Skoči na vsebino

stranska tačka


hLoDaR

Priporočene objave

mam benellija 491 pa bi rad meu stransko tačko pa nevem kam se montira...kolega mi je reku da je treba neki plastike rezat...uglavnem help!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam benellija 491 pa bi rad meu stransko tačko pa nevem kam se montira...kolega mi je reku da je treba neki plastike rezat...uglavnem help!

LP

Ce je isti sistem kot pri Aeroxu potem ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SRke majo že zarezo na notranji strani plastike narejeno. Tko da čist točn veš kolk odrezat pa še mau tanjša je že plastika tam. Samo nevem pa kako je pri drugih skuterjih. Men je drugač to naredu PRJATU. Še najbolj se je je*u z odstranjevanjem plastike pa čeprov je tud pr svoji SRki že velikokrat dol dau plastike. To je veliko bolj zaje*ano kot pa samo rezanje plastike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem mel tacko gor narjeno v 10min... plastiko pa mors itak na vseh rezat da ti nosilec za tacko ven gleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem mel tacko gor narjeno v 10min... plastiko pa mors itak na vseh rezat da ti nosilec za tacko ven gleda!

:nono:

pri speedfighto ni treba rezat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za SRko se dobi 2 vrsti stranskih tačk - originalna pa tiste ostale. Pri originalni ni treba nič rezat ker pride tja kjer je bilo prej centralno stojalo - tega je treba dat dol. Ta varianta men ni glih všeč. Pa še tačka je tko narejena da skoči sama gor - če ti kdo mau po nesreči butne motor in tačka skoči gor... Hitro so rajse na plastiki. Druga verzija so pa ostale stranske tačke (jih ene par firm dela so si pa zlo podobne). Te pridejo montirane na nosilec ki je prišvasan že na ogrodje motorja v tovarni. Tačka se samo pritrdi z 2 vijakoma. Pa seveda je treba dat dol še spodnje plastike pa odrezat že na notranji strani zarezano plastiko... Men se zdi ta druga varianta veliko bolj "elegantna" ker maš še vedno centralno stojalo ki pride prav recimo pri čiščenju, servisiranju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm kupu stransko tačko za gilero runner, pa sm zravn dobu 2 fedra pa me zanima če je treba oba namontirat gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Emm samo olfa nož mau segrej s vžigalnikom pa bo čist ql... Ne rabš spajkalnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!