Skoči na vsebino

Brez registracije!!


Inspectah

Priporočene objave

am mene zanima kaj bi recimo blo.. ce bi me dobili s 16 leti.. z 125cc motorjem (registriranim in vse, kajpak), le da ne bi imel izpita.. Je kazen takojsnja - globa, ali sodnik?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vožnjo brez veljavnega VD je kazen najmanj 120.000 SIT in 8 kazenskih točk ... če pa pri tem še ne ustaviš na znak policistata ti pripada dodatnih 120.000 SIT in 6 kazenskih točk, z ogrožanje ostalih udeležencev v prometu pa dobiš še bonus v višini 30.000 SIT in 3 kazenske točke...

za mladoletnike velja kot je napisano v prejšnjih objavah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej mi kot mladoletniku ne morejo nic...

napaka...poleg globe ti lahko odvzamejo oz. zaplenijo "prevozno sredstvo" + uvedejo postopek zoper starše (skrbnike) + o vsem obvestijo socialno službo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pickomater. Zdaj bo pa treba zacet razmislat kak dobit kes za izpit najprej.. pol se za motor.. pol pa izpit za avto.. :S treba bo delaat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm enkrat bejžu pred kiflci brez registracije brez izpita pa še bejžu sm pred nimi. Pol so pa pršli na dom pa me uprašali zakaj sm bejžu pa smreku da sm se ful ustrašu. pa ni blu nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!