Skoči na vsebino

Reisefieber


bLuZoNdEr

Priporočene objave

No tale tema je bolj za šalo kot zares, pa vseeno me zanima kako se vi spopadate z reisenfiebrom (mrzlica pred potovanjem), če ga sploh imate :blink: ?

Ste tudi vi živčni že 14 dni pred datumom odhoda, imate probleme s koncentracijo na karkoli drugega, kar ni povezano s potovanjem in po hiši skčete s čelado na glavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tale tema je bolj za šalo kot zares, pa vseeno me zanima kako se vi spopadate z reisenfiebrom (mrzlica pred potovanjem), če ga sploh imate :blink: ?

Ste tudi vi živčni že 14 dni pred datumom odhoda, imate probleme s koncentracijo na karkoli drugega, kar ni povezano s potovanjem in po hiši skčete s čelado na glavi?

Jaz imam občutek, da so drugi okoli mene bolj živčni kot jaz sam :D Drugače, pa sem tudi jaz full nestrpen in komaj čakam dan, da se odpravim na potovanje in seveda tudi jaz pred odhodom več ali manj mislim le nato, takrat še na pupike pozabim :D :D Hec ! .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni sile. Se po nekaj potovanjih navadis.

Pravzaprav bi kdaj rabil nekaj potovalne mrzlice, da bi se bolj potrudil pri pripravah.

Tako pa zadnji trenutek namecem noter (v kufre/a vato/v kolesarske torbe...) vse, kar se spomnem in gremo.

Edino čez nekaj km preverim, da imam denar in potni list.

Drugače pa se mi tudi zdi, da jo imajo oni okol mene precej bolj kot js. sicer ne vem zakaj, saj grem js :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah pri meni je vedno isto... vse se vrti samo okoli tega: in misli, in debate in sanje itd...... navadno sanje imam bolj moraste, če sploh lahko zaspim. Na dan D oz. noč prej zagotovo ne spim, vleče se mi noč in komaj čakam, da se zjutraj zbudim in da se ta dan D začne. Potem pa seveda še kar nekaj časa po tem, ko se dejansko že začne čutim posledice tega: mokre roke, povečan utrip, itd.....

pa ne glede na vse, mi je ta feeling prijeten, ker veš, da živiš in da se nekaj v tvojem telesu dogaja..........

Jaz ga imam že od malega in ga bom verjetno tudi do smrti imela in prav je tako :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

null problemo itak sta 2 varianti, ali se odločiš nepričakovano, takoj skupaj zmečeš stvari in se kar odpelješ ali pa zadevo splaniraš, narediš zvečer poslovilnega in itak padeš v postlo zadet tak da z spanjem ni problema :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema dokler koncnno ne pride tisti dan :> pol pa pou ure pred odhodom panika svetovna :> pa zivcnost.. pa sej niti ne ves kako bi opisal heh

.....po hiši skčete s čelado na glavi?

haha ob tem sem se pa mogu nasmejat :>>>>

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa ponavadi najbolj živčen, ko obrnem proti domu.

Js pa takrat postanem žalosten in bi se najraje peljal kar mimo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bluzonder a te že živčki dajejo. Ne se sekirat vreme bo sončno, morda celo vroče, družba odlična, ceste ovinkaste, drugega pa itak ne rabimo poleg polne denarnice.

Še 11 dni in GASAAAAAAAAAAAAAAAA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reisefier vedno in povsod!

Zadnjo noč običajno spim 2-3 ure... potem moram pa voziti... ali 4-kolesno kišto ali pa enosledno prasičkolepotičko... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja leta imam en seznam... zmečem vse po seznamu not... tak, da prave nervoze ni... (pa nikoli nič ne pozabim.. tok tok :D )

edino pakiram vedno zadnji čas... čeprav ko grem z avtom, so to tri potovalke .) , z motojem pa spravim vse v polovico 'kesl torbe' :OK:

lp alena

p.s. hvala bogu za sušilni stroj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tale tema je bolj za šalo kot zares, pa vseeno me zanima kako se vi spopadate z reisenfiebrom (mrzlica pred potovanjem), če ga sploh imate :blink: ?

Ste tudi vi živčni že 14 dni pred datumom odhoda, imate probleme s koncentracijo na karkoli drugega, kar ni povezano s potovanjem in po hiši skčete s čelado na glavi?

Nogo imaš že poštimano? Da te ne bom moral po rokah nositi!!! :lol1: Drugače pa bo jeba s tem dežjem. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!