Skoči na vsebino

mučenje živali


Priporočene objave

prokleta banda :BUA: :BUA: :BUA: ,....če sm zlo iskren sm komej zdržal do konca pogledat,.... :SS :SS

nism revanšist,.......ampak te ljudi bi pa prvezal na steber v center mesta in......

uboge živali,.....kakšni usmiljeni poglede :( :(

kok morjo to počet :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje ne gledam... sorry......

še dobro, da v službi ne mormo takih stvari gledat.......

sicer pa, če je človek kolčkej pri sebi ne podpira mučenje.... je pa zelo širok pojem, kaj je mučenje in predvsem kje se začne....

meni osebno je tudi mučenje psa, če je doma na 2.metrski verigi cel življenje in se mu pomije dajejo za jest in ima hišico brez kake tople deke in ali možnosti zavetja, ko je fejst mrzlo ali vroče..... nekaterim pa se to čisto normalno zdi.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predpražnik pred postlo že maš?  :naughty:

Alla :evilgrin:

:naughty: mam.....bi rabla se neki za okol paradirat :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo poroča z največ tremi besedami, da ne bom rabil gledat.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene mika krznen plašč za drugo sezono, zame jasno... Copatke bi tudi menjal... Če že tako nisem kaj dost kosmat, bi imel vsaj en kup milogledih živalc na sebi... :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

pa ti niso normalni, zive odirajo

ne vem v cem je sploh finta, zakaj ga prej ne ubije

kje se pa to dogaja ? kdo le to snema ? to pa ni mucenje zivali, le kaj na to pravijo, npr. dr. za zasc. mucen. zivali ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEGA NE MORM GLEDAT DU KONCA!!!!! :SS :SS

pugledu sm do tam, ko pokaže prvo odrto žival :SS :SS

tudi jaz mislim, kako da društvo proti mučenju živali ne stori ničesar, se morda sploh ve kdo to snema

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej...spet jest...in spet kar sem že 100x povedala...pa...jebat ga...bom še enkrat.

Ni samo krzno...poišči po internetu (jest ne bom, ker mi resnično zamori življenje) o laboratorijskih poiskusih, o transportu živali, o ,,domačem mučenju, celo ,,mčenju proizvajalcev hrane za naše ljubljenčke, ki jo morajo prej testirat,,

Išči pod PETA, animals rights itd....sama groza

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej...spet jest...in spet kar sem že 100x povedala...pa...jebat ga...bom še enkrat.

Ni samo krzno...poišči po internetu (jest ne bom, ker mi resnično zamori življenje) o laboratorijskih poiskusih, o transportu živali, o ,,domačem mučenju, celo ,,mčenju proizvajalcev hrane za naše ljubljenčke, ki jo morajo prej testirat,,

Išči pod PETA, animals rights itd....sama groza

jest ne kupujem eukanube O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ekstremist da bi drastično prepovedala karkoli na živalih saj konec koncev tudi jaz požrem kakšen tablet, ki so ga morali na nnekomu testirat.

Problem je ker vsaka hiša (kozmetična farmacevtska ali prehrambena..ki razvijajo svojo hrano)zase testira in tako se eno taisto stvar testira na vseh koncih in krajih...da študentje, ki delajo doktorate na zadevah, ki so že preizkušene in morajo speljat cel postopek (tudi poiskuse), da pridejo do istih rezultatov.

Rezultati se skrivajo in samo zaradi takega absurada kot je denar seveda na grozovit način pobijemo ogromno nedolžnih živali.

Drug problem so farme....reja....klavnice...prevozi....vse s čimajšimi stroški....seveda na račun živali.

3. začni pri sebi... uporabljaj kozmetiko oz. karkoli kar ni ,,življenskega pomena,, označeno pod ,,ni testirano na živalih,, ne vsebuje živalskih vsebin (kakšni parfumi, kreme)...kozmetika AVON je taka...animal free

Danes imaš možnost izbirati...torej...če kupiš jajca naj bo vsaj ,,talna reja,, in meso-naj ima poreklo...sej prihaja do ,,zavajanja,, sam vsaj ena moralna podpora za tiste, ki se trudijo izboljšat razmere.

O krznu pa...nosijo ga lepe živali in grdi ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta groza je bila enkrat že objavljena ...

Tiste svinje, ki ... ne, narobe zastavljeno. Tisti izmečki ki to počno, bi se morali med seboj odreti, zadnjemu pa 9mm, po možnosti ne v čelo, da ne bo prehitro konec <_<

Saj ne moreš brez živali ... so reči brez katerih ne gre, ampak krzno gotovo ni ena izmed teh reči :SS :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tako golazen od človeka, ki to dela z živalmi, je tudi smrt premila kazen :SS :SS

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak lahko to kar tako pocnejo, kaj so ti ljudje brez srca, da kar tako v pot zabijajo živali jih tepejo z noži in iz živih kožo dol vlacijo... :SS nemorem verjet.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm a kaj bi jst naredu??? Najel bi 2 fajn gorile pa najdu tega človeka in bi ga vsaka taka gorila prjela za noge in bi isto človeka tkole u tla metala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Pa bi pol lepo gledu kako bi un stoku od bolečin :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj zame, da ne vem za vse stvari, k se po svetu dogajajo. In tud tega filmčka ne bodo moje oči vidle nikoli. :ninja: :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takšni ljudje mi gredo tak na :SS da ni besede, ki bi jim ustrezala :angry: Da jaz vidim, da nekdo tako dela z živalmi, bi ga s kolom tak žez glavo, da bi se mu še 2 meseca po glavi vrtelo :angry: :angry2: p..sci ničvredni. Ko bi umrl bi ploskal in eno veselico nardil :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!