkrivat tople vode.

Začne s politiki-objektivno,ker piše samo o enem političnem polu-

zanimivo da ne piše o pijanskih podvigih Anderliča, Kacina, ne piše o Mičotu npr.

nadaljuje s dvomljivimi estradniki

Hm...članek je v Mladini...si pričakoval kakšno argumenirano pisarijo...mogoče celo nepristranskost....hec na račun ,,levice,,?...pač gre za ,,izvlečke,, ki so jih potegnili iz konteksta, da so pasali v okvir Mladine.

Meni je še vedno zabavno branje...sploh o pojočem policaju in to je tudi vse kar sem sploh pričakovala od članka.

Ne se sekirat Volk...saj jih vsak z malo soli v glavi ne jemlje resno....

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...članek je v Mladini...si pričakoval kakšno argumenirano pisarijo...mogoče celo nepristranskost....hec na račun ,,levice,,?...pač gre za ,,izvlečke,, ki so jih potegnili iz konteksta, da so pasali v okvir Mladine.

Meni je še vedno zabavno branje...sploh o pojočem policaju in to je tudi vse kar sem sploh pričakovala od članka.

Ne se sekirat Volk...saj jih vsak z malo soli v glavi ne jemlje resno....

itaq da ja

sam Rude me je mal izzval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...članek je v Mladini....

Meni je še vedno zabavno branje...

Kljub temu, da imamo toliko povedati o članku je neizpodbitno dejstvo, da debilizem osvaja množice! Kritika sicer marsikoga boli, a ob pogledu okoli se z napisanim v članku kar strinjam. Pamet očitno ni več popularna, razen če jo izrabiš za prodajo debilizma ljudskim množicam. Žalostno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da imamo toliko povedati o članku je neizpodbitno dejstvo, da debilizem osvaja množice! Kritika sicer marsikoga boli, a ob pogledu okoli se z napisanim v članku kar strinjam. Pamet očitno ni več popularna, razen če jo izrabiš za prodajo debilizma ljudskim množicam. Žalostno!

Debilizemm se prodaja.

V ovce vzgojeni.

To je samo in edino produkt šolskega sistema in preteklih, posledično sedanjih vrednot.

Edine resnice in nezmožnosti kritičnega mišljenja.

Slovensko povprečje.

Imamo estradnike kot si jih zaslužimo(se prodajajo), imamo politike ki si jih zaslužimo(izvolimo), podbno predsednika, kulturo, ki ji participiramo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in prideš do rezultata ki ga trenutno imamo ! ko debili izvolijo debile ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in prideš do rezultata ki ga trenutno imamo ! ko debili izvolijo debile ! :P

slovenci oz. slovenski državljani so volili slovence :P

Demokracija je slab sistem vendar boljšega nimamao (W.C.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!