Skoči na vsebino

PESNIŠKI RONDO


xr800

Priporočene objave

Glede na to, da še nisem nikjer zasledil kakšnih zapisov o rondoju (ovinku na obvoznici) v Pesnici (če je kje kaj napisanega-se posipam.... :whistle: ) in glede na to, da se je celi zahodni del SLO razpisal o nekih "Kačjih ridah", bi še mi s totega konca lahko rekli kašno na temo zakaj se ravno zbiramo na tem mestu..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa češ tukaj pisat? Kolko se je kdo skoz pelal? OK bom kar jaz zacel...Aprilia Pegaso, s kufrom, po stevcu 95

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa češ tukaj pisat? Kolko se je kdo skoz pelal? OK bom kar jaz zacel...Aprilia Pegaso, s kufrom, po stevcu 95

To mi glih dol visi kolko se je keri skozi pelal :cry: mene bolj zanima zakaj se ljudje zbirajo ravno tu? Vse bolj se mi dozdeva, da zaradi firbca in želje po krvi in vse manj zaradi druženja in debatiranja o motorjih ( to bi po mojem lahko tudi na Lentu ali kakšni drugi lokaciji). O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa se napiše tudi kaj takega:

lani na poti iz jodllanda. lepo hočem it po stari cesti od šentilja, za enim ovinkom stoji preko cele ceste tovornjak. bremzal ko fukjen. tovornjak obračal zaradi nesreče - umrl motorist :cry: . okej, grem nazaj po avtocesti. pridem do rondoja pa lepo en krogec še naokoli. lepo ritka malo na levo dol itd pa gasssa... :yea2: Pri izvozu za Lenart iz smeri Lenarta na rondo zavija en prekmurski penzoner. jaz na notranji špuri. ta penzioner ne pogleda in hopa na mojo špuro, nakar ugotovi, da je zajebal, ter začne uber žlajfat :eek: (brez da bi se umaknil zmoje špure, seveda). hkrati se pri tem skoraj zaleti v enega osterajharja, ki je tudi zajebal in se hotel vrinit za penzionarja. :wacko: seveda je tudi osterajher mene popolnoma spregledal. no, zadeva se je končala tako, da sem moped z zadnjimi močni zravnal in spet bremzal ko fukjen (boge bremze..). :doze:

končna situacija: ona dva s haubami skup, jaz pa po prednji pribremzal na pet cm v ta klin obeh dveh haub not. :ninja:

in potem seveda bedasto gledanje voznikov obeh pkw-jev skoz okno in neko gestikuliranje, kao da jima je žal, ker je blo boleče jasno, da sta onadva zajebala in da bi jaz komot zrdajsnu pod tovornjak, ki je vozil po sosednji špuri. fakof. :BUA:

Kot bi rekel Kliton Bozgo: Ova noč nije bila moj dan. :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem iz "vaših" kraje: koliko pa je po oznakah omejitev?

V Lj. na rondoju Tomačevo je 40.

:topic:

@pirrulz:

prvo gasss, potem pa bremzaš, da ti po tvojih besedah oči iz jamic pomeče :eek: ; ne zagovarjam avtomobilistov, ampak nekje v zakonodaji o CPP baje piše tudi o tem, da vsak udeleženec lahko od drugih udeležencev v prometu pričakuje upoštevanje pravil in vožnjo po CPP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pirrulz:

prvo gasss, potem pa bremzaš, da ti po tvojih besedah oči iz jamic pomeče :eek: ; ne zagovarjam avtomobilistov, ampak nekje v zakonodaji o CPP baje piše tudi o tem, da vsak udeleženec lahko od drugih udeležencev v prometu pričakuje upoštevanje pravil in vožnjo po CPP.

your point, please? (danes sm malo debiln očitno :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mene bolj zanima zakaj se ljudje zbirajo ravno tu?

Če si ogledaš podnaslov teme o kačjih ridah, se ti znajo razjasniti obzorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu je to samo ovira med sentiljem in mariborom. in to tako nagrauzno postavljena, da skoraj vsak bebec naredi vsaj 2 prekrska, ko to zadevo precka.

semtedenskovsajstririkrattampress. in yep, sem tudi eden izmed teh bebcev, samo jaz vsaj gledam. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ogledaš podnaslov teme o kačjih ridah, se ti znajo razjasniti obzorja.

Če ne bi bilo tebe, bi bil še vedno v totalni temi.... :slap:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ti pa razložim jutri !  :grim

:topic:

:hmm: ne vem, če mi bo jutri ravno za razpravljat o CPP-ju in o načelu zaupanja in o tem, da je takrat na rondoju krivda definitivno bla na strani avtejev in ne mopeda...ampak okej, gre skoz... :grim še posebej, če bo to ob kakem :beer2: (sicer pridem z avtom, ampak mam kopilotko zraven :OK: )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, jao.....matr sami strokovnjaki ste, res....

Pripelji se malo naokrog vsako nedeljo ob 17.00 (pa tudi druge dneve med tednom), pa malo poslušaj komentarje tam prisotnih, pol boš pa mogoče tudi ti ratal stručko.......:lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fant, sploh nisi smešen.....

mislim, da sva malo zgubila kompas. Saj ne gre zato kdo bo koga.....ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da sva malo zgubila kompas. Saj ne gre zato kdo bo koga.....ali pač?

Thundecata že ne morš kr tko :)

PS: rondo je itak zdaj mal bolj prazn, kot prej ,baje, ker so malce drugače vse skup speljali ... lahko se tudi motim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: rondo je itak zdaj mal bolj prazn, kot prej ,baje, ker so malce drugače vse skup speljali ... lahko se tudi motim ...

lahko se motiš, seveda... ampak tokrat se ne motiš.

Ko prideš po avtocesti iz smeri Šentilj, ti ni potrebno več peljati po rondoju.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ronodo? ja nice kaj pa drugega. meni začene iz MB proti rondoju pri 180 motor plesat ko fukjen (gume ki mu ne sedejo) pol priletim na rondo in ugotovim da nimam sportaka pa mlo lovim motor, michelin macedam je znala pri 80 že zdrsnit, en avstric se mi je konta že tudi pripeljal po notranji špuri, enega CRO gastarbajterja z calibro sem tak razpizdil ko je z 160 od rondoja proti Mb htel tekmovat z mano da mi je pri 170 na bremzo stopil pa sem mu skor v kuferaum priletel. no pol sem mu brcal proti avtu on pa v mene se zaletaval kao, pa fakiči in jebemti celo faimilijo po spisku so leteli, pa vojaško policijo in njihov transport sem prehiteval pa so mi nekaj blendali,...itd.

bom pa zdaj enkrat tja šel ker mam na novem kombinezonu deviške drsnike pa jih je treba malo obdelat, edino nevem kdaj naj grem da se bom lahko v kontra smer vozil ker bi desne tudi mogu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desnega na ovinku ko gres na rondo, levega pa v rondoji :)

kak se te nisem to spomnil :slap: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistega, ki je tale rondo dizajniral, :angry2: .... Sem se nazadnje kot žvau zgubu na njemu, ko sem v Avstrijo šel :rolleyes: , rondo velik table pa postavljene kot da bi jih en samo za okras imel.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!